امروز: چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
وبسایت خبری
سرویس : سیاسی
زمان : ۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۲۰:۰۴
شناسه خبر: ۴۲۶۶۵۷
 
سردار غیب‌پرور‌:
دشمن توان مقابله با ایران اسلامی را ندارد / در راه پاسداری از انقلاب اسلامی مشکلات را تحمل می‌کنیم
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ‌با بیان اینکه دشمن توان مقابله با ایران اسلامی را ندارد، گفت: انقلاب اسلامی قدرتمند است و گفتمان الهام بخش آن امروز کرانه‌های مدیترانه را درنوردیده و جهان شمول شده و دشمنان در مقابل عظمت آن سر خم کرده‌اند.

به گزارش طایفه نوتی زهی به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدارغلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اجلاسیه شهدای شهرستان سنندج با اشاره به اینکه بزرگداشت و پاسداشتی با این عظمت و با این ابعاد، کار یک نفر و دو نفر نیست، اظهار داشت: مسلماً چنین مراسم پرشکوهی با عنایت حق‌تعالی، توجه شهیدان خلق و این حرکت در سایه همت همگانی و باور درونی و قلبی مردم شکل گرفت و رخدادی با این عظمت را ایجاد کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین  با بیان اینکه اقتدار، عزت، ابرو، حیثیت ایران اسلامی و هرچه داریم از شهیدان است، گفت: باید از این داشته‌ها صیانت شود چراکه پایداری این نظام مقدس به یمن وجود شهیدان ما است.

وی با بیان اینکه شهیدان اسلام را بیمه  و انقلاب را مستمر ساختند، افزود: به‌عنوان مثال وقتی می‌شنویم یک دختر 17 ساله کردستانی شکنجه، آزار و اذیت می‌شود اما باز هم پای دین خدا می‌ایستند تا جایی که تمام رنج‌ها را تحمل می‌کنند، اما از آرمان‌هایشان دست نمی‌کشد، این جانفشانی قابل درک نیست و قدر و منزلت شهدا را خدا و بندگان خاص خدا می‌داند و از درک ما خارج است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه انقلاب اسلامی آمد تا بشر امروز را از حقارت دربیاورد، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی پدیده جهانی است که به عامه مسلمین جهان عزت دوباره بخشید و هر آزادی‌خواه را در  عالم روحیه مجدد داده و محی‌الدین و مجدالاسلام شد.

وی تصریح کرد:  بدون تردید عزت و آبرو بشر امروز چه مسلمان و غیر مسلمان، از انقلاب اسلامی است؛ انقلاب به همه تاریکی‌ها «نه» گفت و به همین خاطر دشمن صف در صف در مقابل امام و انقلاب ایستاد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اذعان به اینکه دشمن هر کاری که از دستش بر می‌آمد کرد، بیان کرد: ایران اسلامی گواه است بر شیطنت‌های دشمن و کردستان آدرسی مناسب برای ددمنشی و خباثت تمام عیار دشمن است.

وی عنوان کرد: دشمنان از ابتدای انقلاب تا به امروز همواره غائله، توطئه و دشمنی کرده اما چون ریشه انقلاب اسلامی مستحکم و محکم بود، مردم شجره انقلاب را نگه داشتند و از آن جانانه صیانت و پاسداری کردند.

سردار غیب‌پرور با یادآوری این نکته که کردستان قهرمان 5400 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، گفت: نبایستی این تعداد را با جمعیت کنونی قیاس کرد، بلکه باید به نسبت جمعیت اوایل انقلاب مقایسه کرد تا بتوان عمق این فداکاری را درک کرد.

وی با اشاره به اینکه مردمان خوب و فهیم کردستان همراه با علما و فرهیختگانشان پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند، تأکید کرد: پایداری جمهوری اسلامی مرهون همین جانفشانی‌هاست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مردم بی‌هیاهو، گمنام و بی‌نام و نشان در سایه انقلاب اسلامی برای خدمت‌رسانی حرکت می‌کنند.

وی انقلاب اسلامی را  تابلویی زیبا از جلوه‌های خدمت‌رسانی توصیف کرد و گفت: آنچه که در قالب انقلاب اسلامی به وجود آمده، الگوبرداری از حرکت عظیم پیامبر(ص) برای صیانت از اسلام است و ما نیز بر این امر مفتخریم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرد: ما نیز به برکت حسین بن علی پای انقلابمان ایستاده‌ایم و تا زمانیکه این نهضت راه و مسیر ما باشد، انقلاب زنده است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران به فضل الهی به  نیرویی که اضمحلال ندارد تبدیل شده و نمی‌توان با آن مقابله کرد، افزود: دشمنان در سراسر جهان تهدید می‌کنند اما توان مقابله با ایران را ندارند چراکه انقلاب اسلامی قدرتمند است و گفتمان انقلاب اسلامی امروز کرانه‌های مدیترانه را درنوردیده و جهان شمول شده و دشمنان در مقابل عظمت آن سر خم کرده‌اند.

سردار غیب‌پرور با بیان اینکه این انقلاب به برکت ولایت فقیه راه نورانی که شهیدان باب آن را گشودند آغاز کرده است، تأکید کرد: با باوری مثال‌زدنی پای انقلابمان ایستاده‌ایم و هیچ دشمنی نمی‌تواند روحیه انقلابی ما را سست کند.

وی با اعلام اینکه در راه پاسداری از انقلاب اسلامی مشکلات را تحمل می‌کنیم و پای انقلابمان ایستاده‌ایم، خاطرنشان کرد: این ایستادگی، درسی است که از شهیدان یاد گرفته‌ایم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اذعان به اینکه شهیدان به ما پایداری و ایستادگی در پای دین خدا را آموختند و یادآوری کردند در راه حفاظت از این راه از هیچ تلاشی دریغ نکنیم، خاطرنشان کرد: کنگره 5400 شهید به این خاطر برگزار می‌شود که از مکتب شهیدان بیاموزیم و از آنان درس‌آموزی و پندآموزی کنیم.

وی با بیان اینکه شهیدان ثروت معنوی ما هستند که باید از آنان صیانت کرد، یادآور شد: خدمت به مردمی که 40 سال است پای انقلاب مانده‌اند وظیفه تمام کسانی است که بر سر سفره انقلاب نشسته‌اند.

سردار غیب‌پرور در پایان سخنان خود راه شهیدان را یگانه راه ایستادگی و پایمردی، خدمت به مردم و نگاه کردن به سکادار انقلاب توصیف کرد و گفت: هیچ‌گاه کسی که ادعا می‌کند در خط شهیدان است نمی‌تواند نگاهش را از رهبر این حرکت دور کند.
 

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۹:۳۷
مذاکره با آمریکا در هیچ سطحی انجام نخواهد شد
رهبر انقلاب با اشاره به طرح مجدد موضوع مذاکره از جانب آمریکایی‌ها، هدف آنها از ترفند مذاکره را تحمیل خواسته‌های خود و اثبات تأثیرگذاری فشار حداکثری بر ایران خواندند و بیان کردند: سیاست فشار حداکثری در...
۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۹:۳۳
اجرای ۵۰۰ برنامه محوری در هفته دفاع مقدس و بیش از ۱۰ هزار برنامه در شهر‌ها و روستا‌های کشور
رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت هفته دفاع مقدس برنامه‌های امسال هفته دفاع مقدس را تشریح کرد.
۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۹:۳۱
نشست ترکیه؛ اشتراکات و توافقاتی که حاصل شد
نشست روز گذشته سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه در آنکارا با مواردی از جمله توافق بر سر تشکیل کمیته تدوین قانون اساسی سوریه و نیز ابراز نگرانی از وضعیت شمال شرق سوریه و مخالفت با اقدامات آمریکا به کا...
۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۹:۲۸
بازنشستگان نیروهای مسلح پشتوانه اقتدار ایران اسلامی هستند
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: تمام سعی و تلاش وزارت دفاع و نیروهای مسلح ارتقاء منزلت اجتماعی و معیشت پیشکسوتان جهاد و شهادت است چرا که بازنشستگان نیروهای مسلح در واقع سند افتخار، سربلندی و پش...
۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۹:۲۵
جهت‌گیری دولت تبدیل سواحل مکران به یکی از مهمترین کانون‌های توسعه کشور است
معاون اول رئیس جمهوری با تاکید بر صیانت از اراضی ملی در سواحل مکران، گفت: جهت‌گیری دولت تبدیل سواحل مکران به یکی از مهمترین کانون‌های توسعه کشور است.
۱۳۹۸/۶/۲۵ - ۱۶:۰۹
سرلشکر صفوی به دبیرکل حزب الله لبنان تسلیت گفت
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیامی به دبیرکل حزب الله لبنان درگذشت حجت الاسلام والمسلمین شیخ «حسین کورانی» را تسلیت گفت.
۱۳۹۸/۶/۲۵ - ۱۶:۰۶
تولید قدرت دفاعی در نظام اسلامی بدون نهادینه شدن ارزش های اسلامی پایدار نخواهد بود/ کار سازمان عقیدتی ارتقاء هوشیاری ،بصیرت دینی، انقلابی و صیانت از نیروهای نخبه است
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: تولید قدرت دفاعی در نظام اسلامی بدون نهادینه شدن ارزش های اسلامی پایدار نخواهد بود و در پیاده سازی ارزش های اسلامی در بدنه کارکنان صنعت دفاعی به عنوان یک ضرور...
۱۳۹۸/۶/۲۵ - ۱۶:۰۲
همکاری ایران، روسیه و ترکیه باعث امنیت بیشتر در سوریه شده است
رئیس جمهوری گفت: همکاری ۳ کشور ضامن روند آستانه (ایران-ترکیه و روسیه) باعث امنیت بیشتر در سوریه شده است.
۱۳۹۸/۶/۲۵ - ۱۵:۵۷
راهبرد رونق تولید نباید در حد یک شعار باقی بماند
رئیس قوه قضاییه با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان رونق تولید تاکید کرد: نباید اجازه دهیم که این راهبرد در حد یک شعار باقی بماند بلکه باید با حمایت حقوقی، قضایی و تسهیلاتی از کارآفرینان و صاحبان س...
۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۱۹:۴۷
آمریکایی‌ها جرقه جنگ را بزنند، پایگاه‌ها و ناوهای‌شان را زیر موشک و آتش خواهیم برد
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: علاوه بر پایگاه‌های آمریکا در منطقه، ما همه شناورهای آنها اعم از ناوها و رزم‌ناوها را تا برد 2 هزار کیلومتر زیر آتش موشک‌های‌مان داریم و دایم داریم آنها را رصد می‌کنیم....

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها