امروز: سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
وبسایت خبری
سرویس : سیاسی
زمان : ۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۲۰:۰۴
شناسه خبر: ۴۲۶۶۵۷
 
سردار غیب‌پرور‌:
دشمن توان مقابله با ایران اسلامی را ندارد / در راه پاسداری از انقلاب اسلامی مشکلات را تحمل می‌کنیم
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ‌با بیان اینکه دشمن توان مقابله با ایران اسلامی را ندارد، گفت: انقلاب اسلامی قدرتمند است و گفتمان الهام بخش آن امروز کرانه‌های مدیترانه را درنوردیده و جهان شمول شده و دشمنان در مقابل عظمت آن سر خم کرده‌اند.

به گزارش طایفه نوتی زهی به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدارغلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اجلاسیه شهدای شهرستان سنندج با اشاره به اینکه بزرگداشت و پاسداشتی با این عظمت و با این ابعاد، کار یک نفر و دو نفر نیست، اظهار داشت: مسلماً چنین مراسم پرشکوهی با عنایت حق‌تعالی، توجه شهیدان خلق و این حرکت در سایه همت همگانی و باور درونی و قلبی مردم شکل گرفت و رخدادی با این عظمت را ایجاد کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین  با بیان اینکه اقتدار، عزت، ابرو، حیثیت ایران اسلامی و هرچه داریم از شهیدان است، گفت: باید از این داشته‌ها صیانت شود چراکه پایداری این نظام مقدس به یمن وجود شهیدان ما است.

وی با بیان اینکه شهیدان اسلام را بیمه  و انقلاب را مستمر ساختند، افزود: به‌عنوان مثال وقتی می‌شنویم یک دختر 17 ساله کردستانی شکنجه، آزار و اذیت می‌شود اما باز هم پای دین خدا می‌ایستند تا جایی که تمام رنج‌ها را تحمل می‌کنند، اما از آرمان‌هایشان دست نمی‌کشد، این جانفشانی قابل درک نیست و قدر و منزلت شهدا را خدا و بندگان خاص خدا می‌داند و از درک ما خارج است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه انقلاب اسلامی آمد تا بشر امروز را از حقارت دربیاورد، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی پدیده جهانی است که به عامه مسلمین جهان عزت دوباره بخشید و هر آزادی‌خواه را در  عالم روحیه مجدد داده و محی‌الدین و مجدالاسلام شد.

وی تصریح کرد:  بدون تردید عزت و آبرو بشر امروز چه مسلمان و غیر مسلمان، از انقلاب اسلامی است؛ انقلاب به همه تاریکی‌ها «نه» گفت و به همین خاطر دشمن صف در صف در مقابل امام و انقلاب ایستاد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اذعان به اینکه دشمن هر کاری که از دستش بر می‌آمد کرد، بیان کرد: ایران اسلامی گواه است بر شیطنت‌های دشمن و کردستان آدرسی مناسب برای ددمنشی و خباثت تمام عیار دشمن است.

وی عنوان کرد: دشمنان از ابتدای انقلاب تا به امروز همواره غائله، توطئه و دشمنی کرده اما چون ریشه انقلاب اسلامی مستحکم و محکم بود، مردم شجره انقلاب را نگه داشتند و از آن جانانه صیانت و پاسداری کردند.

سردار غیب‌پرور با یادآوری این نکته که کردستان قهرمان 5400 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، گفت: نبایستی این تعداد را با جمعیت کنونی قیاس کرد، بلکه باید به نسبت جمعیت اوایل انقلاب مقایسه کرد تا بتوان عمق این فداکاری را درک کرد.

وی با اشاره به اینکه مردمان خوب و فهیم کردستان همراه با علما و فرهیختگانشان پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند، تأکید کرد: پایداری جمهوری اسلامی مرهون همین جانفشانی‌هاست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مردم بی‌هیاهو، گمنام و بی‌نام و نشان در سایه انقلاب اسلامی برای خدمت‌رسانی حرکت می‌کنند.

وی انقلاب اسلامی را  تابلویی زیبا از جلوه‌های خدمت‌رسانی توصیف کرد و گفت: آنچه که در قالب انقلاب اسلامی به وجود آمده، الگوبرداری از حرکت عظیم پیامبر(ص) برای صیانت از اسلام است و ما نیز بر این امر مفتخریم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرد: ما نیز به برکت حسین بن علی پای انقلابمان ایستاده‌ایم و تا زمانیکه این نهضت راه و مسیر ما باشد، انقلاب زنده است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران به فضل الهی به  نیرویی که اضمحلال ندارد تبدیل شده و نمی‌توان با آن مقابله کرد، افزود: دشمنان در سراسر جهان تهدید می‌کنند اما توان مقابله با ایران را ندارند چراکه انقلاب اسلامی قدرتمند است و گفتمان انقلاب اسلامی امروز کرانه‌های مدیترانه را درنوردیده و جهان شمول شده و دشمنان در مقابل عظمت آن سر خم کرده‌اند.

سردار غیب‌پرور با بیان اینکه این انقلاب به برکت ولایت فقیه راه نورانی که شهیدان باب آن را گشودند آغاز کرده است، تأکید کرد: با باوری مثال‌زدنی پای انقلابمان ایستاده‌ایم و هیچ دشمنی نمی‌تواند روحیه انقلابی ما را سست کند.

وی با اعلام اینکه در راه پاسداری از انقلاب اسلامی مشکلات را تحمل می‌کنیم و پای انقلابمان ایستاده‌ایم، خاطرنشان کرد: این ایستادگی، درسی است که از شهیدان یاد گرفته‌ایم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اذعان به اینکه شهیدان به ما پایداری و ایستادگی در پای دین خدا را آموختند و یادآوری کردند در راه حفاظت از این راه از هیچ تلاشی دریغ نکنیم، خاطرنشان کرد: کنگره 5400 شهید به این خاطر برگزار می‌شود که از مکتب شهیدان بیاموزیم و از آنان درس‌آموزی و پندآموزی کنیم.

وی با بیان اینکه شهیدان ثروت معنوی ما هستند که باید از آنان صیانت کرد، یادآور شد: خدمت به مردمی که 40 سال است پای انقلاب مانده‌اند وظیفه تمام کسانی است که بر سر سفره انقلاب نشسته‌اند.

سردار غیب‌پرور در پایان سخنان خود راه شهیدان را یگانه راه ایستادگی و پایمردی، خدمت به مردم و نگاه کردن به سکادار انقلاب توصیف کرد و گفت: هیچ‌گاه کسی که ادعا می‌کند در خط شهیدان است نمی‌تواند نگاهش را از رهبر این حرکت دور کند.
 

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۴/۳ - ۲۰:۲۵
امروز ضمن حفظ اقتدار بایستی با هوشمندی کامل در برابر دشمنان عمل کنیم/ تاريخ دفاع مقدس بايد نوشته شود
سرلشکر صفوی با تاکید بر اینکه انقلاب های بزرگ با آرمان های جهانی ، همواره دشمنان جهانی دارند گفت: امروز ضمن حفظ اقتدار بایستی با هوشمندی کامل در برابر دشمنان عمل کنیم.
۱۳۹۸/۴/۳ - ۲۰:۲۳
درگیری رزمندگان قرارگاه حمزه با یک تیم تروریستی ضد انقلاب در منطقه عمومی چالدران/ هلاکت یک تروریست
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) از درگیری میان رزمندگان این قرارگاه با یک تیم تروریستی ضد انقلاب در منطقه عمومی چالدران درآذربایجان غربی خبر داد.
۱۳۹۸/۴/۳ - ۲۰:۲۰
درجه سه فرمانده نظامی ارتقاء یافت
درجه معاونان عملیات و نیروی انسانی ارتش و رئیس سازمان صنایع الکترونیک وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به دریاداری و سرتیپ تمامی ارتقا یافت.
۱۳۹۸/۴/۳ - ۲۰:۱۸
برخی اروپایی‌ها در قاچاق سازمان‌یافته موادمخدر دست دارند/جلسات ستاد مبارزه با موادمخدر با حضور رئیس‌جمهور تشکیل شود
رئیس قوه‌قضاییه گفت: بالاتر از مسئله عدم انجام وظیفه مبارزه با مواد مخدر توسط کشور‌های اروپایی معتقدیم که برخی از آن‌ها در این جریان دست دارند.
۱۳۹۸/۴/۳ - ۲۰:۱۵
ترامپ به حضور بی فایده ارتش آمریکا در خلیج فارس اذعان کرد
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پیامی توئیتری نوشت که سخن رئیس جمهوری آمریکا درباره اینکه ارتش این کشور هیچ کاری در خلیج فارس ندارد، کاملا درست است.
۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۹:۰۲
آمریکا نسبت به حفظ جان نیروهای خود مسئولانه رفتار کند
فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) گفت: دولت آمریکا باید با اجتناب از رفتار اشتباه در منطقه، نسبت به حفظ جان نیروهای آمریکایی و به خطر افتادن آنها مسئولانه رفتار کند.
۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۸:۵۹
ادعای ترامپ مبنی بر قصد حمله به ایران دروغ است
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رئیس جمهور رژیم آمریکا می‌گوید ما به سه نقطه می‌خواستیم حمله کنیم حرفی دروغ است و حتماً از ترس جرأت چنین کاری را نداشتند.
۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۸:۵۶
اعلام لیست اموالم به مردم/ تشکیل مجتمع مبارزه با فساد اقتصادی/ ورود سالانه ۵ تا ۶ میلیون پرونده به دستگاه قضا
آیت‌الله رئیسی با اشاره به این مطلب که مسؤولین باید میزان دارایی خود را به رئیس قوه قضاییه ابلاغ کنند و رئیس دستگاه قضا به نهادی که رهبری معظم انقلاب تعیین می‌کند اعلام مي‌كند گفت: من علاوه بر اعلام ب...
۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۸:۵۲
گلوبال هاوک سند جنایت آمریکا علیه ایران است
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: سقوط پهپاد جاسوسی «گلوبال‌هاوک» سند جنایت آمریکا علیه ایران است.
۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۸:۴۹
بسیاری از مشکلات جهان ناشی از یک جانبه‌گرایی آمریکاست
رئیس جمهوری گفت: بسیاری از مشکلات منطقه‌ای و جهانی به دلیل دیکتاتوری و قلدرمآبی برخی کشورها بویژه آمریکا بوده که ریشه آن زیر پا گذاشتن مقررات بین‌المللی و حرکت در مسیر یک جانبه‌گرایی است.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها