امروز: سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
وبسایت خبری
سرویس : اجتماعی
زمان : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۱۹:۵۶
شناسه خبر: ۴۲۲۲۱۶
 
رئیس ستاد انتفاضه و قدس
تروریست خواندن حزب الله لبنان توهین آشکاربه امت اسلام است
رئیس ستاد انتفاضه وقدس در واکنش به تروریستی خواندن حزب الله لبنان توسط اتحادیه عرب گفت: این اقدام توهین آشکار به امت اسلام است و امضا کنندگان بیانیه های ریاض و تونس منزوی و مورد تنفر مسلمانان قرار می گیرند.

به گزارش طایفه نوتی زهی به نقل از روابط عمومی کل سپاه؛ رمضان شریف در واکنش به اقدام شورای همکاری خلیج فارس و اجلاس اتحادیه عرب درتروریستی خواندن حزب الله لبنان اظهارکرد: این ازعجایب تاریخ و از نشانه های جاهلیت مدرن است که جریان و گروهی مؤمن، انقلابی، شجاع و غیرت مند که برای دفاع از امت اسلامی و مردم مسلمان لبنان صهیونیست ها را به گونه ای خفت بار از جنوب لبنان فراری داد، مورد ظلم و اتهام از سوی کسانی قرارگیرد که در دهه های گذشته هیچ قدمی برای دفاع از لبنان و فلسطین مظلوم برابر تجاوز رژیم اشغالگر صهیونیستی برنداشته است.

** ترویست خواندن حزب الله لبنان یک توطئه سعودی و صهیونیستی است 
وی ادامه داد: بی شک این اقدام یک توطئه سعودی – صهیونیستی بوده و با دستور مقامات رژیم اشغالگر صهیونیستی و پس از سفر اخیر وزیرخارجه ماجراجو و بی تجربه رژیم سعودی به تل آویو و هماهنگی های لازم با آنها انجام پذیرفته است.
شریف سکوت وعدم اعلام مواضع رسمی صهیونیست ها درقبال بیانیه های ریاض و تونس را معنادار و نشانه ای از هماهنگی آن با منویات این رژیم اشغالگر دانست و تصریح کرد: این اقدام یک خطای راهبردی و اشتباه تاریخی است و تأیید کنندگان آن خود را در مسیر دوزخ و آتش قهر ملت های غیرتمند مسلمان قرار داده اند.
وی تروریستی خواندن حزب الله لبنان توسط کسانی که به تولید و ترانزیت تروریسم تکفیری – سلفی در منطقه پرداخته اند را امری مضحک قلمداد و بیان داشت: قرائن قطعی دلالت بر این حقیقت دارد که این اقدام سخیف با مدیریت آل سعود و رژیمی که مدعی خادم الحرمین شریفین و قبله مسلمین است صورت پذیرفته است و شکی نیست که آتش این خطا دامان حامیان و مسببین چنین موضع سخیف و ضد اسلامی را نیز خواهد گرفت.

** حرکت مقاومت اسلامی آبرو و مایه افتخار امت اسلامی است 
رئیس ستاد انتفاضه و قدس تصریح کرد: افسران غیرت مند مسلمان و آزاده ارتش های عربی که طی سالیان اخیرحزب الله را به عنوان نماد مقاومت اسلامی و ضد صهیونیستی، آبرو و مایه افتخار و سربلندی جهان اسلام یافته اند، در صف مقدم مخالفین و محکوم کنندگان بیانیه صهیونیستی شورای همکاری خلیج فارس و اتحادیه عرب هستند.
شریف حرکت مقاومت اسلامی درمنطقه را ریشه ای و هویتی تزلزل ناپذیرقلمداد و با تأکید بر اینکه این اقدام صهیونیستی هیچ خللی در اراده حزب الله و راهبردهای ضد صهیونیستی آن ایجاد نخواهد کرد گفت: حزب الله فرزند امت اسلامی و سپر بلای مردم لبنان و سوریه برابر فتنه صهیونیستی و مصیبت تروریسم تکفیری است و با هوشمندی و شجاعت توانسته است تلاش امریکا، رژیم صهیونیستی و هم پیمانان منطقه ای و فرامنطقه ای آنان برای تغییر نقشه ی منطقه به نفع صهیونیست ها و نظام سلطه را ناکام گذارده و آن را برهم زند.

** صدوربیانیه علیه حزب الله سرپوش گذاشتن برشکست تکفیری هااست 
رئیس ستاد انتفاضه وقدس بیانیه های خیانت بار، خباثت آمیز و تفرقه انگیز اخیرشورای همکاری خلیج فارس و اجلاس اتحادیه عرب را تلاشی انفعالی برای سرپوش گذاردن برشکست های زنجیره ای تروریست های تکفیری – سلفی در عراق و سوریه توصیف و تصریح کرد: هرچند برخی کشورهایی که به نام آنها بیانیه صادر کرده اند از آن برائت جسته اند، اما این اقدام دهن کجی به افکار عمومی یک و نیم میلیارد مسلمان در اقصی نقاط جهان به شمار رفته و جز برانگیختن خشم، نفرت و کینه آحاد مسلمین علیه طراحان این توطئه بدنبال نخواهد داشت.
شریف تصریح کرد: آنهایی که در سوریه، یمن، عراق، بحرین برغم سرمایه گذاری های هنگفت سیاسی، نظامی، امنیتی و مالی شکست های سنگینی را از مقاومت اسلامی و به ویژه حزب الله دریافت کرده اند ازهم اکنون خود رامهیای پرداخت هزینه های سنگین کنند.
رئیس ستاد انتفاضه و قدس، حزب الله لبنان را خط مقدم رقم زننده شکست های سنگین، خفت بار و زنجیره های صهیونیست ها در جنگ های دهه اخیر دانست و خاطر نشان کرد: جایگاه و موقعیت حزب الله نزد افکار عمومی و در عرصه دفاع سرزمینی، امنیتی و اطلاعاتی آنقدرمستحکم و غیرقابل نفوذ شده است که صهیونیست ها برغم خوش خدمتی ارتجاع عرب بعید است با ارتکاب یک خطای بزرگ دیگر بخواهد توان و ظرفیت خود را برابر حزب الله غیور، غیرت مند، شجاع و حماسه ساز لبنان بیازماید.
شریف با تأکید بر لزوم عبرت از تجارب تاریخی افزود: تجربه تاریخی به ما می آموزد هر زمانی که فلسطینی ها ، لبنانی ها و رزمندگان جبهه مقاومت ضد صهیونیستی خود را بی نیاز از حاکمان مرتجع عرب دانسته اند، دستاوردها و موفقیت های افتخارآمیزی کسب کرده اند که جلوه ای از آن در انتفاضه اخیر فلسطینی ها که صهیونیست ها را کلافه و به شدت نگران ساخته است پدیدار است.
وی درپایان گفت: امت اسلامی رژیم غاصب صهیونیست را مظهر تروریسم دولتی می داند و هرکسی که بخواهد با اقدامات نسنجیده و غیرعقلانی مانند آنچه در ریاض و تونس اتفاق افتاده است بخواهد خودرا در مسیر منافع رژیم صهیونیستی قرار دهد را خائن به اسلام و پیامبراعظم (ص) دانسته و از مجازات آنها نیز دریغ نخواهد کرد.

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۸:۳۰
سیاست یک جانبه گرایی رییس جمهور آمریکا در اقتصاد و خروج از برجام شکست خواهد خورد/آنها بخوبی دریافتند که اسلام عربستان سعودی و تفکر وهابیت نمی تواند برای ملت های اسلامی الگو قرارگیرد
سیاست یک جانبه گرایی ترامپ ،رییس جمهور آمریکا در اقتصاد شکست خواهد خورد، سیاست آمریکا در خروج از برجام و تحریم ایران هم به فضل الهی و با عنایت خاص حضرت بقیه الله الاعظم شکست خواهد خورد.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۸:۲۷
دولت طرح‌های گسترده‌ای برای مقابله با جنگ روانی و اقتصادی دارد
رییس جمهوری با بیان اینکه هیچ مشکلی در تامین کالاهای اساسی نخواهیم داشت، گفت: دولت طرح‌های گسترده‌ای برای مقابله با جنگ روانی و اقتصادی دشمنان و رفع مشکلات دارد.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۸:۲۴
تحریم های غیر انسانی آمریکا در تأمین دارو و نیازهای اولیه ملت ایران / اگر ملت های جهان در برابر قانونگریزی ها ایستادگی نکنند هیتلر و صدام های جدیدی در جهان ظهور پیدا می کند+ گزارش تصویری
تحریم هایی آمریکا بر خلاف اصول اساسی حقوق بشری و غیر انسانی است. آنها حتی در فرایند تهیه داروها و نیازهای اولیه انسانی ملت ما نیز مانع تراشی می کنند و اگر امروز ملت ها و کشورهای جهان در برابر چنین قا...
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۸:۱۹
تهدید کشورها ابزار سیاست خارجی آمریکا شده است
نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، تهدید کشورها را ابزار سیاست خارجی آمریکا دانست که به آن معتاد شده است و گفت: نتیجه این روند، تضعیف سازمان ملل و منشور آن است.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۸:۱۶
تدوین الگوی اسلامی ایرانی سرآغازی برای پیمودن راهی طولانی است
مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با صدور بیانیه ای اعلام کرد: تدوین الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت تنها سرآغازی برای پیمودن راهی طولانی و دشوار با عزمی استوار و تلاشی بی وقفه و نظارت و ارزیابی مداوم است تا...
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۶:۱۹
فراخوان رهبرانقلاب برای بررسی سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی تدوین الگوی پایه اسلامی - ایرانی پیشرفت، دستگاه‌ها، مراکز علمی، نخبگان و صاحب‌نظران را به بررسی عمیق ابعاد مختلف سند تدوین‌ شده و ارائه‌ نظرات مشورتی فراخواندند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۶:۱۴
ایران در قلب تحولات سیاسی منطقه و جهان قرار دارد/ انزوا پذیر نیستیم
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: آمریکا درحال حاضر در انزوا قرار گرفته و متحدان مستحکم خود را از دست می دهد، این درحالیست که ایران در قلب تحولات سیاسی منطقه و جهان قرار دارد و به هیچ عنوان انزوا پذیر نیست.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۶:۱۰
هر چقدر از آزادی دانشگاه بکاهیم، ضرر کرده ایم
رییس جمهوری تاکید کرد: ما هر چقدر از استقلال و آزادی دانشگاه بکاهیم ضرر کرده ایم، عیبی ندارد دانشجو و دانشگاه به احزاب کمک کنند اما دانشگاه نباید محل فعالیت احزاب باشد چون علم چهارچوب نمی شناسد و باز ...
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۶:۰۳
تاکنون 300 تیم تروریستی را نابود کرده ایم
وزیر اطلاعات گفت: تاکنون 300 تیم تروریستی را کشف و نابود کرده و اعضای آنها را به هلاکت رسانده ایم.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۵:۵۹
از حبس‌های طولانی برای متهمان اقتصادی تا تعلیق چند بازپرس و کارمند
سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به صدور احکام حبس طولانی مدت برای متهمان پرونده‌های اقتصادی گفت: در چند وقت اخیر چند بازپرس و کارمند دستگاه قضایی کشور تعلیق شده اند.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها