امروز: چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
وبسایت خبری
سرویس : اجتماعی
زمان : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۱۹:۵۶
شناسه خبر: ۴۲۲۲۱۶
 
رئیس ستاد انتفاضه و قدس
تروریست خواندن حزب الله لبنان توهین آشکاربه امت اسلام است
رئیس ستاد انتفاضه وقدس در واکنش به تروریستی خواندن حزب الله لبنان توسط اتحادیه عرب گفت: این اقدام توهین آشکار به امت اسلام است و امضا کنندگان بیانیه های ریاض و تونس منزوی و مورد تنفر مسلمانان قرار می گیرند.

به گزارش طایفه نوتی زهی به نقل از روابط عمومی کل سپاه؛ رمضان شریف در واکنش به اقدام شورای همکاری خلیج فارس و اجلاس اتحادیه عرب درتروریستی خواندن حزب الله لبنان اظهارکرد: این ازعجایب تاریخ و از نشانه های جاهلیت مدرن است که جریان و گروهی مؤمن، انقلابی، شجاع و غیرت مند که برای دفاع از امت اسلامی و مردم مسلمان لبنان صهیونیست ها را به گونه ای خفت بار از جنوب لبنان فراری داد، مورد ظلم و اتهام از سوی کسانی قرارگیرد که در دهه های گذشته هیچ قدمی برای دفاع از لبنان و فلسطین مظلوم برابر تجاوز رژیم اشغالگر صهیونیستی برنداشته است.

** ترویست خواندن حزب الله لبنان یک توطئه سعودی و صهیونیستی است 
وی ادامه داد: بی شک این اقدام یک توطئه سعودی – صهیونیستی بوده و با دستور مقامات رژیم اشغالگر صهیونیستی و پس از سفر اخیر وزیرخارجه ماجراجو و بی تجربه رژیم سعودی به تل آویو و هماهنگی های لازم با آنها انجام پذیرفته است.
شریف سکوت وعدم اعلام مواضع رسمی صهیونیست ها درقبال بیانیه های ریاض و تونس را معنادار و نشانه ای از هماهنگی آن با منویات این رژیم اشغالگر دانست و تصریح کرد: این اقدام یک خطای راهبردی و اشتباه تاریخی است و تأیید کنندگان آن خود را در مسیر دوزخ و آتش قهر ملت های غیرتمند مسلمان قرار داده اند.
وی تروریستی خواندن حزب الله لبنان توسط کسانی که به تولید و ترانزیت تروریسم تکفیری – سلفی در منطقه پرداخته اند را امری مضحک قلمداد و بیان داشت: قرائن قطعی دلالت بر این حقیقت دارد که این اقدام سخیف با مدیریت آل سعود و رژیمی که مدعی خادم الحرمین شریفین و قبله مسلمین است صورت پذیرفته است و شکی نیست که آتش این خطا دامان حامیان و مسببین چنین موضع سخیف و ضد اسلامی را نیز خواهد گرفت.

** حرکت مقاومت اسلامی آبرو و مایه افتخار امت اسلامی است 
رئیس ستاد انتفاضه و قدس تصریح کرد: افسران غیرت مند مسلمان و آزاده ارتش های عربی که طی سالیان اخیرحزب الله را به عنوان نماد مقاومت اسلامی و ضد صهیونیستی، آبرو و مایه افتخار و سربلندی جهان اسلام یافته اند، در صف مقدم مخالفین و محکوم کنندگان بیانیه صهیونیستی شورای همکاری خلیج فارس و اتحادیه عرب هستند.
شریف حرکت مقاومت اسلامی درمنطقه را ریشه ای و هویتی تزلزل ناپذیرقلمداد و با تأکید بر اینکه این اقدام صهیونیستی هیچ خللی در اراده حزب الله و راهبردهای ضد صهیونیستی آن ایجاد نخواهد کرد گفت: حزب الله فرزند امت اسلامی و سپر بلای مردم لبنان و سوریه برابر فتنه صهیونیستی و مصیبت تروریسم تکفیری است و با هوشمندی و شجاعت توانسته است تلاش امریکا، رژیم صهیونیستی و هم پیمانان منطقه ای و فرامنطقه ای آنان برای تغییر نقشه ی منطقه به نفع صهیونیست ها و نظام سلطه را ناکام گذارده و آن را برهم زند.

** صدوربیانیه علیه حزب الله سرپوش گذاشتن برشکست تکفیری هااست 
رئیس ستاد انتفاضه وقدس بیانیه های خیانت بار، خباثت آمیز و تفرقه انگیز اخیرشورای همکاری خلیج فارس و اجلاس اتحادیه عرب را تلاشی انفعالی برای سرپوش گذاردن برشکست های زنجیره ای تروریست های تکفیری – سلفی در عراق و سوریه توصیف و تصریح کرد: هرچند برخی کشورهایی که به نام آنها بیانیه صادر کرده اند از آن برائت جسته اند، اما این اقدام دهن کجی به افکار عمومی یک و نیم میلیارد مسلمان در اقصی نقاط جهان به شمار رفته و جز برانگیختن خشم، نفرت و کینه آحاد مسلمین علیه طراحان این توطئه بدنبال نخواهد داشت.
شریف تصریح کرد: آنهایی که در سوریه، یمن، عراق، بحرین برغم سرمایه گذاری های هنگفت سیاسی، نظامی، امنیتی و مالی شکست های سنگینی را از مقاومت اسلامی و به ویژه حزب الله دریافت کرده اند ازهم اکنون خود رامهیای پرداخت هزینه های سنگین کنند.
رئیس ستاد انتفاضه و قدس، حزب الله لبنان را خط مقدم رقم زننده شکست های سنگین، خفت بار و زنجیره های صهیونیست ها در جنگ های دهه اخیر دانست و خاطر نشان کرد: جایگاه و موقعیت حزب الله نزد افکار عمومی و در عرصه دفاع سرزمینی، امنیتی و اطلاعاتی آنقدرمستحکم و غیرقابل نفوذ شده است که صهیونیست ها برغم خوش خدمتی ارتجاع عرب بعید است با ارتکاب یک خطای بزرگ دیگر بخواهد توان و ظرفیت خود را برابر حزب الله غیور، غیرت مند، شجاع و حماسه ساز لبنان بیازماید.
شریف با تأکید بر لزوم عبرت از تجارب تاریخی افزود: تجربه تاریخی به ما می آموزد هر زمانی که فلسطینی ها ، لبنانی ها و رزمندگان جبهه مقاومت ضد صهیونیستی خود را بی نیاز از حاکمان مرتجع عرب دانسته اند، دستاوردها و موفقیت های افتخارآمیزی کسب کرده اند که جلوه ای از آن در انتفاضه اخیر فلسطینی ها که صهیونیست ها را کلافه و به شدت نگران ساخته است پدیدار است.
وی درپایان گفت: امت اسلامی رژیم غاصب صهیونیست را مظهر تروریسم دولتی می داند و هرکسی که بخواهد با اقدامات نسنجیده و غیرعقلانی مانند آنچه در ریاض و تونس اتفاق افتاده است بخواهد خودرا در مسیر منافع رژیم صهیونیستی قرار دهد را خائن به اسلام و پیامبراعظم (ص) دانسته و از مجازات آنها نیز دریغ نخواهد کرد.

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۲۰:۳۶
همه باید نسبت به بیانیه رهبری برای گام دوم انقلاب احساس مسئولیت کنند
رئیس‌ جمهور با اشاره به موفقیت ها و دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران و پیروزی مداوم ملت ایران در برابر توطئه ها، زورگویی ها و قلدر مآبی آمریکا، تاکید کرد: همه باید نسبت به بیانیه رهبر معظم انقلاب برای گ...
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۲۰:۳۲
طرف های دیگر برجام به تعهدات خود عمل کنند
رئیس مجلس شورای اسلامی در پکن گفت: هرچند طرف های برجام از پذیرش خواسته نامشروع آمریکا امتناع کرده و به حفظ برجام اهتمام ورزیده اند اما از آنها انتظار داریم در حفظ این توافق و رعایت چندجانبه گرایی، به ...
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۲۰:۲۷
فروش قاچاقی فناوری هسته ای به عربستان دورویی آمریکا را افشا می کند
وزیر امور خارجه با انتقاد از دو رویی و اعمال استانداردهای دوگانه دولت آمریکا تصریح کرد: فروش قاچاقی فناوری هسته ای به عربستان سعودی بخوبی دورویی آمریکا را افشا می کند.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۲۰:۲۶
جمعه روز حرکت به‌سمت مسجد الاقصی است
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس جمعه پیشِ‌رو را روز خیزش و حرکت ملت فلسطین به مسجد الاقصی برای پاسداری از آن اعلام کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۰:۴۵
عامل انتحاری و ۲ نفر از اعضای تیم تروریستی زاهدان پاکستانی بودند
سردار پاکپور گفت: عامل انتحاری و دو نفر از عناصر تیم تروریستی حمله به نیروهای سپاه، پاکستانی بودند.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۰:۴۳
قطعا انتقام شهدایمان را می‌گیریم/ آل سعود بداند، ماندنی نیست /شهادت رمز اصلی تسلیم ناپذیری یک ملت
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: رزمندگان سپاه در مقابل مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و دولت‌های عرب مرتجع منطقه ایستاده‌اند و کار آنها، کار ساده ای نیست
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۹
افتتاح 5 طرح صنعتی تحقیقاتی حوزه مواد پیشرفته و انرژی
طرح تحقیقات کاربردی سازمان توسعه منابع انرژی با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افتتاح و به بهره برداری رسید.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۶
پیام دانشجویان موجب دلگرمی مرزداران وطن شد/انتقام خون عزیزان مان را از دولت های تروریست خواهیم گرفت
سردار مارانی طی بیانیه ای با تقدیر از دانشجویان انقلابی و سنگرداران عرصه علم و فرهنگ، گفت: ان شاالله به مدد حضرت حق انتقام خون عزیزان مان را از دولت های تروریست پرور منطقه خواهیم گرفت.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۲۰:۴۵
مسؤولان فریب خدعه اروپایی‌ها را نخورند و مراقب باشند برای مردم مشکل ایجاد نکنند
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: من در پایان بیانیه[اخیر] از مردم برای راه‌پیمایی ۲۲ بهمن تشکر کردم لکن این تشکر خیلی کم‌تر از چیزی است که حق مردم ایران است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۲۰:۴۲
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با مراجع عظام تقلید و علما دیدار کرد
سرلشکر باقری در سفر به شهر مقدس قم با جمعی از مراجع عظام تقلید و علما دیدار و گفت‌وگو کرد.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها