امروز: سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
وبسایت خبری
سرویس : اجتماعی
زمان : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۱۹:۵۶
شناسه خبر: ۴۲۲۲۱۶
 
رئیس ستاد انتفاضه و قدس
تروریست خواندن حزب الله لبنان توهین آشکاربه امت اسلام است
رئیس ستاد انتفاضه وقدس در واکنش به تروریستی خواندن حزب الله لبنان توسط اتحادیه عرب گفت: این اقدام توهین آشکار به امت اسلام است و امضا کنندگان بیانیه های ریاض و تونس منزوی و مورد تنفر مسلمانان قرار می گیرند.

به گزارش طایفه نوتی زهی به نقل از روابط عمومی کل سپاه؛ رمضان شریف در واکنش به اقدام شورای همکاری خلیج فارس و اجلاس اتحادیه عرب درتروریستی خواندن حزب الله لبنان اظهارکرد: این ازعجایب تاریخ و از نشانه های جاهلیت مدرن است که جریان و گروهی مؤمن، انقلابی، شجاع و غیرت مند که برای دفاع از امت اسلامی و مردم مسلمان لبنان صهیونیست ها را به گونه ای خفت بار از جنوب لبنان فراری داد، مورد ظلم و اتهام از سوی کسانی قرارگیرد که در دهه های گذشته هیچ قدمی برای دفاع از لبنان و فلسطین مظلوم برابر تجاوز رژیم اشغالگر صهیونیستی برنداشته است.

** ترویست خواندن حزب الله لبنان یک توطئه سعودی و صهیونیستی است 
وی ادامه داد: بی شک این اقدام یک توطئه سعودی – صهیونیستی بوده و با دستور مقامات رژیم اشغالگر صهیونیستی و پس از سفر اخیر وزیرخارجه ماجراجو و بی تجربه رژیم سعودی به تل آویو و هماهنگی های لازم با آنها انجام پذیرفته است.
شریف سکوت وعدم اعلام مواضع رسمی صهیونیست ها درقبال بیانیه های ریاض و تونس را معنادار و نشانه ای از هماهنگی آن با منویات این رژیم اشغالگر دانست و تصریح کرد: این اقدام یک خطای راهبردی و اشتباه تاریخی است و تأیید کنندگان آن خود را در مسیر دوزخ و آتش قهر ملت های غیرتمند مسلمان قرار داده اند.
وی تروریستی خواندن حزب الله لبنان توسط کسانی که به تولید و ترانزیت تروریسم تکفیری – سلفی در منطقه پرداخته اند را امری مضحک قلمداد و بیان داشت: قرائن قطعی دلالت بر این حقیقت دارد که این اقدام سخیف با مدیریت آل سعود و رژیمی که مدعی خادم الحرمین شریفین و قبله مسلمین است صورت پذیرفته است و شکی نیست که آتش این خطا دامان حامیان و مسببین چنین موضع سخیف و ضد اسلامی را نیز خواهد گرفت.

** حرکت مقاومت اسلامی آبرو و مایه افتخار امت اسلامی است 
رئیس ستاد انتفاضه و قدس تصریح کرد: افسران غیرت مند مسلمان و آزاده ارتش های عربی که طی سالیان اخیرحزب الله را به عنوان نماد مقاومت اسلامی و ضد صهیونیستی، آبرو و مایه افتخار و سربلندی جهان اسلام یافته اند، در صف مقدم مخالفین و محکوم کنندگان بیانیه صهیونیستی شورای همکاری خلیج فارس و اتحادیه عرب هستند.
شریف حرکت مقاومت اسلامی درمنطقه را ریشه ای و هویتی تزلزل ناپذیرقلمداد و با تأکید بر اینکه این اقدام صهیونیستی هیچ خللی در اراده حزب الله و راهبردهای ضد صهیونیستی آن ایجاد نخواهد کرد گفت: حزب الله فرزند امت اسلامی و سپر بلای مردم لبنان و سوریه برابر فتنه صهیونیستی و مصیبت تروریسم تکفیری است و با هوشمندی و شجاعت توانسته است تلاش امریکا، رژیم صهیونیستی و هم پیمانان منطقه ای و فرامنطقه ای آنان برای تغییر نقشه ی منطقه به نفع صهیونیست ها و نظام سلطه را ناکام گذارده و آن را برهم زند.

** صدوربیانیه علیه حزب الله سرپوش گذاشتن برشکست تکفیری هااست 
رئیس ستاد انتفاضه وقدس بیانیه های خیانت بار، خباثت آمیز و تفرقه انگیز اخیرشورای همکاری خلیج فارس و اجلاس اتحادیه عرب را تلاشی انفعالی برای سرپوش گذاردن برشکست های زنجیره ای تروریست های تکفیری – سلفی در عراق و سوریه توصیف و تصریح کرد: هرچند برخی کشورهایی که به نام آنها بیانیه صادر کرده اند از آن برائت جسته اند، اما این اقدام دهن کجی به افکار عمومی یک و نیم میلیارد مسلمان در اقصی نقاط جهان به شمار رفته و جز برانگیختن خشم، نفرت و کینه آحاد مسلمین علیه طراحان این توطئه بدنبال نخواهد داشت.
شریف تصریح کرد: آنهایی که در سوریه، یمن، عراق، بحرین برغم سرمایه گذاری های هنگفت سیاسی، نظامی، امنیتی و مالی شکست های سنگینی را از مقاومت اسلامی و به ویژه حزب الله دریافت کرده اند ازهم اکنون خود رامهیای پرداخت هزینه های سنگین کنند.
رئیس ستاد انتفاضه و قدس، حزب الله لبنان را خط مقدم رقم زننده شکست های سنگین، خفت بار و زنجیره های صهیونیست ها در جنگ های دهه اخیر دانست و خاطر نشان کرد: جایگاه و موقعیت حزب الله نزد افکار عمومی و در عرصه دفاع سرزمینی، امنیتی و اطلاعاتی آنقدرمستحکم و غیرقابل نفوذ شده است که صهیونیست ها برغم خوش خدمتی ارتجاع عرب بعید است با ارتکاب یک خطای بزرگ دیگر بخواهد توان و ظرفیت خود را برابر حزب الله غیور، غیرت مند، شجاع و حماسه ساز لبنان بیازماید.
شریف با تأکید بر لزوم عبرت از تجارب تاریخی افزود: تجربه تاریخی به ما می آموزد هر زمانی که فلسطینی ها ، لبنانی ها و رزمندگان جبهه مقاومت ضد صهیونیستی خود را بی نیاز از حاکمان مرتجع عرب دانسته اند، دستاوردها و موفقیت های افتخارآمیزی کسب کرده اند که جلوه ای از آن در انتفاضه اخیر فلسطینی ها که صهیونیست ها را کلافه و به شدت نگران ساخته است پدیدار است.
وی درپایان گفت: امت اسلامی رژیم غاصب صهیونیست را مظهر تروریسم دولتی می داند و هرکسی که بخواهد با اقدامات نسنجیده و غیرعقلانی مانند آنچه در ریاض و تونس اتفاق افتاده است بخواهد خودرا در مسیر منافع رژیم صهیونیستی قرار دهد را خائن به اسلام و پیامبراعظم (ص) دانسته و از مجازات آنها نیز دریغ نخواهد کرد.

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۴/۳ - ۲۰:۲۵
امروز ضمن حفظ اقتدار بایستی با هوشمندی کامل در برابر دشمنان عمل کنیم/ تاريخ دفاع مقدس بايد نوشته شود
سرلشکر صفوی با تاکید بر اینکه انقلاب های بزرگ با آرمان های جهانی ، همواره دشمنان جهانی دارند گفت: امروز ضمن حفظ اقتدار بایستی با هوشمندی کامل در برابر دشمنان عمل کنیم.
۱۳۹۸/۴/۳ - ۲۰:۲۳
درگیری رزمندگان قرارگاه حمزه با یک تیم تروریستی ضد انقلاب در منطقه عمومی چالدران/ هلاکت یک تروریست
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) از درگیری میان رزمندگان این قرارگاه با یک تیم تروریستی ضد انقلاب در منطقه عمومی چالدران درآذربایجان غربی خبر داد.
۱۳۹۸/۴/۳ - ۲۰:۲۰
درجه سه فرمانده نظامی ارتقاء یافت
درجه معاونان عملیات و نیروی انسانی ارتش و رئیس سازمان صنایع الکترونیک وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به دریاداری و سرتیپ تمامی ارتقا یافت.
۱۳۹۸/۴/۳ - ۲۰:۱۸
برخی اروپایی‌ها در قاچاق سازمان‌یافته موادمخدر دست دارند/جلسات ستاد مبارزه با موادمخدر با حضور رئیس‌جمهور تشکیل شود
رئیس قوه‌قضاییه گفت: بالاتر از مسئله عدم انجام وظیفه مبارزه با مواد مخدر توسط کشور‌های اروپایی معتقدیم که برخی از آن‌ها در این جریان دست دارند.
۱۳۹۸/۴/۳ - ۲۰:۱۵
ترامپ به حضور بی فایده ارتش آمریکا در خلیج فارس اذعان کرد
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پیامی توئیتری نوشت که سخن رئیس جمهوری آمریکا درباره اینکه ارتش این کشور هیچ کاری در خلیج فارس ندارد، کاملا درست است.
۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۹:۰۲
آمریکا نسبت به حفظ جان نیروهای خود مسئولانه رفتار کند
فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) گفت: دولت آمریکا باید با اجتناب از رفتار اشتباه در منطقه، نسبت به حفظ جان نیروهای آمریکایی و به خطر افتادن آنها مسئولانه رفتار کند.
۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۸:۵۹
ادعای ترامپ مبنی بر قصد حمله به ایران دروغ است
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رئیس جمهور رژیم آمریکا می‌گوید ما به سه نقطه می‌خواستیم حمله کنیم حرفی دروغ است و حتماً از ترس جرأت چنین کاری را نداشتند.
۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۸:۵۶
اعلام لیست اموالم به مردم/ تشکیل مجتمع مبارزه با فساد اقتصادی/ ورود سالانه ۵ تا ۶ میلیون پرونده به دستگاه قضا
آیت‌الله رئیسی با اشاره به این مطلب که مسؤولین باید میزان دارایی خود را به رئیس قوه قضاییه ابلاغ کنند و رئیس دستگاه قضا به نهادی که رهبری معظم انقلاب تعیین می‌کند اعلام مي‌كند گفت: من علاوه بر اعلام ب...
۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۸:۵۲
گلوبال هاوک سند جنایت آمریکا علیه ایران است
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: سقوط پهپاد جاسوسی «گلوبال‌هاوک» سند جنایت آمریکا علیه ایران است.
۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۸:۴۹
بسیاری از مشکلات جهان ناشی از یک جانبه‌گرایی آمریکاست
رئیس جمهوری گفت: بسیاری از مشکلات منطقه‌ای و جهانی به دلیل دیکتاتوری و قلدرمآبی برخی کشورها بویژه آمریکا بوده که ریشه آن زیر پا گذاشتن مقررات بین‌المللی و حرکت در مسیر یک جانبه‌گرایی است.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها