امروز: چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
وبسایت خبری
سپاه در پیشانی تقابل با دشمن قرار دارد/به دنبال جنگ نیستیم، اما آماده ایم
فرمانده کل سپاه :

سردار سلامی با تاکید بر اینکه امروز سپاه در پیشانی تقابل با دشمن قرار دارد، گفت : ما آموخته ایم که تهدیدات عامل رشد و قدرتمند شدن ما هستند؛ رشد سپاه نیز گلخانه ای نبوده بلکه با دشمنان بزرگ دست و پنجه نرم کرده است.
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲:۴۱
متن و کار سپاه جهادی و انقلابی است
رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا :

سردار شیرازی گفت: متن و کار سپاه جهادی و انقلابی است و از آن جایی که بر اساس ماموریت فرمانده کل سپاه، نیاز به فردی عملیاتی بود، سردار فدوی انتخاب شد که سوابق عملیاتی زیادی در نیروی دریایی سپاه دارند.
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰:۰۳
گفت وگوی تمدن ها ره آورد فکری و نظری ملت بزرگ ایران است
در دیدار با دانشجویان و جوانان؛

رئیس جمهوری با تاکید براینکه کمتر کشوری توانسته در مجمع عمومی سازمان ملل 2 قطعنامه اجمالی به نفع آراء ملت ایران به دست آورد که یکی از این قطعنامه‌ها، قطعنامه تعامل و همفکری جهانی و گفت وگوی تمدن‌هاست، گفت: گفت وگوی تمدن‌ها ره‌آورد فکری و نظری ملت بزرگ ایران است.
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۸:۰۴
دشمن از طریق ابزار رسانه در صدد القاء ناامیدی در بطن جامعه است/نقش مؤثر روابط عمومی ها در ایجاد امید و نشاط در مردم
وزیر دفاع در جمع مسئولان روابط عمومی وزارت دفاع به مناسبت روز جهانی «ارتباطات و روابط عمومی»:

وزیر دفاع گفت: دشمنان از طریق ابزار رسانه در فضای ارتباطات و عملیات روانی در صدد القاء حس ناامیدی و یاس به جامعه هستند و در این شرایط روابط عمومی ها در ایجاد امید و نشاط در آحاد جامعه و مردم از نقش موثر و بسزائی برخوردارند.
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۴:۱۳
بانک اهدافی شامل ۳۰۰ نقطه حساس در عربستان و امارات آماده کرده‌ایم
مقام یمنی:

یک مقام در وزارت دفاع یمن اعلام کرد که حمله اخیر به تاسیسات نفتی شرکت آرامکوی عربستان بخشی از طرح حمله به 300 هدف نظامی و حیاتی دشمنان است.
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰:۱۱
امریکا دچار شکست و افول مدنیت سیاسی شده است/ سلب اراده دشمن در بکارگیری قدرت به مفهوم خلع سلاح او است/ مقیاس عمل اطلاعات سپاه کل نظام و انقلاب و جغرافیای تهدید علیه ایران است
فرمانده کل سپاه:

سرلشکر سلامی مقیاس عمل اطلاعات سپاه را کل نظام و انقلاب و جغرافیای تهدید علیه ایران دانست و گفت: ما در جنگ اطلاعاتی قادر به شکست دشمن هستیم و اینکه اراده دشمن برای به کارگیری قدرت را سلب کنیم، به مفهوم خلع سلاح دشمن است.
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵:۳۰
مهمترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است
رئیس جمهوری در دیدار با اصحاب فرهنگ و هنر:

رئیس جمهوری با تاکید بر اهمیت نقش فرهنگ و هنر بویژه در مقطع حساس کشور اظهار داشت: مهم‌ترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است چرا که احساس غرور ملی و امید و نشاط سرمایه اصلی کشور است و می تواند روند حل مشکلات را تسریع کند.
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲:۳۰
اصلاحات روند دادرسی بزودی به نتیجه می رسد
رئیس قوه قضاییه:

رئیس قوه قضاییه با اشاره به اینکه رسیدگی دو مرحله ای به بعضی پرونده هاموجب کند شدن روند قضایی می شود، بهترین نظردهندگان در این باره را «خود قضات» دانست و گفت: اصلاح برخی مواد در دستور کار کمیسیون قضایی مجلس قرار گرفته و انشاالله به زودی این اصلاحات به نتیجه می رسد.
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۷:۵۰
 مبارزه با مفاسد اقتصادی خواسته مردم سیستان و بلوچستان است/ کارآمدی دستگاه قضا موجب افزایش اعتماد عمومی می شود
قدردانی علمای اهل سنت جنوب شرق کشور از دستگاه قضا؛

علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با تقدیر از برخورد قاطع قوه قضاییه با مفسدان اقتصادی، کارآمدی دستگاه قضا و برخورد بدون تبعیض با مجرمان را موجب افزایش اعتماد عمومی دانستند.
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۴:۵۹
جانشین و معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شد
با حکم فرمانده معظم کل قوا ؛

حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا در احکام جداگانه ای سردار دریادار پاسدار علی فدوی را به عنوان جانشین فرمانده کل سپاه و سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی را به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.
پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۴:۳۶