امروز: چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
وبسایت خبری
 وزارت اطلاعات باید صد در صد انقلابی بماند
در دیدار وزیر و مسئولان وزارت اطلاعات؛

رهبر معظم انقلاب اسلامی مجموعه وزارت اطلاعات را برآمده از انقلاب و فرزندان امام و انقلاب خواندند و با اشاره به ابعاد گوناگون جنگ اطلاعاتی جبهه وسیع دشمنان با نظام اسلامی، بر لزوم حرکت انقلابی و انقلابی ماندنِ صد درصدِ وزارت اطلاعات، تاکید کردند.
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۵:۲۸
حضور سردار اشعری فرمانده محترم تیپ ۱۱۰ سلمان فارسی در سردخانه شهدای مدافع وطن

وداع سردار سرتیپ2 پاسدار قربان محمداشعری فرمانده قرارگاه شهید میرحسینی و تیپ نیروی مخصوص 110 سلمان فارسی نزسا با پیکر مطهر دوتن از شهدای حادثه تروریستی منطقه مرزی میرجاوه شهیدان محمد نور رجبیان و ذکریا گمشادزهی
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱:۴۵
بیانیه سرطایفه نوتی زهی جناب حاجی مجید نوتی زهی در پی به شهادت رسیدن مرزبانان و بسیجیان وپاسداران سپاه در درگیری باگروهک تروریستی درمیل۸۹ میرجاوه
طی بیانیه ایی صورت گرفت:

خبربه شهادت رسیدن عزیزان مرزبانی نیروی انتظامی وپاسداروبسیجی قرارگاه قدس سپاه پاسداران درمنطقه مرزی میل 89میرجاوه بسیارناراحت کننده بود.
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴:۵۰
رئیسان ‌جمهوری آمریکا، فرانسه و نخست‌وزیر انگلیس جنایتکارند
رهبر معظم انقلاب:

رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از مسئولان نظام و سفیران کشورهای اسلامی، حمله امروز به سوریه را یک جنایت توصیف کردند و گفتند: صریحاً اعلام می‌کنم رئیس‌جمهوری آمریکا و فرانسه و نخست‌وزیر انگلیس جنایتکارند و جنایت کردند؛ سودی هم نخواهند برد؛ همچنان‌که در عراق، سوریه و افغانستان از این قبیل جنایات انجام دادند و سودی هم نبردند.
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۳:۴۰
تعرض به حریم مردم در پیام رسان های داخلی حرام شرعی است
رهبر معظم انقلاب:

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: مسئولان باید امنیت و حریم داخلی مردم و کشور را حفظ کنند، تعرض به امنیت و حریم مردم در پیام رسان های داخلی «حرام شرعی» است و نباید انجام شود.
دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۸:۰۴
علت افزایش حملات دشمنان احساس خطر آنان از قدرت فزاینده ایران است
امام خامنه‌ای:

رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: علت افزایش حملات دشمنان احساس خطر آنان از قدرت فزاینده ایران است
یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۳:۵۱
علاج مساله فلسطین تشدید مبارزه با رژیم غاصب و پشتیبانان آن است
رهبر انقلاب در پاسخ به نامه رئیس دفتر سیاسی حماس :

رهبر معظم انقلاب اسلامی علاج مسأله فلسطین را تقویت جناح مبارز و مقاوم در دنیای اسلام و تشدید مبارزه با رژیم غاصب و پشتیبانان آن دانستند و تأکید کردند: حرکت به سمت مذاکره با رژیم فریبکار و دروغگو و غاصب، خطای نابخشودنی بزرگی است.
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۶:۰۸
یوم الله ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران مبارک باد
مصاحبه با سرطایفه نوتی زهی جناب حاجی مجید نوتی زهی:

در این روز پر بركت نظامی متولد شد كه نور اسلام عزیز را پس از گذشت قرن های زیاد دیگرباره نه تنها در ایران اسلامی بلكه در سراسر جهان متجلی ساخت. در این روز مقدس حكومتی شكل گرفت كه شعار اصلی آن استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بود.
پنج شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۵:۴۴
سر طایفه نوتی زهی حاجی مجید نوتی زهی فرا رسیدن
سال نو مبارک:

اینک بهار تا دروازه هاى شهر رسیده و رستاخیز دوباره درگیتى دمیده و من در دعایی خاضعانه به درگاه مدبر هستی ، احسن الحال را برای شما آرزو میکنم . . .
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۱:۱۲
هیچ مشکل حل‌نشدنی در کشور وجود ندارد
در دیدار رییس و اعضای مجلس خبرگان؛

رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاکید بر آینده روشن ایران عزیز گفتند: اطلاع از مشکلات معیشتی و دیگر مشکلات مردم داریم اما معتقدیم هیچ مشکل حل نشدنی در کشور وجود ندارد.
پنج شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴:۰۵