امروز: یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
وبسایت خبری
شعر فارسی همواره مملو از حکمت و اخلاق است
رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از شاعران و استادان ادب پارسی؛

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب با تاکید براینکه شعر فارسی همواره مملو از حکمت و اخلاق و در تولید و تعمیق اندیشه و امید؛ نقش‌آفرین بوده است، گفتند: باید این روحیه و حالت در شعر امروز نیز برجسته و درخشان باشد.
پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۷:۰۴
لشکر جوانان مؤمن و انقلابی وارد میدان مطالبه آرمانهای انقلاب شوند
امام خامنه‌ای در دیدار دانشجویان:

در نشست صمیمانه، پرشور، پرنشاط و ۳ ساعته صدها نفر از دانشجویان دانشگاههای مختلف با رهبر معظم انقلاب اسلامی، نمایندگان تشکلهای مختلف علمی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و صنفی دانشجویان دیدگاهها، انتقادها، پیشنهادها و مطالبات خود را از سه قوه و دستگاههای مختلف بیان کردند.
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱:۱۹
بیانیه سرطایفه نوتی زهی جناب حاجی مجید نوتی زهی در حمایت از دستگیری استاد هتاک  توسط سربازان گمنام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سرطایفه نوتی زهی جناب حاجی مجید نوتی زهی ضمن تشکر از دستگاه قضایی استان و سربازان گمنام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواستار برخورد سریع با این استاد هتاک و اعلام عمومی حکم وی شدند.
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۳:۴۵
شکست آمریکا در صورت ادای وظایف مسئولان، قطعی است
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار سران قوا و جمعی از مسئولان و کارگزاران نظام:

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در دیدار سران قوا و جمعی از مسئولان و کارگزاران نظام، با اشاره به دشمنی مبنایی، عمیق و مستمر آمریکا با اصل نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران تأکید کردند: شکست آمریکا در ماجرای اخیر در صورت ادای وظایف مسئولان، قطعی و بدون تردید خواهد بود.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۴:۰۵
آزادی فلسطین سنت الهی است آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند
رهبر معظم انقلاب اسلامی در محفل نورانی انس با قرآن کریم:

در اولین روز از بهار قرآن ماه مبارک رمضان، حسینیه امام خمینی(ره) یکپارچه منور به نور کلام خدا بود و قاریان، مناجات‌خوانان و مدیحه‌سرایان قرآنی به مدت سه ساعت در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی محفل انس با قرآن کریم برپا کردند.
پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۷:۵۷
مهم ترین نیاز دنیای اسلام وحدت و پیشرفت علمی است
رهبر معظم انقلاب:

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در کنگره بین المللی «نقش شیعه در پیدایش و گسترش علوم اسلامی» مهم ترین نیاز امروز دنیای اسلام را «وحدت و یکپارچگی» و همچنین «حرکت جدی برای پیشرفت علمی در همه علوم» دانستند.
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۴:۴۱
باید عزت و منافع ملت به معنی واقعی کلمه تأمین شود
رهبر معظم انقلاب در دانشگاه فرهنگیان:

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: رییس‌جمهوری آمریکا حرف‌های سخیف و سبکی زد، شاید بیش از ۱۰ دروغ در حرف‌های او بود. هم نظام را تهدید کرد، هم ملت را که چنین و چنان می‌کنم. بنده از طرف ملت ایران می‌گویم: آقای ترامپ! شما غلط می‌کنید.
چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۸:۲۸
نشست هم اندیشی علما و روحانیون تشیع وتسنن در جهت مقابله با نفوذجریانات تکفیری و تروریستی در منطقه با حضورسردار سرتیپ۲ پاسدارقربان محمداشعری فرمانده قرارگاه شهیدمیرحسینی و تیپ نیروی مخصوص۱۱۰ سلمان فارسی

علما وروحانیون شیعه وسنی استان درنشستی به همراه سرتیپ دوم پاسدارقربان محمد اشعری فرمانده قرارگاه شهیدمیرحسینی درخصوص مقابله باجریان های تکفیری به بحث وتبادل نظر وارایه راهکارجهت سدراه تکفیر پرداختند. دراین جلسه هریک ازعلما به بیان راهکارهایی جهت مقابله باافراط پرداختند وایات وروایاتی درخصوص نکوهش تندروی وتکفیر بیان نمودندوخطر یهود دشمن سرسخت مسلمانان واسلام رادربه راه انداختن این جریانات بررسی کردند.
چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲:۳۳
پای آمریکایی‌ها از منطقه قطع می شود
در دیدار هزاران نفر از کارگران و کارآفرینان؛

رهبر معظم انقلاب اسلامی با تأکید بر این که آمریکایی ها تلاش دارند تا با تحریک سعودی ها و برخی کشورهای منطقه آنها را در مقابل جمهوری اسلامی ایران قرار دهند، گفتند: پای آمریکا و برخی کشورهای نظیر آن از منطقه قطع می شود.
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱:۵۷
ایران با عمل به قرآن مقابل آمریکا ایستاده و پیشرفت کرده است
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن:

رهبر معظم انقلاب در دیدار شخصیت های قرآنی از 84 کشور جهان بیان کردند: جمهوری اسلامی ایران با عمل به قرآن مقابل آمریکا ایستاده و پیشرفت کرده است.
پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۲:۵۳