امروز: جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
وبسایت خبری
منطق منع مذاکره با آمریکا، جلوگیری از نفوذ این کشور است
رهبر انقلاب:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه منع مذاکره با آمریکا منطق محکمی دارد، تاکید کردند: اینکه برخی خیال می‌کنند مذاکره با آمریکا مشکلات کشور را حل می‌کند، صد در صد اشتباه است.
یکشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱:۰۴
دلسوزان عراق و لبنان بدانند اولویت اصلی علاج ناامنی است
فرمانده کل قوا در دانشگاه پدافندهوایی خاتم‌الانبیاء:

رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: به دلسوزان عراق و لبنان توصیه می‌کنم اولویتشان را علاج ناامنی قرار دهند.
چهارشنبه ۸ آیان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۸:۳۴
رهبر انقلاب اسلامی: سپاه در داخل و خارج از کشور دارای عزت است
در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع)؛

رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: آمریکایی‌ها با رفتار خصمانه‌ای که با سپاه نشان دادند، عزت سپاه را بیشتر کردند. امروز سپاه بحمدالله هم در داخل، هم در خارج از کشور دارای عزت است.
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳:۲۴
حرکت علمی در کشور باید ادامه پیدا کند
رهبر انقلاب:

رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: حرکت علمی کشور که از دو دهه قبل شروع شده باید ادامه پیدا کند.
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳:۰۲
رهبر انقلاب از نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان وفناوری‌های برتر بازدید کردند

رهبر انقلاب اسلامی امروز از نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری‌های برتر (ایران ساخت) در حسینیه امام خمینی(ره) بازدید کردند.
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵:۱۲
یاد شهدا در کشور امیدبخش و جهت‌بخش است
در دیدار با دست‌اندرکاران کنگره ملی ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی:

رهبر معظم انقلاب برجسته‌تر و درخشنده‌تر شدن یاد شهیدان را روحیه‌بخش، امیدبخش و جهت‌بخش خواندند و خاطرنشان کردند: از جمله مواردی که باید در ثبت خاطرات خانواده‌های شهدا موضوع سؤال و بررسی قرار بگیرد، انگیزه‌های آنان از موافقت با حضور فرزندان و همسرانشان در میدان جهاد در راه خدا است.
پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲:۲۴
رهبر انقلاب: سیاست فشار حداکثری آمریکا شکست خورد
در دیدار مجمع عالی فرماندهان سپاه مطرح شد؛

رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه آمریکایی ها در سیاست فشار حداکثری شکست خوردند، فرمودند: خیال می‌کردند اگر سیاست فشار حداکثری روی ایران متمرکز شود، جمهوری اسلامی مجبور به نرمش می‌شود؛ تا این ساعت به حول و قوه‌ الهی فهمیدند فشار حداکثری، خودشان را دچار مشکل کرده است.
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۲:۱۹
طی مراسمی به مناسبت آغاز سال جدید تحصیلی هدیه حاجی مجید نوتی زهی سرطایفه نوتی زهی به دانش آموزان مدرسه خیریه عبدالمجید رحمت زاده یک سری لوازم کمک آموزشی بوده که تحویل دانش آموزان داده شد.

طی مراسمی به مناسبت آغاز سال جدید تحصیلی هدیه حاجی مجید نوتی زهی سرطایفه نوتی زهی به دانش آموزان مدرسه خیریه عبدالمجید رحمت زاده یک سری لوازم کمک آموزشی بوده که تحویل دانش آموزان داده شد.
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵:۱۰
رهبر انقلاب اسلامی سیاست‌های کلی نظام قانون‌گذاری را ابلاغ کردند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی، سیاست‌های کلی نظام قانون‌گذاری را ابلاغ و با توجه به اهمیت موضوع در حاشیه آن مرقوم کردند: سیاست‌ها به قوای سه‌گانه ابلاغ شود. سه قوه موظف هستند اقدامات را زمانبندی و پیشرفت‌ها را گزارش کنند.
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳:۵۵
اروپایی‌ها عملا به تحریم های آمریکا وفادار ماندند

مقام معظم رهبری با اشاره به عملکرد اروپایی‌ها بعد از توافق هسته ای و عمل نکردن به وعده ها و همچنین نحوه عملکرد اروپا بعد از خروج امریکا از برجام و اعمال ظالمانه تحریم‌های ثانویه افزودند: اروپایی‌ها به رغم وعده های خود، عملاً به تحریم های امریکا پایبند ماندند و هیچ اقدامی انجام ندادند و از این پس هم بعید است کاری برای جمهوری اسلامی انجام دهند، بنابراین باید بکلی از اروپایی ها قطع امید کرد.
پنج شنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶:۴۰