امروز: جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
وبسایت خبری
آمریکا در حال گرفتن انتقام نابودی داعش از حشدالشعبی است/مردم منطقه از آمریکا متنفرند
امام خامنه‌ای:

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پرستاران درباره حمله آمریکا به پایگاه حشدالشعبی عراق بیان کردند: بنده و دولت و ملت ایران بشدت این خباثت آمریکا را محکوم می‌کنیم.
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۳:۰۳
بیانیه واحد فرهنگی طایفه نوتی زهی در مورد حماسه 9 دی

حادثه 9دی نمونه ای از قدرت فکری مردم
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۷:۴۳
جریانی به‌دنبال فراموش شدن جهاد وشهادت است؛ باید در مقابل آن ایستاد
رهبر معظم انقلاب اسلامی :

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد کنگره شهدای استان هرمزگان اظهار داشتند: جریانی به‌دنبال فراموش شدن جهاد وشهادت است باید درمقابل آن ایستاد.
پنج شنبه ۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴:۵۶
در برخورد با وضعیت جانباختگان و مصدومین حوادث اخیر رافت اسلامی مبنا باشد
رهبر انقلاب اسلامی:

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه دبیر شورای عالی امنیت ملی درباره نحوه مدیریت وضعیت جانباختگان و مصدومین حوادث بعد از اصلاح قیمت بنزین فرمودند: نسبت به افراد مشکوک در هرگروه با جهتی که به رافت اسلامی نزدیکتر است، عمل شود.
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱:۱۲
اگر توان مدیریتی ندارید، مسئولیت نپذیرید
رهبر انقلاب:

رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز پیش از آغاز جلسه درس خارج فقه ضمن انتقاد به ثبت‌نام بی‌محابای برخی افراد در انتخابات مجلس تاکید کردند: هر سِمَتی، هر توانایی‌ای در کنارش یک مسئولیتی دارد، یک تعهّدی وجود دارد. باید دید که آیا می‌توانید آن تعهّد را انجام بدهید یا نه؟ این خیلی درسِ بزرگی است».
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰:۵۵
ملت ایران بار دیگر اقتدار و عظمت خود را نشان داد
رهبر انقلاب:

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به حرکت عظیم و پرشُکوه ملت ایران در یک هفته گذشته گفتند: من تکریم و تعظیم عمیق خود را به ملت بزرگ ایران ابراز می کنم. ملت ایران با این حرکت، یک بار دیگر حقیقتاً اقتدار و عظمت خود را نشان داد.
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳:۴۹
در حوادث امنیتی چند روز اخیر، دشمن را عقب زدیم/ تصور پایان تحریم‌ها در یکی دو سال آینده، خیال باطل است

رهبر انقلاب تصور پایان تحریم‌ها در یکی دو سال آینده را خیال باطل خواندند و افزودند: با شناختی که از مسائل جبهه استکبار داریم، تحریم‌ها حالا حالاها وجود دارد، بنابراین برای نجات اقتصاد کشور نباید منتظر پایان تحریم‌ها بود، باید تحریم‌‌ها را بی‌اثر کرد.
چهارشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴:۲۵
وحدت تاکتیک سیاسی نیست، یک اعتقاد و ایمان قلبی است
رهبر انقلاب:

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به نامگذاری ۱۲ تا ۱۷ ربیع‌الاول به‌عنوان هفته وحدت در جمهوری اسلامی، وحدت را نه یک حرکت سیاسی و تاکتیکی بلکه «اعتقاد و ایمان قلبی به لزوم اتحاد امت اسلامی» دانستند.
جمعه ۲۴ آیان ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵:۳۶
سرطایفه نوتی زهی جناب حاجی مجید نوتی زهی با صدور بیانیه ایی هفته وحدت را تبریک گفتند
پیام تبریک سرطایفه نوتی زهی به مناسبت هفته وحدت

پیروزی انقلاب اسلامی که در سایه وحدت افراد ملت و اقشار و طوایف آن در اسلام به تحقق پیوست، موجبات وحدت ملل مسلمان را فراهم کرد، این وحدت به صورت حرکت و نهضت اسلامی علیه طاغوت و سلطه‌های اشغالگران و استعمار منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شد.
یکشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸:۲۹
سرطایفه نوتی زهی جناب حاجی مجید نوتی زهی در موردیوم الله 13آبان بیانیه ایی صادر کرده اند

یوم الله 13 آبان و وقایع آن از جمله نقاط عطف استکبار ستیزی و مبارزه همیشگی ملت ایران با آمریکاست که به گواه تاریخ از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون از هیچ جنایت و عناد و سنگ‌اندازی در مسیر رشد و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی فروگذار نکرده است.
یکشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰:۰۴