امروز: چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
وبسایت خبری
راه غلبه بر تحریم‌ها مشکلاتی دارد اما خوش‌عاقبت است
رهبر انقلاب:

رهبر انقلاب اسلامی گفتند: مسیر غلبه بر تحریم‌ها و بی‌اثر کردن آنها ممکن است در ابتدای کار، مشکلاتی داشته باشد اما خوش‌عاقبت است.اگر با تلاش و با سینه سپر کردن در مقابل مشکلات بتوانیم بر تحریم‌ها غلبه کنیم و طرف مقابل بی‌اثر شدن تحریم‌ها را ببیند، به‌تدریج دست از تحریم برخواهد داشت.
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹:۱۹
بیانیه کل طایفه نوتی زهی در مورد یوم الله 13 آبان

یوم الله 13 آبان و وقایع آن از جمله نقاط عطف استکبار ستیزی و مبارزه همیشگی ملت ایران با آمریکاست که به گواه تاریخ از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون از هیچ جنایت و عناد و سنگ‌اندازی در مسیر رشد و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی فروگذار نکرده است.
سه شنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰:۱۴
امروز آمریکا همان فرعون مصر است/ هر کس رییس جمهور آمریکا شود بر سیاست ما تاثیر ندارد
رهبر انقلاب:

رهبر معظم انقلاب با تاکید بر اینکه امروز آمریکا همان فرعون مصر و طاغوت روزگار ماست، بیان کردند: هر کس رئیس جمهور آمریکا بشود، بر روی سیاست ما تاثیری ندارد.
سه شنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷:۳۵
پیام تبریک کل طایفه نوتی زهی به مناسبت هفته وحدت

هدف بعثت و رسالت پیامبر(ص)، وحدت خواهی امت اسلامی است و اگر برخلاف نبی اکرم گام بر داریم، به نفع دشمنان خدا و رسول کار می‌کنیم .
شنبه ۱۰ آیان ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۹:۲۰
هتک حرمت رئیس‌جمهور غلط بود/ انتقاد متفاوت از اهانت است
در دیدار اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا؛

رهبر انقلاب اسلامی با انتقاد شدید و صریح از اقدام برخی‌ها در برخورد با دولت و رئیس جمهور و هتک حرمت ایشان، گفتند: هتک حرمت حرام است و انتقاد با هتک حرمت تفاوت دارد ضمن اینکه امروز کشور بیش از هر زمان دیگری به همکاری و اتحاد و انسجام نیاز دارد.
شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹:۱۳
رهبر انقلاب از تلاش‌های کارکنان نیروی انتظامی قدردانی کردند

فرمانده معظم کل قوا در پیامی به مناسبت هفته‌ نیروی انتظامی از زحمات و تلاش‌های کارکنان خدوم این نیرو قدردانی کردند.
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰:۰۵
سروصدای اراذل مسلط بر آمریکا ذهن کسی را مشغول نکند
رهبر معظم انقلاب:

رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم قابل حل هستند و سر و صداهای اراذل مسلط بر ملت آمریکا هم نباید ذهن کسی را مشغول کند.
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰:۴۹
دفاع مقدس از عقلانی‌ترین حرکات ملت ایران بود/ کرونا به دست مردم علاج می شود
در آیین تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس

رهبر انقلاب اسلامی با بیان اینکه دفاع مقدس یکی از عقلانی‌ترین حوادث ملت ایران بود، افزودند: بعضی‌ها با استناد به یک خطای یک جمعی، مجموعه دفاع مقدس را به بی‌تدبیری متهم می‌کنند؛ مطلقا این طوری نیست، دفاع مقدس از اول کار، نشان دهنده عقلانیت در این عرصه بود.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۵:۲۸
امارات متحده عربی به دنیای اسلام خیانت کرد
رهبر انقلاب:

رهبر انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مدیران و روسای ‌آموزش و پرورش بیان کردند: امارات متحده عربی هم به دنیای اسلام ، هم به ملت‌های عرب و کشورهای منطقه و هم به فلسطین خیانت کرد، البته این خیانت دیر نخواهد پایید اما این لکه ننگ بر آنها خواهد ماند.
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰:۵۲
اقتصاد کشور به هیچ وجه نباید به تحولات خارجی پیوند بخورد
در نشست تصویری با هیات وزیران بمناسبت هفته دولت:

رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت هفته دولت در نشست تصویری با هیات وزیران، با بیان اینکه اقتصاد کشور به هیچ وجه نباید به تحولات خارجی پیوند بخورد زیرا این یک خطای راهبردی است، گفتند: نباید برنامه‌ریزی اقتصادی برای کشور، معطل لغو تحریم‌ها یا نتیجه انتخابات فلان کشور شود.
یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱:۲۹