امروز: چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
وبسایت خبری
بین الملل / آخرین عناوین سرویس
اروپا از اجرای تعهداتش در برجام ناتوان است
در چهاردهمین کمیسیون مشترک ایران و آفریقای جنوبی مطرح شد؛

وزیر امور خارجه با بیان این که اروپا نشان داد که از اجرای تعهداتش ناتوان است، گفت:‌ در صورت عدم بازگشت توازن به اجرای تعهدات از سوی طرف‌ها، سایر اقدامات لازم در گام‌های بعدی نیز محقق خواهد شد.
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰:۱۵
اردوغان، سیاست اتحادیه عرب درباره سوریه را دوگانه و متناقض خواند

همزمان با انتشار اخباری درباره آغاز عملیات نیروهای سوری حامی ترکیه در محور منبج در شمال سوریه، رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه بر عزم قوی کشورش برای ادامه عملیات نظامی در شمال سوریه تاکید کرد و گفت که واکنش و سیاست اتحادیه عرب دوگانه و متناقض است.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸:۵۳
دخالت نظامی و سیاسی در کشورهای منطقه فاجعه‌بار است
رئیس جمهوری در دیدار نخست وزیر پاکستان:

رئیس جمهوری در دیدار نخست وزیر پاکستان با بیان تنش‌هایی ایجاد شده علیه ملت‌های سوریه، عراق، لبنان و به ویژه یمن در سالهای گذشته، تأکید کرد: دخالت نظامی و سیاسی در کشورهای منطقه تاکنون نتایج فاجعه‌باری داشته و این رویکرد به نفع هیچ یک از کشورهای منطقه نیست.
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶:۰۶
ترامپ خواست تسهیل کننده گفت و گو میان ایران و آمریکا باشم
عمران خان:

نخست وزیر پاکستان با بیان اینکه ترامپ در سفر نیویورک از من خواست تسهیل کننده دیالوگی میان ایران و ایالات متحده باشم، گفت: دلیل اصلی سفر من و هیات همراه این بود که نمی‌خواهیم درگیری جدیدی در این منطقه بروز کند.
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۱:۵۷
 ترامپ با کابوس ایران در حال باج‌گیری از سعودی‌هاست

یک وبسایت عربی افزایش حضور نظامی آمریکا در عربستان را در راستای با‌ج‌گیری بیشتر دولت واشنگتن از ریاض ارزیابی کرد و نوشت که ترامپ با کارت ایران در حال پر کردن خزانه دولت خویش است.
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵:۵۵
مبارزه با رژیم صهیونیستی هیچ گاه متوقف نمی‌شود
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران:

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با تاکید بر اینکه مبارزه با رژیم صهیونیستی هیچ گاه متوقف نمی‌شود، گفت:برخی از کشورهای بزرگ عربی دست به دامن آمریکا و رژیم صهیونیستی شده‌اند که این مایه ننگ است.
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۳:۲۳
دستان پلیدی در ورای حمله به معترضان نقش دارند
عراق:

«سعد معن موسوی» سخنگوی وزارت کشور عراق روز یکشنبه در کنفرانس خبری اعلام کرد که دستان پلیدی در هدف قرار دادن معترضان دست داشتند.
یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۰:۴۴
ائتلاف سعودی پاسخ عملی به طرح آتش بس نداده است
سخنگوی انصارالله:

«محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله روز یکشنبه در دیدار با سفیر انگلیس در یمن گفت: تا این لحظه پاسخ ائتلاف سعودی به طرح آتش بس یمن تنها اظهاراتی مبهم بوده و به سطح مطلوبی نرسیده است.
یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۶:۴۶
هیچ سندی مبنی بر دخالت ایران در حادثه آرامکو وجود ندارد
در گفت و گو با وزیردفاع ژاپن؛

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در گفت وگوی تلفنی با وزیر دفاع ژاپن، گفت: اتهاماتی که برخی در مورد حادثه آرامکو به جمهوری اسلامی ایران وارد کرده اند، پایه و اساسی نداشته و هیچ سندی مبنی بر دخالت ایران در این موضوع وجود ندارد و کسانی که ایران را متهم می‌کنند یا نمی‌توانند یا نمی‌خواهند توانایی‌های نظامی ملت یمن را باور کنند.
سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳:۵۷
سخنگوی ارتش یمن مرحله دوم عملیات گسترده علیه ائتلاف سعودی را تشریح کرد

سخنگوی نیروهای مسلح یمن با تشریح مرحله دوم عملیات گسترده کشورش در جنوب عربستان اعلام کرد: در مرحله دوم عملیات «نصرمن الله»، دست کم200 تن از عناصر وابسته به ائتلاف سعودی کشته و زخمی شدند و بیش از 120 خودروی نظامی نیز به غنمیت گرفته شد.
سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۰:۱۴