امروز: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
وبسایت خبری
سیاسی / آخرین عناوین سرویس
شهدا عامل حیات معنوی جامعه هستند/ اقتدارآمریکا رو به زوال است
سرلشکر جعفری در کنگره شهدای فلاورجان:

فرمانده کل سپاه اقتدارآمریکا را رو به زوال توصیف و با تاکید بر اینکه دشمنان برای ما مرزی جز عدول از تمامی ارزش‌های انقلاب اسلامی نمی‌شناسند ، تصریح کرد: اگر ما کوتاه بیایم آمریکا رها نمی‌کند و آن قدر پیش می‌آید تا خیالش از انقلاب اسلامی و ملت ایران راحت شود.
پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۶:۴۱
تنها راه محافظت از کشور و برون رفت از مشکلات گسترش و تقویت تفکر بسیحی است
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی در همایش بسیجیان کوی‌های سازمانی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) گفت: تنها راه محافظت از کشور، برون رفت از مشکلات و ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمن تقویت، توسعه و ترویج تفکر بسیجی است.
پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۳:۲۷
پایگاه‌هایِ آمریکاییِ اطراف ایران گوشت زیر دندان ما هستند/ بزرگ‌ترین کلکسیون پهپادهای غنیمتی را از آمریکا و رژیم صهیونیستی داریم
سردار سردار حاجی‌زاده در برنامه ثریا :

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه با بیان اینکه پایگاه‌های آمریکایی اطراف ایران زیر برد موشک‌های ما بوده و به اصطلاح گوشت زیر دندان ما هستند، اظهار کرد: امروز بزرگ‌ترین کلکسیون پهپادهای غنیمتی را از آمریکا و رژیم صهیونیستی داریم.
پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۰:۵۳
نخستین نیروگاه گازی 42 مگاواتی ساخت داخل در زاهدان افتتاح شد
با حضور وزیر نیرو؛

نخستین نیروگاه گازی 42 مگاواتی ساخت داخل در زاهدان با اعتباری افزون بر 400 میلیارد تومان امروز /پنجشنبه/ با حضور وزیر نیرو، استاندار سیستان و بلوچستان و شماری از مسئولان استانی افتتاح شد.
پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۷:۳۷
سردار نقدی در شیراز:

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه جنگ اقتصادی ساده‌ترین مشکل پیش‌روی انقلاب است گفت: اگر دیواره بتونی پنج جداره دور ایران بکشند و در کنار آن نیز نگهبان بگذارند باز هم می‌توانیم اقتصاد پیشرو داشته باشیم.
چهارشنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵:۳۷
ضرورت تاسیس اندیشکده حقوق دفاعی در حوزه بین الملل /دفاع مقدس پشتوانه عظیمی برای قدرت بازدارندگی است
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع درنشست تخصصی همایش ملی حقوق بین‌الملل دفاع مقدس؛

سردار طلائی نیک: دفاع مقدس یک گنجینه مرجع برای مطالعات و الگوپردازی دفاعی کشور و و نیز پشتوانۀ عظیمی برای بازدارندگی است
چهارشنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱:۲۲
همه باید تلاش کنیم مفاسد را کم و راه پولشویی را ببندیم
رییس جمهوری:

رییس جمهوری با تاکید بر این که با خیابانی کردن موضوعات کارشناسی، مردم را به جان هم نیندازیم، گفت: همه باید تلاش کنیم مفاسد را کم و راه پولشویی را ببندیم.
چهارشنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷:۴۱
عامل جنایت کابل سرویس های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل است
دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان:

دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان با محکوم کردن حمله تروریستی شب گذشته در کابل گفت: این حملات در جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) از سوی ایادی استکبار جهانی با عاملیت سرویس های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل صورت گرفت.
چهارشنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲:۳۷
فرهنگ شهادت دشمن را عاجز کرده است
سردار نقدی:

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه با اشاره به اینکه فرهنگ شهادت استکبار را عاجز کرده است گفت: دشمن نمی‌تواند با مردم شهادت‌طلب مقابله کند.
سه شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۶:۱۸
سردار غیب پرور:

رئیس سازمان بسیج گفت: ملت ایران 40 سال است که ایستادگی و مقاومت را تجربه می‌کند و در این راه از هیچ تهدیدی نهراسیده است، به گونه‌ای که جمهوری اسلامی ایران امروز با صفات مقاومت و ایستادگی در دنیا شناخته می‌شود.
سه شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۳:۰۵