امروز: پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
وبسایت خبری
سیاسی / آخرین عناوین سرویس
جنگ اقتصادی ترامپ دلیل تمامی تنش‌ها است
ظریف:

وزیر امور خارجه ایران در پیامی توئیتری با اشاره به دیدارش با هایکو ماس وزیر امور خارجه آلمان نوشت: ما نیز موافقیم که گفت‌وگو در میان کشورهای منطقه ضروری بوده اما جنگ اقتصادی دونالد ترامپ دلیل تمامی تنش‌ها است.
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷:۳۳
تفاهم نامه همکاری بین سازمان انرژی اتمی ایران و افغانستان امضا شد

در جریان سفر هیأت عالی‌رتبه کمیسیون انرژی اتمی کشور افغانستان به ایران، تفاهم نامه همکاری بین سازمان انرژی اتمی ایران و کمیسیون مذکور امضا شد.
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴:۲۹
موافقت رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان
به‌مناسبت عید سعید فطر انجام شد؛

رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌ مناسبت عید سعید فطر با عفو و تخفیف مجازات ۶۹۱ نفر از محکومان موافقت کردند.
یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲:۳۸
آمریکا با چالش قدرت انقلاب اسلامی ایران و فرهنگ مقاومت روبرو است
سرلشکر صفوی:

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: آمریکا با چالش قدرت انقلاب اسلامی و فرهنگ مقاومتی که به محوریت ایران اسلامی در منطقه در حال شکل‌گیری است مواجه است.
یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۹:۴۳
سامانه سلاح پدافند هوایی پیشرفته
با حضور وزیر دفاع؛

همزمان با سالروز رحلت بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و قیام 15خرداد "سامانه پدافند هوایی 15 خرداد" ساخت متخصصان و دانشمندان سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی رونمائی و تحویل این نیرو شد.
یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۶:۴۵
نیروی هوایی در آموزش جنگ الکترونیک پیش‌قدم است
فرمانده نیروی هوایی ارتش:

فرمانده نیروی هوایی ارتش در بازدید از دانشکده جنگ الکترونیک دانشگاه هوایی شهید ستاری، این مرکز را نقطه جوشان و ارائه دهنده آموزه های جنگ الکترونیک و نیروی هوایی را پیشقدم در این مسیر عنوان کرد.
یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰:۵۶
آلمان پیگیر نقش سه کشور اروپایی در برجام است
ظریف:

وزیر امور خارجه با تشریح مباحث مطرح شده در نشست امروز خود با اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: وزیر خارجه آلمان برای پیگیری ادامه حیات برجام و نقش سه کشور اروپایی در این توافق به تهران سفر می‌کند.
یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷:۳۸
دستور سرلشکر سلامی به مراکز دانشگاهی سپاه برای نقش آفرینی در تدوین نقشه راه تحقق بیانیه گام دوم انقلاب
سردار تولایی عنوان کرد:

مسئول اشراف کلی سپاه از دستور سرلشکر سلامی به مراکز علمی، مطالعاتی و دانشگاهی سپاه برای نقش آفرینی و مشارکت در تدوین نقشه راه و الزامات تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در سپاه به عنوان یک اولویت جدی و غفلت ناپذیر خبرداد.
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲:۵۲
منفعت بی ثباتی و ناامنی ها در منطقه ‌به رژیم صهیونیستی و آمریکایی‌ها می‌رسد/قدرت بالای دفاعی و تهاجمی ایران جرات هرگونه تعرض نظامی را از دشمن گرفته است
وزیر دفاع در شورای راهبردی وزارت دفاع:

وزیر دفاع با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی به ویژه شیطان بزرگ آمریکا و صهیونیست‌ها از هر حادثه‌ای در منطقه مانندانفجار چند نفت کش در بندر فجیره در امارات متحده عربی به دنبال اتهام زنی و فضا سازی سیاسی بر علیه کشورمان هستند، خاطرنشان کرد: ‌نخستین منفعت ناامنی، بی ثباتی در منطقه ‌به رژیم صهیونیستی و سپس به آمریکایی‌ها می‌رسد.
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹:۲۶
مقاومت واکنش طبیعی هر ملت آزاده در مقابل زورگویی است
رهبر انقلاب اسلامی:

رهبر انقلاب اسلامی در مراسم سی امین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) با تبیین اجزای منطق مقاومت و انتخاب آن از سوی امام خمینی(ره) فرمودند: مقاومت واکنش طبیعی هر ملت آزاده و با شرف در مقابل تهدید و زورگویی است.
سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹:۰۷