امروز: پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
وبسایت خبری
سیاسی / آخرین عناوین سرویس
شجره طیبه حزب الله امروز در جهان اسلام می‌درخشد
سرلشکر سلامی:

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بذرهایی که او در تفکر جوانان و کودکان لبنان کاشت امروز شجره طیبه‌ای به نام حزب الله شده که در جهان اسلام می‌درخشد.
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸:۴۶
معامله قرن نا مشروع است
رئیس ستاد انتفاضه و قدس:

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طرح معامله قرن را اقدامی شکست خورده و مایه رسوایی همراهان امریکا و رژیم صهیونیستی دانست و تاکید کرد: معامله ای که طرف اصلی آن یعنی فلسطینی‌ها در آن حضور ندارند، از اساس باطل و نامشروع است و انتفاضه جدید فلسطین را در پی خواهد داشت.
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵:۲۷
هدف گذاری آمریکا برهم زدن اقتصاد ایران است
جهانگیری:

معاون اول رئیس جمهوری گفت: هدف گذاری آمریکا و همپیمانانش برهم زدن و پاشیدن اقتصاد و حذف منابع درآمدی ایران است که با این حربه می خواهند زندگی مردم را سخت و ملت را به حرکت اعتراضی وا دارند.
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲:۱۴
ایران همکاری های بسیاری در زمینه اقتصادی و بازسازی در عراق انجام داد
رییس مجلس شورای اسلامی:

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: ایران همکاری‌های بسیاری با عراق در زمینه اقتصادی و بازسازی عراق انجام داد.
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۸:۵۷
ارتباط میان ایران و عراق فراتر از رابطه سیاسی است
نایب رئیس مجلس عراق:

نایب رئیس مجلس ملی عراق، ارتباط میان ایران و عراق را فراتر از یک رابطه سیاسی دانست و گفت: حفظ ثبات و امنیت عراق را در گرو حفظ ثبات و امنیت کشورهای همسایه بویژه ایران می دانیم.
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵:۵۶
اگر برای جلوگیری از صادرات نفت خلیج فارس اراده کنیم، آن را با قدرت، کامل و آشکار انجام می دهیم
سرلشکر باقری:

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به حوادث اخیر در خلیج فارس،‌گفت: جمهوری اسلامی ایران چنانچه اراده‌ای مبنی بر جلوگیری از صدور نفت از خلیج فارس را داشته باشد، به دلیل قدرتمندی کشور و نیروهای مسلح ،آن اراده را به طور کامل محقق و به طور علنی و آشکار اعلام خواهد کرد.
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳:۴۹
معیشت مردم، رونق تولید و اشتغال مهم ترین اولویت های اقتصادی دولت هستند
جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری بر گفت وگوی صادقانه با ملت تاکید کرد و گفت: معیشت مردم، رونق تولید و ایجاد اشتغال مهم ترین اولویت های اقتصادی دولت در سال ۹۸ هستند و مردم باید احساس کنند که مسئولین به دنبال حل مسائل و مشکلات معیشتی جامعه هستند.
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۰:۴۸
یکی از پیچیده ترین شبکه های سایبری سیا توسط ایران کشف شد

دبیر شورای عالی امنیت ملی از کشف و نابودی یکی از پیچیده ترین شبکه های جاسوسی سایبری سازمان سیا از سوی دستگاه‌های اطلاعاتی ایران خبر داد و گفت: با کشف این شبکه بخش مهمی از ظرفیت‌های عملیاتی سیا در کشورهای هدف آمریکا کاملاً نابود شد.
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۷:۲۱
با متعرضان به حریم خصوصی و امنیت اخلاقی برخورد جدی می‌کنیم
رئیس قوه‌ قضائیه:

رئیس قوه‌ قضائیه گفت: وظیفه شرعی و قانونی همه ما این است که با سوءاستفاده‌کنندگان از فضای مجازی و مرتکبان جرایم سازمان‌یافته که این عرصه را جولانگاه و حیاط خلوت خود برای قانون‌شکنی و تعرض به حریم خصوصی و امنیت اخلاقی مردم می‌دانند، برخورد جدی کنیم.
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴:۲۵
 بسیج در سیل اخیر کار 3 ساله را 35 روزه انجام داد/ بسیج 2 هزار گردان امداد و نجات دارد
سردار سپهر:

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیج دو هزار گردان امداد و نجات دارد، گفت: بسیج در سیل اخیر کار سه سال را در 35 روز انجام داد .
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸:۴۲