امروز: پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
وبسایت خبری
اجتماعی / آخرین عناوین سرویس
جزئیات انفجار شئ صوتی دست‌ساز در زاهدان / ‌‌۵ مظنون دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان جزئیات انفجار شئ صوتی دست‌ساز در زاهدان را تشریح کرد و گفت: شئ صوتی دست‌ساز در یک تپه خاک جاسازی شده بود.
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱:۳۰
برخی اروپایی‌ها در قاچاق سازمان‌یافته موادمخدر دست دارند/جلسات ستاد مبارزه با موادمخدر با حضور رئیس‌جمهور تشکیل شود

رئیس قوه‌قضاییه گفت: بالاتر از مسئله عدم انجام وظیفه مبارزه با مواد مخدر توسط کشور‌های اروپایی معتقدیم که برخی از آن‌ها در این جریان دست دارند.
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۸:۱۰
اعلام لیست اموالم به مردم/ تشکیل مجتمع مبارزه با فساد اقتصادی/ ورود سالانه ۵ تا ۶ میلیون پرونده به دستگاه قضا

آیت‌الله رئیسی با اشاره به این مطلب که مسؤولین باید میزان دارایی خود را به رئیس قوه قضاییه ابلاغ کنند و رئیس دستگاه قضا به نهادی که رهبری معظم انقلاب تعیین می‌کند اعلام مي‌كند گفت: من علاوه بر اعلام به رهبری انقلاب می‌خواهم لیست اموالم رابه مردم نیز ارائه کنم.
یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶:۲۸
 3بار اعدام در انتظار خاطیان تجاوز به عنف در ایرانشهر/ از دستگیری فرماندار سراوان به اتهام رشوه تا ثبت نام 311هزار نفردر سامانه ثنا
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان:

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: خاطیان تجاوز به عنف در ایرانشهر به 3 مرتبه اعدام با طناب در ملاءعام محکوم شدند.
شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳:۱۴
با متعرضان به حریم خصوصی و امنیت اخلاقی برخورد جدی می‌کنیم
رئیس قوه‌ قضائیه:

رئیس قوه‌ قضائیه گفت: وظیفه شرعی و قانونی همه ما این است که با سوءاستفاده‌کنندگان از فضای مجازی و مرتکبان جرایم سازمان‌یافته که این عرصه را جولانگاه و حیاط خلوت خود برای قانون‌شکنی و تعرض به حریم خصوصی و امنیت اخلاقی مردم می‌دانند، برخورد جدی کنیم.
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴:۲۵
مفسری بهتر از رهبر انقلاب برای روایت جهانی از امام خمینی وجود ندارد
رئیسی:

رئیس قوه قضاییه گفت: برای تبیین و شناخت دقیق خط امام(ره) به‌عنوان یک حقیقت قطعی، مفسری بهتر و برتر از شخص رهبر معظم انقلاب (حفظه الله تعالی) که بتواند روایت از امام(ره) را جهانی سازد، وجود ندارد.
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۱:۰۸
 ​بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران در نگاه علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان/ وحدت میان مسلمانان ارزشمندترین یادگار امام خمینی (ره) است

تعدادی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان بخشی از ویژگی های شخصیتی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، حدت میان مسلمانان را ارزشمندترین یادگار امام خمینی(ره) عنوان کردند.
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۸:۲۳
واکنش معاون اول قوه قضائیه به زمزمه‌های ‌مذاکره ایران با آمریکا / تحت تأثیر ‌القائات شیطانی قرار نگیریم

معاون اول قوه قضائیه با اشاره به ‌برخی زمزمه‌های شیطان‌صفت‌ مبنی بر مذاکره ایران با آمریکا گفت: امروز ما تحت تأثیر این القائات شیطانی قرار نگیریم چرا که دشمن اعتماد، امنیت، صبر و حوصله مردم ما را هدف قرار داده است.
پنج شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸:۰۷
 معامله قرن تلاش برای خروج اسرائیل از بن بست و نابودی است/ ایستادگی و مقاومت تنها راه نجات قدس شریف
کارشناس مسائل سیاسی:

یک کارشناس مسایل سیاسی در سیستان وبلوچستان گفت: معامله قرن تلاش برای خروج اسرائیل از بن بست و نابودی است که هرگز این امر محقق نخواهد شد و اسرائیل از صفحه روزگار محو می شود.
پنج شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰:۵۰
تقدیر مولوی سلامی از برخورد به‌موقع با عوامل هتاکی به اهل‌سنت /‌ اقدام صداوسیما فرصت نقش‌آفرینی معاندین را گرفت‌

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اقدام به‌موقع صدا و سیما در مورد هتاکی به مقدسات اهل‌سنت و برخورد با عوامل شبکه و برنامه سبب شد رسانه‌های معاند فرصت دامن‌زدن به این موضوع را پیدا نکنند.
سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵:۵۶