امروز: سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه ایران
حاکمیت سه گانه نداریم
روحانی:

رئیس جمهوری سه قوه مجریه، مقننه و قضاییه را دارای استقلال از یکدیگر دانست و گفت: هر سه قوه، شاخه های مجزای یک درخت هستند و ما سه نوع حاکمیت در کشور نداریم.
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۶:۱۲
ماندن ایران در برجام به اقدامات اروپا بستگی دارد
عراقچی:

معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران گفت: ماندن ایران در برجام به اقدامات کشورهای اروپایی، روسیه و چین بستگی دارد.
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۴:۴۵
خشم سعودی ها از ائتلاف میان گروههای مقاومت عراق

واکنش های منفی و ناخرسندی جریان های متمایل یا وابسته به جریان سعودی در عراق و منطقه به اعلام ائتلاف مقتدا صدر و هادی العامری همچنان ادامه دارد.
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰:۲۰
نشست جی 7 نقطه عطف فروپاشی دمکراسی در قرن 21

رسانه‌های انگلیسی با انتشار گزارش‌های متعددی درباره حواشی نشست گروه 'جی 7'، به‌ویژه مخالفت رئیس‌جمهوری آمریکا با بیانیه پایانی آن، تاکیددارند که نشست امسال نقطه عطف فروپاشی دمکراسی در قرن 21 به شمار می‌رود.
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۲:۲۰
تحریم های آمریکا به روند تجارت بین المللی خدشه وارد می کند
روحانی در اجلاس شانگهای:

حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران تلاش ایالات متحده برای تحمیل سیاست های خود بر دیگران را خطری در حال گسترش دانست و تاکید کرد: تحریم های یکجانبه به روند تجارت مشروع بین المللی خدشه وارد می کنند.
یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۹:۱۷
پیشرفت های خوبی با اروپایی ها داشته ایم
اما هنوز در نقطه مطلوب نیستیم؛

سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه گفت: در دو هفته اخیر پیشرفت های خوبی در مذاکره با اروپا داشتیم اما هنوز در نقطه ای نیستیم که بگوییم می توانیم به نتیجه مطلوب برسیم.
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۷:۰۷
مقاومت جزئی از هویت ملی ایرانی است /ایستادگی ملت ایران مشتی محکم بر دهان مستکبرین جهانی
سردار سلامی:

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: شهر دزفول در گذر زمان نشان داد که اگر مقاومت به عنوان جزئی از شخصیت و هویت ملی یک ملت جای بگیرد، ملتی مقاوم و متحد به‌وجود می‌آید و چنین ملتی در تمامی مراحل و جریانات قومی و ملی، سدی محکم بر سر راه دشمنان است.
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۷:۲۶
ترامپ 9 دروغ برای دشمنی علیه ایران مطرح کرده است
نویسنده نیوزلندی:

'گوردون کمپل' نویسنده نیوزیلندی معتقد است دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا 9 دروغ را در اظهارات مختلفش در خصومت با ایران مطرح کرده تا جهان را فریب دهد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۹:۰۶
ایران در توسعه قدرت دفاعی خود منتظر هیچ مجوزی نیست
سرلشکر پاسدار باقری:

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح امروز بحمدالله از هر زمان دیگری از جهت قدرت دفاعی، آمادگی های نظامی و رزمی در اوج به سر می برد و در توسعه قدرت دفاعی خود منتظر مجوز و یا لبخند هیچ قدرتی نیست.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۹:۱۳
فرجام صدام ، سرنوشت متعرضان به ایران اسلامی است / خرمشهر ؛ نماد غیرت ملی / آمادگی همه جانبه سپاه برای مقابله قاطعانه با هرگونه تهدید
بیانیه سپاه به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر؛

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با گرامیداشت سوم خرداد ماه ، سالروز آزاد سازی خرمشهر ، روز ملی مقاومت ، ایثار و پیروزی را صحنه نمایش هوشمندی و آمادگی ملت ایران برای مقابله با تهدیدات و توطئه‌های دشمنان و اراده آنان برای فائق آمدن بر چالش ها، مشکلات و موانع فراروی کشور دانست و تاکید کرد : دشمنان در صورت تعدی و تعرض به ایران اسلامی ، سرنوشتی متفاوت از فرجام صدام معدوم نخواهند داشت.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۵:۰۵
حضور مستشاری ایران در عراق و سوریه به درخواست این کشورهاست
شمخانی:

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: حضور مستشاری ایران در عراق و سوریه را به درخواست دولت های قانونی این کشورها و با هدف مبارزه با تروریسم است.
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۸:۱۹
پاسخ وزارت خارجه به اظهارات سخیف و مداخله گرانه پمپئو

وزارت امور خارجه در بیانیه ای اظهارات سخیف وزیر خارجه آمریکا را نشانه درماندگی مقام های دولت این کشور دانست و افزود: ایران با رد تک تک اتهامات و اکاذیب مطرح شده در این به اصطلاح راهبرد جدید، اظهارات وقیحانه مایک پمپئو را مداخله آشکار در امور داخلی خود می داند.
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۴:۱۵
مشکلات را پشت سر می گذاریم
دیدار صمیمی رییس جمهوری با خانواده دولت؛

رئیس جمهوری اسلامی ایران در دیدار صمیمی با خانواده دولت، گفت: به روزهای افتخارآفرینی خود در ایام حساس تاریخی غرور و افتخار می کنیم و از این مشکلات عبور خواهیم کرد.
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۶:۳۱
 ایران عامل افزایش تنش است/روسیه: آمریکا درباره دلیل حضورش در سوریه توضیح دهد
جلسه شورای امنیت با موضوع سوریه

نماینده آمریکا در سازمان ملل با متهم کردن ایران به ایجاد پایگاه در سوریه، گفت اگر ایران این فعالیت‌ها را متوقف نکند، باید با تبعات آن مواجه شود.
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۴:۵۰
کشورهای آسیایی باید هر چه بیشتر با یکدیگر کار و همکاری کنند
رهبر انقلاب در دیدار رییس جمهوری سریلانکا:

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: کشورهای آسیایی باید هر چه بیشتر با یکدیگر کار و همکاری کنند، زیرا این همکاری‌ها موجب تقویت آنها خواهد شد.
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶:۱۵