امروز: سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه ایران
استقلال آژانس از همه چیز مهم تر است
در واکنش به اتهامات رژیم صهیونیستی علیه ایران:

«یوکیا آمانو» مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز سه شنبه دربیانیه ای اعلام کردکه استقلال آژانس در خصوص اجرای اقدامات راستی آزمایی بیشترین اهمیت را دارد؛ اظهاراتی که به دنبال اتهامات نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه ایران مطرح شد.
سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲:۰۵
نخستین بیانیه ظریف و موگرینی درباره برجام پس از خروج آمریکا

وزیر امور خارجه ایران و هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا برای نخستین بار پس از خروج آمریکا از برجام در بیانیه ای مشترک درباره حفظ توافق هسته ای و لزوم بهره مندی ایران از منافع اقتصادی آن تاکید کردند.
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۶:۴۶
مشکل ایران و آمریکا با تغییر دولت‌ها حل نمی‌شود/ خاصیتی در دیدار با ترامپ نمی‌بینم
روحانی در دیدار جمعی از مدیران رسانه های آمریکایی:

رئیس‌جمهور گفت: مشکل ایران و آمریکا تنها با تغییر دولت‌ها حل و فصل نمی‌شود، اما در سال‌های اخیر شاهد تحول مثبت و مهمی در روابط ایران و آمریکا بودیم.
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲:۵۴
از ایران اینترنشنال به آفکام شکایت می‌کنیم
بعیدی نژاد:

حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن اقدام شبکه ایران اینترنشنال در پخش مصاحبه سخنگوی گروهک تروریستی که مسئولیت حادثه مرگبار امروز (شنبه) در اهواز را برعهده‌گرفته است 'بی‌شرمانه' خواند و افزود که از این شبکه تلویزیونی در انگلیس شکایت خواهد کرد.
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹:۲۴
ایران، تعهدات خود تحت برجام را اجرا کرده است
مدیرکل آژانس:

یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در نخستین روز اجلاس شورای حکام اعلام کرد: ایران، تعهدات خود تحت برجام را اجرا کرده است.
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۹:۳۹
آمریکا به دنبال دخالت های جدید در سوریه است
روحانی در نشست خبری اجلاس سه جانبه تهران:

رییس جمهوری اسلامی ایران گفت: آمریکا به فکر اتهام جدیدی به دولت سوریه بوده و با این اتهام به دنبال دخالت های جدید و غیرقانونی در این کشور است.
جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۳:۱۳
پوتین به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی خواهد رفت

دستیار امور بین المللی رئیس جمهوری روسیه گفت که ولادیمیر پوتین در سفرش به تهران برای شرکت در نشست سه جانبه سران آستانه، با مقام معظم رهبری و روسای جمهوری ایران و ترکیه دیدارهای جداگانه ای خواهد داشت.
چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵:۳۰
آمریکا تلویحا درخواست ایران از قضات لاهه را رد کرد

آمریکا در واکنشی کتبی به درخواست ایران از دیوان بین المللی دادگستری لاهه در زمینه لغو تحریم های واشنگتن اعلام کرد که این دادگاه برای رسیدگی به این پرونده صلاحیت قضایی ندارد.
دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰:۲۸
اروپایی ها نمی توانند منتظر زمان بمانند
ظریف :

وزیر امور خارجه با تاکید بر این که مذاکرات با اروپایی ها ادامه دارد، گفت : همانطور که قبلا گفتم اروپایی ها در اعلام مواضع بسیار خوب عمل کردند اما در تبدیل این مواضع به اقدامات عملی باید تصمیم بگیرند و نمی توانند همیشه منتظر زمان باشند.
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲:۱۷
در کنار ایران ایستاده ایم
علمای اهل سنت لبنان:

جمعی از علمای اهل سنت لبنان با برگزاری یک گردهمایی، همبستگی خود را با ایران در مواجهه با فشارها و دشمنی های ایالات متحده آمریکا اعلام کردند.
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰:۰۵
گزینه نظامی علیه ایران جواب نمی‌دهد/ عملیات روانی دشمن برای وادار کردن مسئولان به مذاکره با آمریکا
سردار سلامی:

جانشین فرمانده‌کل س‍‍پاه گفت: امروز دشمن می‌داند که گزینه نظامی علیه ایران جواب نمی‌دهد و به همین دلیل به دنبال وارد کردن فشار اقتصادی بر ملت ایران است.
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۷:۲۴
سازمان ملل اقدام ضدایرانی ترامپ را استفاده از زور خواند

فرهان هاک سخنگوی سازمان ملل متحد با تاکید بر این که «این سازمان مانند گذشته از توافق هسته ای با ایران حمایت خواهد کرد.»، تصمیم دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا برای انجام اقدام ضدایرانی پیامد خروج آمریکا از برجام را استفاده از زور ارزیابی کرد.
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۷:۳۲
آمریکا جرات رویارویی نظامی با ایران را ندارد
وزیر کشور:

وزیر کشور گفت: آمریکا به هیچ وجه جرات رویارویی نظامی با ایران را ندارند و اگر آغازگر جنگ باشد، پایان دهنده آن نخواهد بود و حوزه جنگ را نیز تعیین نخواهد کرد.
پنج شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵:۱۴
نمی‌توان سرنوشت ایران را به وعده و وعید گره زد/ تغییرات در دولت باید زودتر آغاز می‌شد
لاریجانی:

رئیس مجلس تأکید کرد، برخی مدیران در بخش های اجرایی باید تغییر می‌کردند حتی باید زودتر تغییرات انجام می‌شد تا نیروهای توانمند و با انگیزه کارها را انجام دهند.
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲:۰۸
تهدید به جنگ سودمند نیست
در پی تهدیدهای کاخ سفید علیه تهران؛

خبرگزاری رویترز گزارش داد که سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان روز دوشنبه در واکنش به تهدیدهای جنگ طلبانه اخیر رئیس جمهوری آمریکا علیه ایران گفته است: تهدید به جنگ هیچگاه سودمند نبوده است.
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷:۲۱