امروز: دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه ایران
ایران در توسعه قدرت دفاعی خود منتظر هیچ مجوزی نیست
سرلشکر پاسدار باقری:

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح امروز بحمدالله از هر زمان دیگری از جهت قدرت دفاعی، آمادگی های نظامی و رزمی در اوج به سر می برد و در توسعه قدرت دفاعی خود منتظر مجوز و یا لبخند هیچ قدرتی نیست.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۹:۱۳
فرجام صدام ، سرنوشت متعرضان به ایران اسلامی است / خرمشهر ؛ نماد غیرت ملی / آمادگی همه جانبه سپاه برای مقابله قاطعانه با هرگونه تهدید
بیانیه سپاه به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر؛

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با گرامیداشت سوم خرداد ماه ، سالروز آزاد سازی خرمشهر ، روز ملی مقاومت ، ایثار و پیروزی را صحنه نمایش هوشمندی و آمادگی ملت ایران برای مقابله با تهدیدات و توطئه‌های دشمنان و اراده آنان برای فائق آمدن بر چالش ها، مشکلات و موانع فراروی کشور دانست و تاکید کرد : دشمنان در صورت تعدی و تعرض به ایران اسلامی ، سرنوشتی متفاوت از فرجام صدام معدوم نخواهند داشت.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۵:۰۵
حضور مستشاری ایران در عراق و سوریه به درخواست این کشورهاست
شمخانی:

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: حضور مستشاری ایران در عراق و سوریه را به درخواست دولت های قانونی این کشورها و با هدف مبارزه با تروریسم است.
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۸:۱۹
پاسخ وزارت خارجه به اظهارات سخیف و مداخله گرانه پمپئو

وزارت امور خارجه در بیانیه ای اظهارات سخیف وزیر خارجه آمریکا را نشانه درماندگی مقام های دولت این کشور دانست و افزود: ایران با رد تک تک اتهامات و اکاذیب مطرح شده در این به اصطلاح راهبرد جدید، اظهارات وقیحانه مایک پمپئو را مداخله آشکار در امور داخلی خود می داند.
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۴:۱۵
مشکلات را پشت سر می گذاریم
دیدار صمیمی رییس جمهوری با خانواده دولت؛

رئیس جمهوری اسلامی ایران در دیدار صمیمی با خانواده دولت، گفت: به روزهای افتخارآفرینی خود در ایام حساس تاریخی غرور و افتخار می کنیم و از این مشکلات عبور خواهیم کرد.
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۶:۳۱
 ایران عامل افزایش تنش است/روسیه: آمریکا درباره دلیل حضورش در سوریه توضیح دهد
جلسه شورای امنیت با موضوع سوریه

نماینده آمریکا در سازمان ملل با متهم کردن ایران به ایجاد پایگاه در سوریه، گفت اگر ایران این فعالیت‌ها را متوقف نکند، باید با تبعات آن مواجه شود.
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۴:۵۰
کشورهای آسیایی باید هر چه بیشتر با یکدیگر کار و همکاری کنند
رهبر انقلاب در دیدار رییس جمهوری سریلانکا:

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: کشورهای آسیایی باید هر چه بیشتر با یکدیگر کار و همکاری کنند، زیرا این همکاری‌ها موجب تقویت آنها خواهد شد.
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶:۱۵
5 کشور تضمین دهند، برجام باقی خواهد ماند
روحانی:

دکتر حسن روحانی رییس جمهوری گفت: اگر پنج کشور دیگری که در توافق هسته ای همراه ما بودند به تعهد خود عمل کنند و تضمین دهند منافع ایران با ادامه برجام محقق می شود، این توافق علیرغم میل آمریکا و رژیم صهیونیستی باقی خواهد ماند.
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶:۳۶
 ایران قدرتی معتبر در منطقه و متوازن کننده تحولات در جهان است / خود را برای خطرناک‌ترین سناریوهای تهدید آماده کرده ایم
جانشین فرمانده سپاه :

جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه امروز ایران یک قدرت معتبر در منطقه و متوازن کننده تحولات در جهان است ،گفت: امریکا، رژیم صهیونیستی و متحدان ناآگاه منطقه ای آنان بدانند که ایران امروز دست برتر را در معادلات دارد و خود را برای خطرناکترین سناریوهای تهدیدی آماده کرده است.
سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷:۵۵
خروج آمریکا از برجام، به ضرر شرکت های بین المللی است
آسوشیتد پرس:

خبرگزاری آسوشیتد پرس نوشت از آنجا که ترامپ تهدید به خروج از توافق هسته ای با ایران کرده است، خطر میلیاردها دلار ضرر و زیان، شرکت های مختلف بین المللی از شرکت های هواپیمایی گرفته تا شرکت های فعال در میدان های نفتی را تهدید می کند.
یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹:۲۲
مخالفت با ادعاهای نتانیاهوعلیه ایران در حال افزایش است

خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که بسیاری از کارشناسان بین المللی بر این باورند که نتانیاهو درسخنان دوشنبه شب گذشته خود هیچ شواهد و مدرکی مبنی بر تخلف ایران از توافقنامه هسته ای ارائه نکرد وهدف او ترغیب ترامپ به خروج از برجام است.
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۶:۲۵
بدون حضور ایران امنیت پایدار در غرب آسیا امکان پذیر نیست
جانشین وزیر دفاع در دیدار با فرمانده نیروی دریایی هند:

جانشین وزیر دفاع در دیدار با فرمانده نیروی دریایی هند با تاکید بر اهمیت ژئوپلتیکی و ژئو استراتژیک ایران و نقش محوری آن در ثبات منطقه گفت: بدون حضور جمهوری اسلامی ایران در منطقه غرب آسیا امکان دست­یابی به روندهای امنیتی پایدار امکان­ پذیر نخواهد بود.
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰:۱۲
حامیان تروریست های سوری به دنبال ناامنی در افغانستان هستند
شمخانی:

دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران اعلام کرد: حامیان گروه های تروریستی شکست خورده در سوریه بدنبال ناامن کردن افغانستان و انتقال بقایای این تروریست ها به این کشور هستند.
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸:۱۴
حق خروج در ان پی تی پیش بینی شده است
شمخانی:

دبیر شورای عالی امنیت ملی با تاکید بر این که در معاهده ان پی تی حق خروج از آن پیش بینی شده است، گفت: زمانی که توافق های بین المللی بدلیل رفتارهای غیر قانونی کشورهای مدعی کارکرد خود را از دست می دهد، دلیلی برای متعهد ماندن سایر کشورها باقی نمی ماند.
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷:۱۵
تاکید بر توسعه مناسبات و همکاری ها در تامین امنیت دریایی منطقه
در دیدار دریادار فدوی با فرمانده نیروی دریایی پاکستان مطرح شد:

فرمانده نیروی دریایی سپاه و ادمیرال ظفرمحمود عباسی در دیداری برضرورت توسعه مناسبات و همکاری ها میان نیروهای دریایی ایران و پاکستان در تامین امنیت دریایی منطقه تاکید کردند.
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۶:۲۵