امروز: سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه ایران
بسیاری از مشکلات مسلمانان به دلیل دخالت‌های آمریکا است
در دیدار ماهاتیر محمد مطرح شد؛

رییس جمهوری با بیان اینکه مسلمانان همه از یک خانواده هستند و باید نسبت به هم احساس مسئولیت داشته باشند، گفت: بسیاری از مشکلات مسلمانان بدلیل دخالت های آمریکا، نظیر تحریم علیه ایران است.
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹:۲۹
دعوت پاکستان از ایران برای شرکت در رزمایش بین المللی «امان»

فرمانده نیروی دریایی ارتش از دعوت نیروی دریایی پاکستان از نیروی دریایی ارتش برای حضور در رزمایش بین المللی امان خبر داد.
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳:۴۳
اجرای مکانیزم ماشه توسط اروپایی‌ها فعلا منتفی است
عراقچی:

معاون وزیر خارجه گفت: در نشست اخیر با گروه ۱+۴، موضوع اجرای مکانیزم ماشه به هیچ وجه مورد بحث و بررسی قرار نگرفت، از این رو این اظهارات و ایده‌ها که در راستای فضاسازی علیه کشورمان مطرح می‌شود، فعلا کنار گذاشته شده است.
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹:۵۸
مسیر توسعه نیروی دریایی ارتش را با سرعت به جلو می‌بریم
امیر دریادار خانزادی:

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دیدار با معاون روابط بین الملل ارتش چین گفت: امروز در حال ساخت انواع ناوشکن‌ها و زیردریایی‌ها هستیم و مسیر توسعه نیروی دریایی ارتش را با سرعت به جلو می‌بریم.
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹:۱۰
دشمنان منتظر پاسخ درشت مردم باشند/سرمایه‌گذاری دشمن در فتنه اخیر مچاله شد/بسیج پیام آور امنیت و آرامش برای ملت ایران است
فرمانده کل سپاه در همدان:

سرلشکر سلامی با بیان اینکه بسیج فرمول غلبه بر مستکبران، میقات پابرهنگان و پیام آور امنیت و آرامش برای ملت است، تصریح کرد: بسیجیان همه عرصه های خدمت را گشوده اند و پیشگام در همه عرصه های علم، فناوری، دفاع، امنیت، هنر، ورزش، محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی هستند و این پیشگامی و بیرق داری ازمختصات بسیج امروز است.
پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۶:۱۵
رزمایش مشترک ایران با روسیه و چین حامل پیامی به جهان است
دیلی میل:

روزنامه دیلی میل امروز (پنجشنبه) نوشت: ایران، چین و روسیه قصد دارند نخستین رزمایش مشترک خود را برای نمایش قدرت در برابر غرب، برگزار کنند.
پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۷:۴۶
حفظ و ارتقای قدرت دفاعی لازمه حفظ امنیت و ثبات است
وزیر دفاع در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس)

وزیر دفاع گفت: اگر بخواهیم موضع امروز ایران که حفظ امنیت و ثبات است، برقرار بماند و اگر بخواهیم کسی به ما حمله نکند، باید قدرتمند باشیم.
دوشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳:۳۳
وحدت جوامع اسلامی تقویت شود و اجازه جدایی بین مسلمانان داده نشود
روحانی در دیدار رئیس اداره مسلمانان قفقاز:

رئیس جمهوری در دیدار رئیس اداره مسلمانان قفقاز، پیوندهای مذهبی و دیرینه دو ملت ایران و جمهوری آذربایجان را عامل مهمی در تقویت همکاری های مشترک دو کشور دانست و تاکید کرد که باید پایه های وحدت میان جوامع اسلامی بیش از پیش تقویت شود و به دشمنان اجازه داده نشود با تفرقه افکنی، بین مسلمانان جدایی بیندازند.
پنج شنبه ۲ آیان ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲:۲۰
فضای مثبتی میان ایران و عربستان ایجاد شده است
القبس :

روزنامه کویتی القبس در گزارشی از تحولات اخیر در روابط میان جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی نوشت که با توجه به اظهار تمایل دو طرف در حال حاضر فضای مثبتی میان دو طرف ایجاد شده است .
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶:۱۴
سیاست‌های آمریکا موجب به هم ریختگی حقوق بین الملل شده است
در جمع کارکنان سفارت ایران در صربستان:

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست‌های آمریکا نظامات حقوق بین الملل را در لبه پرتگاه قرار داده و موجب به هم ریختگی و ناامنی در این نظامات شده است.
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳:۳۰
پایان درست جنگ یمن تاثیرات مثبتی در منطقه خواهد داشت
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخست‌وزیر پاکستان و هیات همراه:

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: جمهوری اسلامی ایران از مدت ها قبل طرحی چهار ماده‌ای برای پایان جنگ یمن داده است و اگر این جنگ به نحو درستی پایان یابد، می‌تواند تأثیرات مثبتی در منطقه به دنبال داشته باشد.
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹:۴۳
ترامپ خواست تسهیل کننده گفت و گو میان ایران و آمریکا باشم
عمران خان:

نخست وزیر پاکستان با بیان اینکه ترامپ در سفر نیویورک از من خواست تسهیل کننده دیالوگی میان ایران و ایالات متحده باشم، گفت: دلیل اصلی سفر من و هیات همراه این بود که نمی‌خواهیم درگیری جدیدی در این منطقه بروز کند.
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۱:۵۷
دریا میدانی تعیین کننده در نبرد با استکبار است / دشمنان ملت ایران حتی در حداکثر قدرت خود نیز برابر ما کم‌توان هستند
سرلشکر سلامی در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه امام خامنه‌ای (مدظله العالی) :

فرمانده کل سپاه دریا را میدانی تعیین کننده در نبرد با مستکبران توصیف و تاکید کرد: دشمنان ملت ایران حتی در حداکثر قدرت خود نیز برابر ما کم‌توان هستند.
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹:۱۲
واکنش توییتری دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای به ناآرامی های اخیر عراق

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در پیامی توییتری به نقل از رهبر انقلاب اسلامی تاکید کرد که ایران و عراق دو ملتی هستند که تن‌ها و دلها و جانهایشان به یکدیگر متصل است.
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰:۳۵
تحریم‌های یکجانبه آمریکا جنایت علیه بشریت است
نماینده ایران در شورای حقوق بشر:

سفیر و نماینده کشورمان نزد دفتر سازمان ملل در ژنو آثار تحریم‌ها و اقدامات قهری یکجانبه بر بهره‌مندی از حقوق اساسی بشر را بسیار گسترده، جدی و در حکم جنایت علیه بشریت دانست.
یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵:۵۵