امروز: سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه ایران
5 کشور تضمین دهند، برجام باقی خواهد ماند
روحانی:

دکتر حسن روحانی رییس جمهوری گفت: اگر پنج کشور دیگری که در توافق هسته ای همراه ما بودند به تعهد خود عمل کنند و تضمین دهند منافع ایران با ادامه برجام محقق می شود، این توافق علیرغم میل آمریکا و رژیم صهیونیستی باقی خواهد ماند.
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶:۳۶
 ایران قدرتی معتبر در منطقه و متوازن کننده تحولات در جهان است / خود را برای خطرناک‌ترین سناریوهای تهدید آماده کرده ایم
جانشین فرمانده سپاه :

جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه امروز ایران یک قدرت معتبر در منطقه و متوازن کننده تحولات در جهان است ،گفت: امریکا، رژیم صهیونیستی و متحدان ناآگاه منطقه ای آنان بدانند که ایران امروز دست برتر را در معادلات دارد و خود را برای خطرناکترین سناریوهای تهدیدی آماده کرده است.
سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷:۵۵
خروج آمریکا از برجام، به ضرر شرکت های بین المللی است
آسوشیتد پرس:

خبرگزاری آسوشیتد پرس نوشت از آنجا که ترامپ تهدید به خروج از توافق هسته ای با ایران کرده است، خطر میلیاردها دلار ضرر و زیان، شرکت های مختلف بین المللی از شرکت های هواپیمایی گرفته تا شرکت های فعال در میدان های نفتی را تهدید می کند.
یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹:۲۲
مخالفت با ادعاهای نتانیاهوعلیه ایران در حال افزایش است

خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که بسیاری از کارشناسان بین المللی بر این باورند که نتانیاهو درسخنان دوشنبه شب گذشته خود هیچ شواهد و مدرکی مبنی بر تخلف ایران از توافقنامه هسته ای ارائه نکرد وهدف او ترغیب ترامپ به خروج از برجام است.
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۶:۲۵
بدون حضور ایران امنیت پایدار در غرب آسیا امکان پذیر نیست
جانشین وزیر دفاع در دیدار با فرمانده نیروی دریایی هند:

جانشین وزیر دفاع در دیدار با فرمانده نیروی دریایی هند با تاکید بر اهمیت ژئوپلتیکی و ژئو استراتژیک ایران و نقش محوری آن در ثبات منطقه گفت: بدون حضور جمهوری اسلامی ایران در منطقه غرب آسیا امکان دست­یابی به روندهای امنیتی پایدار امکان­ پذیر نخواهد بود.
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰:۱۲
حامیان تروریست های سوری به دنبال ناامنی در افغانستان هستند
شمخانی:

دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران اعلام کرد: حامیان گروه های تروریستی شکست خورده در سوریه بدنبال ناامن کردن افغانستان و انتقال بقایای این تروریست ها به این کشور هستند.
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸:۱۴
حق خروج در ان پی تی پیش بینی شده است
شمخانی:

دبیر شورای عالی امنیت ملی با تاکید بر این که در معاهده ان پی تی حق خروج از آن پیش بینی شده است، گفت: زمانی که توافق های بین المللی بدلیل رفتارهای غیر قانونی کشورهای مدعی کارکرد خود را از دست می دهد، دلیلی برای متعهد ماندن سایر کشورها باقی نمی ماند.
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷:۱۵
تاکید بر توسعه مناسبات و همکاری ها در تامین امنیت دریایی منطقه
در دیدار دریادار فدوی با فرمانده نیروی دریایی پاکستان مطرح شد:

فرمانده نیروی دریایی سپاه و ادمیرال ظفرمحمود عباسی در دیداری برضرورت توسعه مناسبات و همکاری ها میان نیروهای دریایی ایران و پاکستان در تامین امنیت دریایی منطقه تاکید کردند.
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۶:۲۵
برای حفظ نظام تا پای جان ایستاده ایم
جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری گفت: ما برای حفظ نظام با همه انتقادها تا پای جان ایستاده ایم و اجازه نمی دهیم حریم آن آسیب ببیند، رهبری متعلق به همه است و پای ایشان ایستاده ایم.
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵:۱۴
عراق محل تسویه حساب کشورهای منطقه نیست
وزیر دفاع ایران:

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در دیدار با مشاور امنیت ملی عراق و رییس تشکیلات بسیج مردمی الحشد الشعبی گفت که عراق نباید محل تسویه حساب کشورهای منطقه قرار گیرد.
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹:۲۶
تحکیم روابط ایران و ترکیه به نفع صلح و ثبات در منطقه و جهان است
روحانی در دیدار وزیر اقتصاد ترکیه:

رئیس جمهوری با تاکید بر تقویت و توسعه مناسبات بانکی بین ایران و ترکیه گفت: تحکیم روابط دوجانبه، منطقه ای و بین المللی تهران- آنکارا به نفع دو ملت و صلح و ثبات در منطقه و جهان است.
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۷:۳۴
دست شرکت های برزیلی را برای ورود به بازار ایران می فشاریم
در همایش تجاری مشترک ایران و برزیل؛

وزیر امور خارجه با اعلام آمادگی همکاری ایران برای سرمایه گذاری مشترک با برزیل و اجرای پروژه ها با استفاده از فناوری های نوین، گفت: دست شرکت های برزیلی را برای ورود به بازار ایران می فشاریم.
سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲:۲۲
روحانی، پوتین و اردوغان برادامه همکاری فعال درباره سوریه تاکید کردند
در پایان نشست آنکارا؛

رییسان جمهوری ایران، روسیه و ترکیه در پایان نشست آنکارا در بیانیه ای با بیان اینکه مناقشۀ سوریه هیچ راه‌حل نظامی ندارد، بر ادامه همکاری فعال خود درخصوص این کشور تاکید کردند.
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰:۳۵
برهم زنندگان برجام مسئول عواقب آن خواهند بود
وزیر دفاع ایران:

سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر پایبندی تهران به تعهدات خود در توافق هسته ای، هشدار داد: عوامل برهم زننده برجام، مسئول عواقب سوء آن بر نظم و امنیت بین المللی خواهند بود.
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۷:۲۲
ایران مصمم به توسعه همه جانبه روابط با عمان است
در دیدار وزیر خارجه عمان؛

رئیس جمهوری در دیدار وزیر امور خارجه عمان، مناسبات و همکاری‌های دو کشور را دوستانه، برادرانه و رو به گسترش دانست و بر تلاش در راستای توسعه و تقویت بیش از پیش روابط تهران – مسقط تأکید کرد.
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲:۴۱