امروز: دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه ایران
اجرای مکانیزم ماشه توسط اروپایی‌ها فعلا منتفی است
عراقچی:

معاون وزیر خارجه گفت: در نشست اخیر با گروه ۱+۴، موضوع اجرای مکانیزم ماشه به هیچ وجه مورد بحث و بررسی قرار نگرفت، از این رو این اظهارات و ایده‌ها که در راستای فضاسازی علیه کشورمان مطرح می‌شود، فعلا کنار گذاشته شده است.
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹:۵۸
مسیر توسعه نیروی دریایی ارتش را با سرعت به جلو می‌بریم
امیر دریادار خانزادی:

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دیدار با معاون روابط بین الملل ارتش چین گفت: امروز در حال ساخت انواع ناوشکن‌ها و زیردریایی‌ها هستیم و مسیر توسعه نیروی دریایی ارتش را با سرعت به جلو می‌بریم.
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹:۱۰
دشمنان منتظر پاسخ درشت مردم باشند/سرمایه‌گذاری دشمن در فتنه اخیر مچاله شد/بسیج پیام آور امنیت و آرامش برای ملت ایران است
فرمانده کل سپاه در همدان:

سرلشکر سلامی با بیان اینکه بسیج فرمول غلبه بر مستکبران، میقات پابرهنگان و پیام آور امنیت و آرامش برای ملت است، تصریح کرد: بسیجیان همه عرصه های خدمت را گشوده اند و پیشگام در همه عرصه های علم، فناوری، دفاع، امنیت، هنر، ورزش، محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی هستند و این پیشگامی و بیرق داری ازمختصات بسیج امروز است.
پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۶:۱۵
رزمایش مشترک ایران با روسیه و چین حامل پیامی به جهان است
دیلی میل:

روزنامه دیلی میل امروز (پنجشنبه) نوشت: ایران، چین و روسیه قصد دارند نخستین رزمایش مشترک خود را برای نمایش قدرت در برابر غرب، برگزار کنند.
پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۷:۴۶
حفظ و ارتقای قدرت دفاعی لازمه حفظ امنیت و ثبات است
وزیر دفاع در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس)

وزیر دفاع گفت: اگر بخواهیم موضع امروز ایران که حفظ امنیت و ثبات است، برقرار بماند و اگر بخواهیم کسی به ما حمله نکند، باید قدرتمند باشیم.
دوشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳:۳۳
وحدت جوامع اسلامی تقویت شود و اجازه جدایی بین مسلمانان داده نشود
روحانی در دیدار رئیس اداره مسلمانان قفقاز:

رئیس جمهوری در دیدار رئیس اداره مسلمانان قفقاز، پیوندهای مذهبی و دیرینه دو ملت ایران و جمهوری آذربایجان را عامل مهمی در تقویت همکاری های مشترک دو کشور دانست و تاکید کرد که باید پایه های وحدت میان جوامع اسلامی بیش از پیش تقویت شود و به دشمنان اجازه داده نشود با تفرقه افکنی، بین مسلمانان جدایی بیندازند.
پنج شنبه ۲ آیان ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲:۲۰
فضای مثبتی میان ایران و عربستان ایجاد شده است
القبس :

روزنامه کویتی القبس در گزارشی از تحولات اخیر در روابط میان جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی نوشت که با توجه به اظهار تمایل دو طرف در حال حاضر فضای مثبتی میان دو طرف ایجاد شده است .
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶:۱۴
سیاست‌های آمریکا موجب به هم ریختگی حقوق بین الملل شده است
در جمع کارکنان سفارت ایران در صربستان:

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست‌های آمریکا نظامات حقوق بین الملل را در لبه پرتگاه قرار داده و موجب به هم ریختگی و ناامنی در این نظامات شده است.
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳:۳۰
پایان درست جنگ یمن تاثیرات مثبتی در منطقه خواهد داشت
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخست‌وزیر پاکستان و هیات همراه:

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: جمهوری اسلامی ایران از مدت ها قبل طرحی چهار ماده‌ای برای پایان جنگ یمن داده است و اگر این جنگ به نحو درستی پایان یابد، می‌تواند تأثیرات مثبتی در منطقه به دنبال داشته باشد.
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹:۴۳
ترامپ خواست تسهیل کننده گفت و گو میان ایران و آمریکا باشم
عمران خان:

نخست وزیر پاکستان با بیان اینکه ترامپ در سفر نیویورک از من خواست تسهیل کننده دیالوگی میان ایران و ایالات متحده باشم، گفت: دلیل اصلی سفر من و هیات همراه این بود که نمی‌خواهیم درگیری جدیدی در این منطقه بروز کند.
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۱:۵۷
دریا میدانی تعیین کننده در نبرد با استکبار است / دشمنان ملت ایران حتی در حداکثر قدرت خود نیز برابر ما کم‌توان هستند
سرلشکر سلامی در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه امام خامنه‌ای (مدظله العالی) :

فرمانده کل سپاه دریا را میدانی تعیین کننده در نبرد با مستکبران توصیف و تاکید کرد: دشمنان ملت ایران حتی در حداکثر قدرت خود نیز برابر ما کم‌توان هستند.
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹:۱۲
واکنش توییتری دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای به ناآرامی های اخیر عراق

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در پیامی توییتری به نقل از رهبر انقلاب اسلامی تاکید کرد که ایران و عراق دو ملتی هستند که تن‌ها و دلها و جانهایشان به یکدیگر متصل است.
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰:۳۵
تحریم‌های یکجانبه آمریکا جنایت علیه بشریت است
نماینده ایران در شورای حقوق بشر:

سفیر و نماینده کشورمان نزد دفتر سازمان ملل در ژنو آثار تحریم‌ها و اقدامات قهری یکجانبه بر بهره‌مندی از حقوق اساسی بشر را بسیار گسترده، جدی و در حکم جنایت علیه بشریت دانست.
یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵:۵۵
امنیت منطقه با همکاری کشورهای منطقه تأمین می‌شود/ نتیجه جنگ با ایران شکست و اسارت برای دشمن است
سرلشکر باقری:

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: بارها به دشمن اعلام کردیم که اگر تجاوزی به ایران اسلامی صورت گیرد همان رفتاری که با پهپاد آمریکایی و نفتکش انگلیسی صورت گرفت در انتظار آنها است و نتیجه تجاوز به این کشور اسارت و شکست خواهد بود.
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴:۴۲
نشست ترکیه؛ اشتراکات و توافقاتی که حاصل شد

نشست روز گذشته سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه در آنکارا با مواردی از جمله توافق بر سر تشکیل کمیته تدوین قانون اساسی سوریه و نیز ابراز نگرانی از وضعیت شمال شرق سوریه و مخالفت با اقدامات آمریکا به کار خود پایان داد.
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱:۳۵