امروز: سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه آمریکا
آمریکا به دنبال تضعیف قدرت نظامی ایران است

رییس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال تضعیف قدرت نظامی ایران است، افزود: خواسته‌های آمریکایی‌ها به هیچ جا محدود نمی‌شود ودر صورت مذاکره به توافق هسته‌ای خلاصه نخواهد شد.
پنج شنبه ۱۶ آیان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۹:۱۸
اگر آمریکا و اروپا رویه گذشته را ادامه دهند دستاوردی جز پشیمانی نخواهند داشت
دبیر شورای عالی امنیت ملی:

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: حقوق قانونی و منافع مردم ایران قابل معامله نیست و اگر آمریکا و کشورهای اروپایی رویه فعلی را با امید به عقب نشینی ایران ادامه دهند دستاوردی غیر از پشیمانی نخواهند داشت.
پنج شنبه ۱۶ آیان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳:۵۵
استراتژی مردمی شدن دفاع در اولویت پدافند غیرعامل است
سردار جلالی:

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه آمریکایی‌ها چشمه‌ تهدید علیه ایران هستند، گفت:با توجه به مردمی محور شدن تهدیدات استراتژی مردمی شدن دفاع در اولویت پدافند غیرعامل است.
سه شنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵:۰۱
قدرت آمریکا رو به افول و زوال است
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا:

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه قدرت آمریکا رو به افول و زوال است، گفت: پیروزی انقلاب و رهبری‌های مقام معظم رهبری موجب همبستگی ملل مسلمان و استحکام مقاومت اسلامی در لبنان و فلسطین و سوریه و عراق و حتی یمن با فرهنگ مشترک حول محور اسلام و قرآن شد.
دوشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷:۱۲
انقلاب اسلامی یک چله پرچالش اما پرافتخار را پشت سرگذاشته است
فرمانده کل ارتش:

فرمانده کل ارتش گفت: انقلاب اسلامی یک چله پرچالش اما پر از افتخار را پشت سرگذاشته و وارد دومین گام برای ساخت تمدن نوین اسلامی شده است.
دوشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷:۰۲
سرطایفه نوتی زهی جناب حاجی مجید نوتی زهی در موردیوم الله 13آبان بیانیه ایی صادر کرده اند

یوم الله 13 آبان و وقایع آن از جمله نقاط عطف استکبار ستیزی و مبارزه همیشگی ملت ایران با آمریکاست که به گواه تاریخ از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون از هیچ جنایت و عناد و سنگ‌اندازی در مسیر رشد و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی فروگذار نکرده است.
یکشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰:۰۴
اقتدار نظام تمام ارکان و قدرت پوشالی دشمن را شکسته است
جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه:

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: اقتدار نظام جمهوری اسلامی تمام ارکان دشمن را در دنیا شکسته و قدرت پوشالی آنها را زیر سئوال برده است.
یکشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۷:۴۵
هم صاحب قدرتیم و هم اراده اعمال آن را داریم/ ملت ایران در طلایی ترین دوران صدها سال گذشته خود است
سرلشکر سلامی در آیین رونمایی از دیوارنگاره های لانه جاسوسی سابق آمریکا :

فرمانده کل سپاه با تاکید بر عمق توانمندی های دفاعی و اینکه هم صاحب قدرتیم و هم اراده اعمال آن را داریم گفت: ملت ایران در طولانی ترین دوران صدها سال گذشته خود قرار دارد و آنقدر قدرتمند است که در هر نقطه ای دشمن بخواهد اقدامی انجام دهد آن نقطه را نابود خواهد کرد.
شنبه ۱۱ آیان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰:۲۴
آمریکایی‌ها وارد فاز حمله سایبری شدند اما آمادگی ایران دشمن را ناکام گذاشت
سردار جلالی:

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: بعد از مقاومت نظامی، آمریکایی‌ها وارد فاز حمله سایبری شدند اما آمادگی دفاع سایبری ایران دشمن را ناکام گذاشت.
پنج شنبه ۹ آیان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹:۵۲
 اعتماد به غرب، اشتباهی نابخشودنی/ آمریکا مادر معضلات است نه حلال مشکلات
کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد؛

کارشناس مسائل سیاسی گفت: اینکه بگوییم اعتماد و دوستی با آمریکا حل کننده مشکلات کشور می باشد کاملا اشتباه بوده چرا که شیطان بزرگ خود مادر معضلات است.
پنج شنبه ۹ آیان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱:۲۶
استفاده تبلیغاتی ترامپ از مرگ ابوبکر بغدادی

رئیس جمهور آمریکا تبلیغات گسترده‌ای در مورد مرگ ابوبکر بغدادی کرده است؛ او با این کار از یک سو تلاش می‌کند ماجرای استیضاح خود را به حاشیه براند و از سوی دیگر برای انتخابات ریاست جمهوری امتیاز بگیرد.
دوشنبه ۶ آیان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴:۳۸
از بحران عبور کرده‌ایم/حل موضوع یمن گره روابط ایران و عربستان را باز می‌کند
رئیس‌جمهور:

حجت الاسلام حسن روحانی با بیان اینکه دولت و سایر ارکان نظام توانستند از بحران عبور کنند، تصریح کرد:توطئه های آمریکا، صهیونیسم و ارتجاع منطقه برای آسیب جدی به نظام شکست خورده است.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷:۲۸
دیپلماسی در کنار قدرت و بازدارندگی دفاعی کارآمد است/ طرح ریزی راهبرد بسیار بزرگ برای دفاع از کیان ایران اسلامی
جانشین وزیر دفاع:

جانشین وزیر دفاع با بیان اینکه قدرت دفاعی و بازدارندگی دفاعی در کنار دیپلماسی بسیار کارآمد است گفت: اگر کشوری ضعیف باشد آمریکایی ها حتما به آن کشورحمله می کنند، زیرا آنها به مسئله صرفه و منفعت در اقدامات خود توجه دارند.
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۹:۱۲
یمن با الهام از دفاع مقدس در حال شکستن هیمنه ائتلاف سعودی – آمریکایی است
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: اگر یمن در حال شکستن هیمنه ائتلاف سعودی و آمریکایی است، همه به لطف الهام از رزمندگان شجاع، دلیر، متدین، ایثارگر و خدامحور در دفاع مقدس است.
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲:۱۳
اگر جنگ ۳۳روزه متوقف نمی‌شد، ارتش رژیم صهیونیستی متلاشی می‌شد
سرلشکر سلیمانی:

فرمانده نیروی قدس سپاه با ذکر خاطره‌ای از پایان جنگ 33 روزه، به روایت ماوقع ملاقات سفیر اسرائیل و جان بولتون با وزیر خارجه‌ی وقت قطر در روزهای آخر جنگ می‌پردازد و می‌گوید: آنها گفتند اگر جنگ متوقف نشود، ارتش اسرائیل از هم می‌پاشد و متلاشی خواهد شد.
سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰:۳۷