امروز: چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه آمریکا
 آمریکا از درون پوسیده است/ مردم عزیز ایران با آرامش زندگی کنند
سرلشکر سلامی در جمع خبرنگاران:

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه آمریکا از درون پوسیده است و در بیرون هم منزوی است‌، گفت: ملت عزیز ایران هیچ نگران نباشند و با آرامش زندگی کنند.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱:۰۷
آمریکا با توسل به زور علیه کشورهای عربی در پی رابطه آنها با تل‌آویو است
دستیار ویژه رییس مجلس:

دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا با توسل به زور علیه کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، به دنبال رابطه آنها با رژیم صهیونیستی است.
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۳:۰۲
شنبه و یکشنبه روز پیروزی ملت ایران و شکست مفتضحانه آمریکا است
روحانی:

رییس جمهوری درباره ناکامی آمریکا در استفاده از مکانیسم ماشه برای بازگرداندن تحریم‌ها، گفت: پیشاپیش پیروزی روزهای شنبه و یکشنبه هفته بعد و شکست مفتضحانه آمریکا را به ملت ایران را تبریک می‌گویم.
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۹:۵۰
ایران برابر گردن‌کشی و قلدری تسلیم نخواهد شد
در دیدار وزیر خارجه سوئیس:

رییس جمهوری با بیان اینکه آمریکا با خروج از برجام و نقض قطعنامه ۲۲۳۱ سازمان ملل با هدف از پای درآوردن جمهوری اسلامی از ۲ سال و نیم گذشته تاکنون تحریم‌های ظالمانه و ناعادلانه‌ای علیه ملت ایران اعمال کرده است، گفت: تاریخ نشان داده که مردم ایران برابر گردن‌کشی، قلدری و زورگویی یک قدرت تسلیم نخواهد شد.
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰:۰۶
ملت ایران هرگز از خسارت‌های تحریم‌های آمریکا نمی‌گذرد
قالیباف:

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که ملت ایران هرگز از خساراتی که به دلیل تحریم های آمریکایی به وجود آمده، نمی گذرد گفت: بدعهدی در توافق هسته ای جزء خاطرات تلخ ایرانیان است و ما در انتظار جبران آن هستیم.
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴:۲۳
رد قطعنامه ضد ایرانی اخیر آمریکا، مخالفت جهانیان با سیاست های خصمانه و غلط آمریکا را نشان داد/ تقویت همکاری‌های تهران مسکو ضروری است
وزیر دفاع ایران در گفتگو و دیدار با وزیر دفاع فدراسیون روسیه در مسکو:

امیر حاتمی بابیان پاسخ کشورهای عضو برجام به درخواست آمریکا در استفاده از مکانیسم ماشه و بازگشت تحریم ها گفت: این اقدام کشورهای عضو برجام ضربه محکم دیگری بر زیاده خواهی های آمریکا بوده است.
یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶:۲۳
به تحریم های یکجانبه ایران پایان دهید
هشدار چین به آمریکا:

چین امروز دوشنبه بار دیگر ضمن حمایت از پیشنهاد «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه برای تشکیل نشست فوق‌العاده شورای امنیت با حضور ایران و آلمان، به واشنگتن هشدار داد به تحریم های یکجانبه خود علیه ایران پایان دهد و به مسیر صحیح تصمیمات شورای امنیت باز گردد.
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۸:۱۰
آمریکا می‌داند که نمی‌تواند از اسنپ‌بک استفاده کند
ظریف:

وزیر امور خارجه گفت: اسنپ‌بک آمریکا غیرقانونی و غیرقابل پذیرش است و آمریکایی‌ها می‌دانند که از آن نمی‌توانند استفاده کنند.
یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳:۲۴
رای شورای امنیت ردی بر ادعای آمریکا درباره مکانیسم ماشه است
تخت روانچی:

نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، رای شورای امنیت در رد قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای تمدید تسلیحاتی ایران را انزوای آمریکا در عرصه بین‌الملل دانست و گفت این رای نشان‌دهنده بی‌پایه و اساس بودن ادعای واشنگتن درباره مکانیسم ماشه هم تلقی می‌شود.
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۳:۵۹
کمک مومنانه؛ مصداق انقلابی‌‌گری/ در برجام خسارت فراوان به ما وارد شد/ کنترل قیمت‌ها؛ مسئله فوری/ بزرگترین دشمن آمریکا ملّتش است

رهبر معظّم انقلاب فرمودند:‌ تحریم‌های آمریکا در ظاهر علیه نظام جمهوری اسلامی است اما در حقیقت علیه ملت ایران و یک جنایت است.
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱:۵۸
مجامع بین المللی نسبت به ماجرای تعرض به هواپیمای مسافری ماهان سکوت نکنند
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه راه ایران برای طرح شکایت از اقدام مخاطره آمیز جنگنده های آمریکایی باز است،گفت: نهادها و مجامع بین المللی نیست به ماجرای تعرض به هواپیمای مسافربری ماهان درآسمان سوریه و نقض مقررات بین المللی سکوت نکنند.
سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰:۱۹
دادستان کشور خواستار پیگیری حقوقی وقضایی تعرض به هواپیمای مسافربری ایران شد
طی نامه‌ای به وزیر امور خارجه؛

دادستانی کل کشور طی نامه‌ای به وزیر امور خارجه خواستار پیگیری حقوقی و قضایی تعرض دو جنگنده نظامی آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران شد.
یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۶:۰۱
 تجاوز جنگنده های آمریکایی به هواپیمای ایرانی بی پاسخ نمی ماند/تروریست‌های غربی تهدیدی برای امنیت منطقه
اقدام تروریستی دیگر آمریکا علیه ایران؛

شماری از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان ضمن محکوم کردن آمریکا در ایجاد مزاحمت برای هواپیمای مسافربری ایرانی توسط دو جنگنده آمریکایی، گفتند: سبزپوشان انقلاب جواب گستاخی تروریست های آمریکایی را خواهند داد.
یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷:۱۰
ایران خواهان عراقِ عزتمند و مستقل است
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخست وزیر عراق:

رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (سه شنبه) در دیدار آقای مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق، روابط ایران و عراق را به پشتوانه اشتراکات فراوان تاریخی، مذهبی، فرهنگی و عادات و سنن به معنی واقعی کلمه برادرانه خواندند و تأکید کردند: آنچه در روابط دو جانبه برای جمهوری اسلامی ایران بسیار حائز اهمیت است منافع، مصالح، امنیت، عزت، اقتدار منطقه‌ای و بهبود شرایط در عراق است.
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵:۱۴
واکنش سردار قاآنی به حادثه آتش سوزی ناو آمریکایی/ روزهای بسیار سختی در انتظار آمریکا و رژیم صهیونیستی است

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: روزهای بسیار سختی در انتظار آمریکا و رژیم صهیونیستی است.
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳:۳۴