امروز: چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه انقلاب اسلامی
کلید حل مشکلات کشور تکیه بر
نماینده ولی فقیه در سپاه در کرمانشاه :

حجت‌الاسلام و المسلمین حاجی صادقی کلید حل مشکلات کشور را تکیه بر گفتمان مقاومت دانست و گفت: اینکه امروز سنگ دست بچه های فلسطینی به موشک تبدیل شده و رژیم جعلی صهیونیستی که شعار از نیل تا فرات سر می داد خود را در حصار می بیند نشان از این دارد که انقلاب اسلامی سنگرهای کلیدی جهان را فتح کرده است.
سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۹:۱۹
برخی واگذاری‌ها تاراج منابع ملی بود/ بررسی پرونده افراد متصل به قدرت فریادها را بلند می‌کند
رئیسی:

رئیس قوه قضاییه با اشاره به اینکه کارگران نسبت به برخی واگذاری های غیرکارشناسی حرف دارند و برخی از واگذاری ها تاراج منابع ملی بوده که قوه قضاییه به این مسائل ورود کرده است، یادآور شد: باید سخنان کارگران اراکی و تبریزی و دغدغه های کارگران هفت تپه و کرمانشاهی شنیده شود.
پنج شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲:۴۵
بسیج فرمول حل مشکلات است
رئیس سازمان بسیج:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج، یکی از مهمترین فرمول های حل مشکلات کشور است از این رو باید روحیه بسیجی حفظ شود.
دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۷:۵۱
منطق مقاومت پیروزی های بزرگ را رقم می زند
سرلشکر سلامی در جشنواره مالک اشتر سپاه:

فرمانده کل سپاه منطق مقاومت و ایستادگی را رقم زننده پیروزی و دستاورد های بزرگ و ارزشمند توصیف و تاکید کرد : ما راه بزرگی در پیش داریم ،با ایمان راسخ دریافته ایم که دشمنان راه های غلبه بر خود را به ما نمی آموزند، از این رو نباید به آنان حتی میل خفیف داشت تا بتوانیم از مشکلات عبور کنیم.
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱:۱۹
دستگاه‌ها باید از مشارکت های مردمی استفاده کنند
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به نقش مردم در اجرای طرح‌های محرومیت زدایی گفت: هر دستگاهی برای موفقیت باید از مشارکت‌های مردمی خارج از تشریفات بهره‌مند باشد.
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰:۱۰
 دشمنان از امتحانات قبلی درس بگیرند/ملت ایران منتظر خبرهای بسیار خوبی در آینده نزدیک باشند
سردار فدوی :

جانشین فرمانده‌کل سپاه گفت: توصیه ما به دشمنان این است که حتی فکر و اندیشه توطئه و حمله علیه ایران را به مخیّله خود راه ندهند که دچار پشیمانی سختی می‌شوند. دشمن درحال تست‌‌کردن ایران بوده و باید از امتحانات خود درس بگیرند.
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹:۴۷
انقلاب اسلامی نسخه شفابخشی پیروزی کشورهای اسلامی است
سردار شریف:

مسئول روابط عمومی کل سپاه با بیان اینکه امنیت عالی‌ترین نیاز یک جامعه بشری است و هیچ کشوری در منطقه از ایران اسلامی امن‌تر نیست،گفت: انقلاب اسلامی نسخه شفابخشی برای پیروزی کشورهای اسلامی منطقه در شرایط کنونی است.
یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۵:۵۱
وضعیت آمریکا نابسامان است
رییس بسیج:

رییس سازمان بسیج مستصعفین با اشاره به افزایش قدرت ایران گفت: وضعیت آمریکا بسیار نابسامان‌تر از آن است که در ظاهر نمایان شده است.
چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱:۳۱
قدرت انقلاب، انگلیس را ناچار به فرستادن واسطه کرده است
محمدی گلپایگانی:

رییس دفتر رهبر معظم انقلاب با اشاره به توقیف نفتکش انگلیسی از سوی ایران، گفت: همان انگلیسی که روزی در ایران وزیر تعیین می‌کرد امروز برای حل برخی از مشکلاتش مجبور است واسطه بفرستد و این نشانه قدرت انقلاب اسلامی ایران است.
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۱:۰۴
مشکلات کشور با همراهی ائمه جمعه برطرف می‌شود
رییس شورای سیاستگذاری ائمه سراسر کشور

رییس شورای سیاستگذاری ائمه سراسر کشور گفت: نماز جمعه در حفظ انقلاب اسلامی و خط امام نقش بی بدیل دارد و بسیاری از مسایل و مشکلات کنونی کشور را در گام دوم انقلاب می‌توانیم با همراهی ائمه جمعه برطرف کنیم.
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶:۵۰
ایران به دنبال جنگ با هیچ کشوری نیست
فرمانده ارتش:

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه دشمنان به دنبال ساقط کردن یکی از مهمترین کارکردهای انقلاب اسلامی یعنی روحیه و باور "ما می‌توانیم" هستند گفت: جمهوری اسلامی ایران همچنان که بارها اعلام شده به دنبال جنگ با هیچ کشوری نیست ولی دفاع را بسیار خوب آموخته است.
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۱:۲۰
دشمن به‌دنبال ایجاد بازدارندگی در برابر ایران اسلامی است
جانشین فرمانده کل سپاه :

سردار فدوی گفت: دشمنان ما قبول کردند به مرحله‌ای رسیده‌اند که می‌خواهند در برابر ایران بازدارندگی ایجاد کنند؛ این یعنی ما به تکالیف خود عمل می‌کنیم و خداوند متعال که تخلفی در وعده‌اش نیست، ما را یاری کرده است.
شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴:۴۸
مادامی که آماده باشیم دشمن جرات هیچ گونه تعرضی نخواهد داشت/ نیروی دریایی سپاه از بالاترین آمادگی رزمی برخوردار است
سرلشکر رشید در بازدید از منطقه نازعات :

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) با تاکید بر اینکه نیروی دریایی سپاه امروز از بالاترین آمادگی رزمی برخوردار است گفت: مادامی که آماده باشیم دشمن جرأت هیچ گونه تعرضی نخواهد داشت.
پنج شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳:۲۷
چهل سال است که با اقتدار مقابل آمریکا ایستاده‌ایم
جانشین فرمانده کل سپاه:

دریادار فدوی با بیان اینکه ما بر مبنای دستورات امامین انقلاب اسلامی چهل سال است که با اقتدار مقابل آمریکا ایستاده‌ایم، گفت: تقابل بین ما و آمریکا تقابل حق و باطل بوده وچهل سال است ادامه دارد ؛ این تقابل نه تنها یک روز هم تعطیل نشده بلکه روزبه‌روز بر ابعاد آن اضافه‌ شده است.
یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱:۵۶
شجره طیبه حزب الله امروز در جهان اسلام می‌درخشد
سرلشکر سلامی:

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بذرهایی که او در تفکر جوانان و کودکان لبنان کاشت امروز شجره طیبه‌ای به نام حزب الله شده که در جهان اسلام می‌درخشد.
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸:۴۶