امروز: سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه انقلاب اسلامی
با حضور فرمانده کل سپاه انجام شد؛رونمایی  از سامانه خودکار و هوشمند پرتاب های متوالی موشک های بالستیک دوربرد  سپاه

سرلشکر سلامی در آیین رونمایی از سامانه پرتاب های متوالی موشکهای بالستیک دوربرد سپاه(تیربار موشکی): قدرت موشکی ایران اسلامی را تولد و تراکم اراده ملت ایران توصیف و با تاکید بر اینکه زمانی که موشک های ما به پرواز در می آیند، پیکره دشمن می لرزد، تصریح کرد: این ستون مستحکم خیمه بازدارندگی و دفاع اطمینان‌بخش نظام ما و قدرتی مهیب است که با آن اراده سیاسی نظام به دشمن نشان شده و در صورت نیاز به او تحمیل می‌شود.
چهارشنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۴:۱۴
فرماندهان ارتش سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی را تبریک گفتند
در پیام‌های جداگانه؛

فرماندهان و مسوولان ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با ۲۴ مهرماه سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، این روز را در پیام‌هایی به حجت الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی تبریک گفتند.
پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴:۴۲
دوست و دشمن به قدرت نفوذ گسترده گفتمان انقلاب اسلامی در منطقه اذعان دارند
سخنگوی سپاه :

سردار شریف گفت: دوست و دشمن به قدرت نفوذ گسترده گفتمان انقلاب اسلامی در منطقه اذعان دارند و همین امر سبب شده دشمنان ناکام شوند.
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۲:۴۷
 مکتب شهید سلیمانی خاری در چشم دشمنان/حقایق جنگ برای نسل جوان بازگو شود
علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان مطرح کردند؛

شماری از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان اینکه دفاع مقدس مظهر ایستادگی، مقاومت و پیروی محض از امام و ولایت بود، گفتند: حقایق جنگ برای نسل جوان بازگو شود زیرا عزت و سربلندی دوران هشت سال جنگ تحمیلی، سیلیِ محکمی بر صورت دشمنان زد.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۹:۱۷
تار مویی از سر یک ایرانی کم شود؛کُرک های شما را به باد می دهیم/ انتقام شهادت حاج قاسم قطعی ،جدی و واقعی است
فرمانده کل سپاه خطاب به ترامپ:

سرلشکر سلامی با بیان اینکه دشمن همه جا زیر دید ما است و اگر لازم باشد زیر تیر ما نیز قرار خواهد گرفت ، تاکید کرد: آقای ترامپ اگر تار مویی از سر یک ایرانی کم شود؛ تمام کرک های شما را به باد می دهیم؛ این تهدیدجدی است و ما همه چیز را در عمل ثابت می کنیم .
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۲:۲۵
 ​اقتصاد مقاومتی؛ تنها راه برون رفت از تحریم های ناجوانمردانه آمریکا/ دفاع مقدس شناسنامه انقلاب اسلامی و عزت ملت ایران است
در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه مطرح شد:

فرار رسیدن ماه صفر، اهمیت نهضت عاشورا، هشت سال دفاع مقدس جوانمردان ایران اسلامی و اقتدار و عزت آن ها در برابر دشمنان، راهکارهای ایستادن در برابر تحریم های ظالمانه، لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و رزمایش اخیر ارتش مهم ترین محورهای امروز خطبه های نماز جمعه سیستان و بلوچستان بود.
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۹:۱۰
هنر نیروی قدس سپاه
سرلشکر سلامی در جمع فرماندهان نیروی قدس سپاه:

فرمانده کل سپاه با پاسداشت مجاهدت های سید الشهدای مقاومت و تاکید بر اینکه شهادت حاج قاسم موجب رشد انگیزه و تضاعف قدرت جهاد نزد جوانان جهان اسلام شده است ، گفت: دشمنان ما بدانند که هیچ کجا ، بدون همه جا امن نیست .
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۴:۱۱
هیچ اقدام خباثت آمیز دشمنان بی پاسخ نمی‌ماند
فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه:

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران شعار نمی دهد و عمل می‌کند و دشمنان بدانند که جوانان انقلابی و مؤمن انقلاب اسلامی هیچ اقدام خباثت آمیزی را بی پاسخ نمی‌گذارند.
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۷:۵۷
شهرهای زیرزمینی نیروی دریایی در همه سواحل جنوب گسترش یافته است
دریادار تنگسیری:

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهرهای زیرزمینی در همه سواحل جنوب گسترش یافته است، گفت: ما شهرهای شناوری موشک‌انداز را در اختیار داریم و هر زمانی که صلاح باشد، آن را به نمایش خواهیم گذاشت.
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۶:۵۳
در دولت یازدهم و دوازدهم هر ۲ ماه یک سد مخزنی را افتتاح کردیم
روحانی:

رییس جمهوری گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم توانستیم هر دو ماه یک سد مخزنی ملی، هر ماه یک تصفیه خانه فاضلاب و هر ۵٠ روز هم یک تصفیه خانه آب شهری افتتاح کنیم.
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱:۵۶
می‌خواهیم دانشگاهی هم تراز و در شأن انقلاب اسلامی بسازیم /  راهی جز قوی شدن نداریم/ به دانش های نوین دست یافته ایم
سرلشکر سلامی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) :

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه مجاهدت‌های تلاشگران عرصه سلامت در مقابله با کرونا سیمایی درخشان و کارنامه‌ای زرین برای ایران اسلامی رقم زد، گفت: ما امروز به دانش های نوین و بسیاری از فناوری‌های روز رسیده ایم و می خواهیم دانشگاهی در تراز و شان انقلاب اسلامی بسازیم.
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰:۱۰
دشمنان دیگر هوس راه انداختن جنگ نظامی با ما را نمی کنند/جغرافیای جنگ امروز ذهن و قلب انسان‌ها است
سرلشکر سلامی :

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه دشمنان دیگر هوس راه انداختن جنگ نظامی با ما را نمی کنند، گفت : دلیل اینکه امروز جنگ نظامی نسخه دشمن برای به دست آوردن موقعیت سیاسی نیست؛ آمادگی ها، رشد قدرت دفاعی و اعتبار این قدرت است.
یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱:۲۲
روز ارتش یک روز ماندگار و تاریخی در تاریخ ایران است
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح:

حجت الاسلام والمسلمین آقاجانپور در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: روز ارتش یک روز ماندگار و تاریخی در تاریخ ایران است.
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۵:۳۹
دیر یا زود با قاتلان شهید سلیمانی ملاقات خواهیم کرد؛ نه برای مذاکره برای محاکمه
آیت‌ الله رئیسی:

آیت‌ الله رئیسی گفت: دیر یا زود با قاتلان شهید سلیمانی ملاقات خواهیم کرد؛ اما نه برای مذاکره، برای محاکمه و مجازات آن‌ها.
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹:۵۶
اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی و ملت ایران بیش از تصور دشمنان است
سردار فدوی:

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک کلمه بیشتر و یک کلمه کمتر از اسلام ندارد و همه آن‌را در کلام امام خمینی (ره) می‌بینیم، گفت: آمریکایی که با ترور شهید سلیمانی عملا رودررو با ما قرار گرفته است با وحدت کلمه ما به زانو درآمد.
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۱:۳۷