امروز: سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه انقلاب اسلامی
شجره طیبه حزب الله امروز در جهان اسلام می‌درخشد
سرلشکر سلامی:

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بذرهایی که او در تفکر جوانان و کودکان لبنان کاشت امروز شجره طیبه‌ای به نام حزب الله شده که در جهان اسلام می‌درخشد.
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸:۴۶
دشمن توان مقابله با ایران اسلامی را ندارد / در راه پاسداری از انقلاب اسلامی مشکلات را تحمل می‌کنیم
سردار غیب‌پرور‌:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ‌با بیان اینکه دشمن توان مقابله با ایران اسلامی را ندارد، گفت: انقلاب اسلامی قدرتمند است و گفتمان الهام بخش آن امروز کرانه‌های مدیترانه را درنوردیده و جهان شمول شده و دشمنان در مقابل عظمت آن سر خم کرده‌اند.
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۴:۰۴
آمریکا با چالش قدرت انقلاب اسلامی ایران و فرهنگ مقاومت روبرو است
سرلشکر صفوی:

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: آمریکا با چالش قدرت انقلاب اسلامی و فرهنگ مقاومتی که به محوریت ایران اسلامی در منطقه در حال شکل‌گیری است مواجه است.
یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۹:۴۳
منفعت بی ثباتی و ناامنی ها در منطقه ‌به رژیم صهیونیستی و آمریکایی‌ها می‌رسد/قدرت بالای دفاعی و تهاجمی ایران جرات هرگونه تعرض نظامی را از دشمن گرفته است
وزیر دفاع در شورای راهبردی وزارت دفاع:

وزیر دفاع با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی به ویژه شیطان بزرگ آمریکا و صهیونیست‌ها از هر حادثه‌ای در منطقه مانندانفجار چند نفت کش در بندر فجیره در امارات متحده عربی به دنبال اتهام زنی و فضا سازی سیاسی بر علیه کشورمان هستند، خاطرنشان کرد: ‌نخستین منفعت ناامنی، بی ثباتی در منطقه ‌به رژیم صهیونیستی و سپس به آمریکایی‌ها می‌رسد.
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹:۲۶
بیانیه سرطایفه نوتی زهی حاجی مجید نوتی زهی به مناسبت سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و گرامیداشت یوم الله ۱۵ خرداد

با تسلیت فرارسیدن سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و گرامیداشت یوم الله 15 خرداد، تبیین منظومه فکری امامین انقلاب را ضامن حفظ هویت ایمانی و انقلابی کشور و عامل شکست توطئه دشمن در تحریف انقلاب و معمار کبیر آن دانست.
سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۰:۳۲
 ​بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران در نگاه علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان/ وحدت میان مسلمانان ارزشمندترین یادگار امام خمینی (ره) است

تعدادی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان بخشی از ویژگی های شخصیتی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، حدت میان مسلمانان را ارزشمندترین یادگار امام خمینی(ره) عنوان کردند.
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۸:۲۳
 با تلاش، ابتکار و خلاقیت به اقتدار رسیدیم
جانشین فرمانده‌کل سپاه :

سردار فدوی با تأکید بر اینکه با تلاش، ابتکار و خلاقیت توانستیم از موضع اقتدار ورود پیدا کنیم و موفق نیز باشیم گفت: امروز انواع دشمنی‌های پیچیده که بصیرت‌های ویژه برای مقابله می‌خواهد بر کشور ما تحمیل می‌شود.
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۹:۰۵
اجازه تفرقه افکنی به دشمن را نباید داد
رییس سازمان بسیج:

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به نقشه های دشمن برای تفرقه افکنی، گفت: نباید اجازه دهیم دشمن در میان ملت ایران تفرقه افکنی کند.
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۵:۱۶
ناوهای آمریکا در منطقه تحت کنترل کامل ارتش و سپاه هستند
سردار فدوی:

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه طی سال‌های طولانی، احاطه کاملی در خلیج فارس توسط نیروهای ما به وجود آمده است، گفت: همه چیز در شمال تنگه هرمز تحت کنترل ماست.
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳:۲۳
در فراز تقابل تمام عیار با دشمن قرار داریم
رونمایی از بزرگترین سامانه جهادی کشور

­فرمانده کل سپاه گفت : دشمنان ما امروز با اعمال راهبرد فشار حداکثری و به میدان آوردن تمامی ظرفیت ها سعی در شکستن ثبات قدم ملت ایران دارند که در این عرصه نیز ناکام خواهند ماند .
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۸:۱۱
ملت ایران سازش با آمریکا را نمی پذیرد
مشاور فرمانده کل ارتش:

مشاور و دستیار فرمانده کل ارتش گفت: آمریکای ظالم همواره از هر ابزاری برای ضربه زدن به نظام اسلامی و تضعیف حقوق ملت استفاده کرده و به همین دلیل مردم ایران زیر بار سازش با آمریکا نخواهند رفت.
سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴:۳۷
سپاه پاسداران و نیروهای مسلح باید با حمایت دولت هرسال قوی‌تر شوند
سرلشکر صفوی در دانشگاه افسری امام حسین (ع):

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه ایران اسلامی اکنون تبدیل به قدرت اول منطقه غرب آسیا شده است، گفت: سپاه پاسداران و نیروهای مسلح ما بایستی با حمایت دولت هر سال قوی تر شوند و نبایستی از مکر و حیله دشمنان غافل شویم.
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۲:۳۹
محققان عرصه دفاعی باید بتوانند تولید قدرت کنند
سرلشکر باقری در همایش سلمان فارسی(پنجمین جشنواره تحقیقات صنعتی نیروهای مسلح):

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: محققان عرصه دفاعی باید با تهیه نقشه راه مجدد و به روز بتوانند نقاط قوت جدیدی خلق کرده تا به همین نسبت بتوانند با تولید قدرت بازدارنگی، اقتدار نظام جمهوری نظام جمهوری اسلامی را بیش از گذشته و روز به روز ارتقاء دهند.
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۷:۳۶
رو به افول بودن آمریکا شعار نیست بلکه واقعیت است
جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه:

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه ‌گفت: اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند آمریکا رو به افول است شعار نیست، واقعیت است، هدف ما حکومت جهانی صاحب‌الزمان(عج) بوده و پیام بیانیه گام دوم انقلاب ترسیم شرایط آینده کشور است.
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۵:۵۲
منادی اختلاف خائن است
محمدی گلپایگانی:

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب با اشاره به لزوم حفظ وحدت گفت: هر ندای اختلاف از حلقوم هر کسی خارج شود خلاف وحدت و خیانت به دین و نظام و کشور است.
پنج شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰:۲۳