امروز: چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه کرونا
 اجرای رزمایش کمک مومنانه لبیک به رهبر انقلاب است/ تداوم همدلی با محوریت پیشکسوتان جهاد و مقاومت در 24 شهریور
رئیس بسیج پیشکسوتان سپاه سلمان سیستان وبلوچستان:

خدا رحم شورودی گفت: 24شهریور ماه جاری مرحله دیگری از رزمایش کمک های مومنانه توسط این قشر از بسیج در سیستان وبلوچستان آغاز می شود.
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹:۴۲
 مدارس سیستان وبلوچستان روی خط کرونا/ کاربلدهای کوچک مجازی از آموزش و پرورش گلایه دارند
رفع نگرانی والدین در مدار بی تدبیری؛

در اولین روز از آغاز سال تحصیلی 1400-1399 والدین دانش آموزان در سیستان وبلوچستان از یک سو نگران سلامت فرزندان خود و از سوی دیگر عقب ماندگی تحصیلی آنان هستند.
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۳:۵۸
در تماس تلفنی فرمانده کل سپاه با سردار اشتری صورت گرفت؛ قدردانی از مردم و نیروی انتظامی در تامین نظم و امنیت مراسم سوگواری حسینی

فرمانده کل سپاه در تماس تلفنی با سردار حسین اشتری از تلاش های مجاهدانه و هوشیارانه ناجا در تامین نظم و امنیت مراسم سوگواری دهه اول محرم و همکاری مردم در این زمینه قدردانی کرد.
پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰:۰۰
اجازه نمی‌دهیم تکانه‌های اقتصادی توسعه کشور را تحت تأثیر قرار دهد
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت؛

رییس جمهوری با بیان اینکه نباید اجازه دهیم تکانه‌های اقتصادی چون تحریم یا تنگناهای کرونایی آهنگ توسعه کشور را کند کرده و به اقتصاد خانوار و معیشت و رفاه مردم ضربه بزند، گفت: دولت تلاش کرده در دو حوزه اقتصاد کلان و اقتصاد خانوار سیاست‌ها و برنامه‌های دقیقی در این زمینه تدوین و اجرایی کند.
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۸:۵۶
دولت همواره رهنمودهای مقام معظم رهبری را وجهه همت خود قرار داده است
در جلسه ویدئو کنفرانس در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی؛

رییس جمهوری در جلسه ویدئو کنفرانس هیات دولت در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، گفت: ارتقاء تاب‌آوری اقتصاد و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی سرلوحه و محور همه فعالیت‌ها و تلاش‌های دولت قرار دارد که آثار مثبت آن در مواجهه با تکانه‌های بیرونی قابل مشاهده است.
یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶:۵۱
طرح‌های استراتژیک قرارگاه خاتم الانبیاء نمادی از شکست تحریم دشمن است
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء:

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء طرح‌های استراتژیک این قرارگاه که همانند ستاره خلیج فارس موجب تحسین مقام معظم رهبری شد را نمادی از شکست تحریم‌های دشمن دانست.
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶:۰۷
 وقتی خرمای ارگانیک سیستان و بلوچستان به مقابله با کرونا می رود/ تولید انبوه الکل از طلای سیاه جنوب شرق کشور
تولید مواد ضدعفونی کننده بر پایه محوصلات کشاورزی؛

مسعود کرمان‌ساروی گفت: تهیه الکل از خرما به‌ صورت پایلوت انجام شد و با اخذ مجوزهای لازم که در مرحله نهایی قرار دارد، آینده نزدیک شاهد تولید انبوه این محصول خواهیم بود.
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۹:۱۶

رزمایش کمک مومنانه موفقیتی دیگر در کارنامه سپاه/ همدلی و مواسات امید را در دل مردم زنده کرد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطرح کردند؛

شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفتند: بسیج و سپاه در رزمایش مواسات و کمک مومنانه همچون همیشه خوش درخشیدند و کارنامه ای درخشان از خود برجای گذاشتند.
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۱:۰۵
کمک مومنانه؛ مصداق انقلابی‌‌گری/ در برجام خسارت فراوان به ما وارد شد/ کنترل قیمت‌ها؛ مسئله فوری/ بزرگترین دشمن آمریکا ملّتش است

رهبر معظّم انقلاب فرمودند:‌ تحریم‌های آمریکا در ظاهر علیه نظام جمهوری اسلامی است اما در حقیقت علیه ملت ایران و یک جنایت است.
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱:۵۸
تمام نیروها و بیمارستان‌های ارتش در خدمت مقابله با کرونا هستند
دریادار سیاری:

معاون هماهنگ‌کننده ارتش با بیان اینکه بیش از ۱۲ هزار نفر از نیروهای ارتش درگیر مقابله با بیماری کرونا هستند،گفت: در دور جدید شیوع بیماری کرونا نامه‌ای برای وزیر بهداشت نوشتیم و گفتیم که مانند قبل تمام نیروها و بیمارستان‌های ارتش در خدمت مقابله با کرونا هستند.
یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۹:۲۹
برگزاری هرگونه همایش و گردهمایی حضوری ممنوع است
وزارت کشور:

رییس کمیته امنیتی، اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا در ابلاغیه‌ای به استانداران و روسای ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا اعلام کرد: طبق مصوبه این کمیته، برگزاری هرگونه همایش، سمینار و گردهمایی حضوری در سطح کشور تا شرایط کاهش شیوع و ابتلای بیماری کرونا ممنوع است.
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳:۵۱
 ‌۲۵میلیون ایرانی از کرونا عبور کرده‌اند/ ۳۰ تا ۳۵ میلیون در معرض ابتلا خواهند بود
روحانی:

رئیس‌جمهور گفت: گزارش معاون وزارت بهداشت می‌گوید که ۲۵میلیون جمعیت ایرانی از کرونا عبور کرده‌اند و بقیه جمعیت حدود ۳۰ تا ۳۵ میلیون نفر دیگر در معرض ابتلا در ماه‌های آینده خواهند بود.
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱:۱۶
برای مقابله موثرتر با کرونا ناگزیر به تغییر سبک زندگی هستیم
در جلسه کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مبارزه با کرونا مطرح شد؛

رییس جمهوری تاکید کرد: تجربه دو مقطع مقابله با کرونا در کشور نشان می‌دهد که بیش از ایجاد هر گونه محدودیت و یا تعطیلی، رعایت دستورالعمل‌ها و مراقبت‌های بهداشتی راه حل اصلی مقابله با کرونا است و ما برای مقابله موثرتر با کرونا ناگزیریم سبک زندگی خود را تغییر دهیم.
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱:۵۱
دولت باید تا روز آخر وظایف خود را انجام دهد
در ارتباط تصویری با نمایندگان مجلس یازدهم صورت گرفت

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: سال آخر دولتها معمولاً سال حساسی است و باید مراقبت شود که پیگیری امور به هیچ وجه سست نشود و بر همین اساس اعتقاد راسخ دارم که دولت ها باید تا روز آخر وظایف خود را انجام دهند و بعد از پایان دوره قانونی خود، امانت را با ارائه صورت وضعیت، به دولت بعدی تحویل دهند.
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴:۱۴
توسعه و گسترش اقدامات و فعالیت‌های سپاه در دور جدید مقابله با کرونا
سرلشکر سلامی در نشست قرارگاه بهداشتی، درمانی سپاه تاکید کرد:

فرمانده کل سپاه از توسعه و گسترش اقدامات و فعالیت‌های سپاه در دور جدید مقابله با ویروس منحوس کرونا خبر داد و گفت:تمام تلاش و همت خود را به کار می گیریم تا به یاری خداوند متعال پیامدهای ناشی از این بیماری مدیریت و کنترل شود.
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۳:۴۹