امروز: جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه محرومیت زدایی
با تمام توان برای رفع مشکلات مردم مناطق کم برخوردار پای کار هستیم
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ایلام:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه تشکیل جبهه واحد مردم و مسئولان باعث شکست تحریم ها شده است، گفت: سپاه و بسیج با تمام توان برای برای رفع مشکلات مردم مناطق کم برخوردار وتوسعه روستاها پای کار هستند تا تمامی مشکلات حل شود.
چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۸:۳۶
خودکفایی در تمامی عرصه های فنی-مهندسی بزرگترین دستاورد قرارگاه است/ اقدامات محرومیت زدایی را افتخاری برای خود می دانیم
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در نشست خبری:

دکتر محمد با تاکید بر اینکه خودکفایی در تمامی عرصه های فنی-مهندسی بزرگترین دستاورد قرارگاه است که با همت و تلاش جوانان این سرزمین حاصل شده ، اظهار کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی جوانگرایی و نگاه به درون مورد تاکید است و ما در تلاشیم با برنامه ریزی دقیق، بهترین تاثیر را در تحقق بیانیه گام دوم داشته باشیم.
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۵:۴۶
تأکید نماینده ولی فقیه در سپاه بر حفظ و ارتقای منزلت اجتماعی سپاه و توسعه رویکردها و اقدامات محرومیت زدایی آن
ر بازدید از قرارگاه محرومیت زدایی سپاه مطرح شد:

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی با تاکید بر اهمیت حفظ و ارتقای منزلت اجتماعی سپاه گفت: با توسعه رویکردها و اقدامات محرومیت زدایی از همه ظرفیت‌های درونی و بیرونی سپاه در این راستا استفاده کنید.
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰:۱۲
جهاد امروز
سرلشکر سلامی:

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه هراسی از دشمنان بزرگ و کوچک نداریم و از این نگرانی ها عبور کرده ایم ، اظهار کرد : امروز آنقدر قدرتمند شده ایم که دشمنان ما مجبورند هر حادثه ای که اتفاق می افتد را به دروغ هم که شده، به ما نسبت دهند.
پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹:۱۹
 رفع محرومیت و ایجاد اشتغال در افزایش امنیت جامعه نقش بسزایی دارد
سردار پورجمشیدیان:

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: نگاه ما به امنیت یک نگاه جامع است و معتقدیم ایجاد اشتغال و رفع محرومیت‌ها می تواند نقش بسزایی در ایجاد امنیت داشته باشد.
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۷:۰۱
پروژه های محرومیت زدایی اقدام مناسبی جهت تامین امنیت پایدار و معیشت مرزنشینان کشور/ سعودی‌ها با دستور آمریکا دنبال تفرقه در جهان اسلام هستند
سرلشگر جعفری:

فرمانده کل سپاه گفت: سعودی ها با دستور و پشتیبانی آمریکایی‌ها تفرقه را بین مسلمانان دنبال می‌کنند و با صهیونیست‌ها همراه شده اند.
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۱:۵۹