امروز: چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه نیروهای مسلح
سخنگوی ارتش یمن مرحله دوم عملیات گسترده علیه ائتلاف سعودی را تشریح کرد

سخنگوی نیروهای مسلح یمن با تشریح مرحله دوم عملیات گسترده کشورش در جنوب عربستان اعلام کرد: در مرحله دوم عملیات «نصرمن الله»، دست کم200 تن از عناصر وابسته به ائتلاف سعودی کشته و زخمی شدند و بیش از 120 خودروی نظامی نیز به غنمیت گرفته شد.
سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۰:۱۴
ارتش و سپاه شانه به شانه هم در تامین امنیت و منافع ملی برابر دشمنان ایستاده اند
فرمانده کل ارتش در مجمع سراسری فرماندهان سپاه:

سرلشکر موسوی گفت: امروز ارتش و سپاه شانه به شانه هم و پیش مرگ یکدیگر در حفاظت از انقلاب ، نظام و کشور اسلامی و تامین امنیت و منافع ملی با تبعیت محض از فرماندهی معظم کل قوا در برابر دشمنان ایستاده اند.
دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۴:۲۴
امسال با ابتکار صلح هرمز در سازمان ملل حضور خواهیم یافت
در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس:

رئیس جمهوری با بیان اینکه با همه همسایگان دست رفاقت دراز می‌کنیم و آماده ایم از خطاهای گذشته آنها بگذریم، گفت: امسال با شعار ائتلاف امید و ابتکار صلح هرمز در سازمان ملل حضور خواهیم یافت.
یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۳:۱۱
مشکلی در حوزه امنیت مراسم اربعین نداریم
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه مشکلی در تامین امنیت مراسم اربعین نداریم،‌گفت:‌ با تمام توان و استفاده از ظرفیت‌ها بحث اربعین را در اولویت کارهای خود در نیروهای مسلح قرار می‌دهیم.
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۹:۴۰
نیروی انسانی عنصر اصلی تولید قدرت بازدارنگی است/ دغدغه معیشت و به ویژه
وزیر دفاع در نخستین نشست استانی مشترک نیروهای مسلح و ادارات کل وزارت راه و شهرسازی؛

نخستین نشست استانی مشترک نیروهای مسلح و ادارات کل وزارت راه و شهرسازی در اجرای تفاهم نامه ساخت و تأمین 100 هزار واحد مسکونی با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع، مهندس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، سردار ابن الرضا معاون منابع انسانی وزارت دفاع، مدیران بنیاد تعاون سازمان های نیروهای مسلح، نمایندگان ستاد کل و مدیران کل وزارت خانه های دفاع و راه و شهرسازی برگزار شد.
سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷:۱۶
زمینه ورود سربازان به بازار کار فراهم می‌شود
سردار باقری خبر داد:

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در رشته‌های تخصصی سربازان آموزش می‌دهیم و بستر ورود به بازار کار را برای آنان فراهم می‌کنیم.
دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۸:۵۰
منطقه برای راهزنان دریایی و ناامن کنندگان ناامن خواهد بود
فرمانده ارتش:

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها در منطقه به دنبال پروژه باج‌گیری جدید هستند، گفت: طبیعی است منطقه برای بازیگرانی که خواهان امنیت هستند، امن و برای راهزنان دریایی و ناامن کنندگان ناامن خواهد بود.
پنج شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵:۵۵
به اثربخشی موشک‌ها برای غلبه بر سامانه‌های پدافندی دشمن تمرکز کرده‌ایم/‌ انعقاد قرارداد‌ 2500 میلیارد تومانی با خودروسازان/‌ قاطعانه از سیاست خارجی‌ حمایت می‌کنیم
وزیر دفاع در مراسم روز صنعت دفاعی:

وزیر دفاع گفت: به اثربخشی موشکها از طریق دقت‌افزایی، افزایش مانورپذیری، سرعت و قدرت انفجاری متعارف برای غلبه بر سامانه‌های پدافندی دشمن تمرکز داریم و به حمدلله پیشرفت‌های بسیار خوبی هم حاصل شده است.
پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۸:۲۶
ایران فریب دعوت به مذاکره دشمن را نمی‌خورد/ آزادسازی نفتکش «آدریان دریا» بیانگر اقتدار کشور و انقلاب در عرصه بین‌المللی است
سرلشکر باقری در مراسم اعطای نشان به مجاهدان جبهه مقاومت:

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: جمهوری اسلامی ایران تحت رهبری مقام عظمای ولایت با وحدت، اراده‌ پولادین و مقاومت فعال، مسیر تمدن‌سازی اسلامی را با درک عمیق و بصیرت کافی ادامه می‌دهد و هیچ‌گاه فریب دعوت به مذاکره و پلیس خوب و بد را نمی‌خورد.
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲:۵۲
در آستانه خودکفایی کامل در ساخت موتور هواپیما و بالگرد هستیم
سردار باقری در بازدید از سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع:

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: امروز در حال ورود به ساخت موتورهای هواپیماها و بالگردهای روز دنیا قرار داشته و به‌فضل الهی در آستانه دستیابی به خودکفایی کامل در این سامانه‌های ارزشمند هستیم.
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶:۰۳
رونمایی از سامانه پدافندی «باور373»/ توان پدافندهوایی کشور افزایش می‌یابد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: با رونمایی و تحویل دهی سامانه پدافند هوایی باور-373 که در روز صنعت دفاعی انجام خواهد شد، توان و اقتدار دفاعی کشور به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.
چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷:۰۳
نشست هماهنگی ساخت و تأمین 100 هزار مسکن نیروهای مسلح برگزارشد
با حضور وزرای دفاع و راه و شهرسازی؛

نشست هماهنگی ساخت و تأمین 100 هزار واحد مسکونی با حضور وزرای دفاع و راه و شهرسازی، نمایندگان ستاد کل نیروهای مسلح ،معاونین هماهنگ کننده ارتش، سپاه، ناجا و وزارت دفاع، مدیران عامل بنیاد های تعاون نیروهای مسلح و معاونین هر دو وزارتخانه در ستاد وزارت دفاع برگزار شد.
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۵:۴۳
تست موشکی ایران طبیعی است
وزیر دفاع در حاشیه جلسه هیئت وزرا:

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تست موشکی جمهوری اسلامی ایران را روندی طبیعی برشمرد.
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳:۵۳
آمادگی پاسخ به هر تهدیدی را داریم
معاون نهاجا:

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش (نهاجا) مصداق عینی اقتدار ایران اسلامی را استقلال همه جانبه در حوزه امنیتی و دفاعی دانست و افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آماده پاسخگویی به هر نوع تهدید و در هر سطحی هستند.
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹:۰۰
قدرت دفاعی و تهاجمی ایران برای متجاوزین غافلگیرکننده است
سرلشکر رشید:

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص) با تاکید بر اینکه هزینه‌های تجاوز به سرزمین ایران برای دشمنان بسیار بیشتر از دستاوردهای آن خواهد بود، گفت: ابعاد قدرت دفاعی و تهاجمی ایران، وجوه غافلگیرکننده و محاسبه ناپذیری برای متجاوزین خواهد داشت.
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳:۳۲