امروز: شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه تروریسم
نیروهای مسلح تروریست ها و تهدیدگران امنیت کشور را مجازات خواهند کرد
پیام رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پی جنایت تروریستی سیستان و بلوچستان؛

سرلشکر باقری در پیامی با محکومیت جنایت تروریستی سیستان و بلوچستان تاکید کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در چارچوب قوانین و مقررات بین المللی، از حقوق خود برای برخورد با تبعات ناشی از کوتاهی همسایگان در رفع خلأهای امنیتی و تهدیدات مرزی استفاده و نسبت به مجازات تروریست ها و سایر تهدیدگران امنیت کشور اقدام خواهند کرد.
پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۲:۱۴
تأکید رؤسای مجلس ۶ کشور بر اجرای کامل تعهدات برجام از سوی اروپایی‌ها

در بیانیه دومین کنفرانس رؤسای مجالس شش کشور برای مقابله با تروریسم بر ضرورت عاجل برای پایبندی و اجرای کامل تعهدات برجام تأکید شد.
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳:۵۸
قول پاکستان برای حل مساله مرزبانان ربوده شده ایرانی
لاریجانی خبر داد:

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: ما از پاکستان خواستیم که ارتش این کشور و سیستم اطلاعاتی آنان برای آزادی هر چه زودتر مرزبانان ربوده شده ایرانی فعالانه تر عمل کنند و آنان نیز به ما قول دادند که مساله را خاتمه دهند و ما پیگیر این موضوع هستیم.
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹:۳۱
 با همت بلند
واکنش سرلشکر جعفری به اظهارات سخیف وزیر امور خارجه امریکا:

فرمانده کل سپاه در واکنش به اظهارات سخیف پمپئو علیه فرمانده نیروی قدس سپاه با تاکید بر اینکه همگان می‌دانند تدبیر بی‌نظیر "قاسم سلیمانی" سرزمین‌های اسلامی را از لوث وجود تروریستهای تکفیری دست‌نشانده شما پاک کرد، گفت: بیش از این امریکا را بی آبرو نکنید.
سه شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۰:۲۸
همکاری های تهران ومسکو درمقابله باتروریسم ضروری است
لاریجانی:

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ایران و روسیه همکاری های نزدیکی در بحث مبارزه با تروریسم دارند و تبادل تجربیات خوبی در این رابطه صورت گرفته، از این رو همکاری های امنیتی دو کشور برای مقابله با گسترش تروریسم بسیار مهم است.
یکشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰:۵۶
وکلای ایران، آمریکا را به فرار از پاسخگویی متهم کردند
دومین روز رسیدگی به شکایت ایران در لاهه،

وکلای ایران در دومین روز دادگاه رسیدگی به شکایت تهران از واشنگتن در نقض عهدنامه مودت از طریق تصرف غیرقانونی 2 میلیارد دلار از دارایی های بانک مرکزی، آمریکا را متهم کردند که برای فرار از پاسخگویی به موارد اتهامی، ایران را به حمایت از تروریسم متهم می کند.
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷:۴۸
شلیک موشک های ایران به البوکمال برای مبارزه با تروریسم است
وزیر خارجه سوریه تاکید کرد؛

ولید المعلم معاون نخست وزیر و وزیر خارجه سوریه با ستودن حمله موشکی ایران به البوکمال و اعلام اینکه این موشک ها در راستای مبارزه با تروریسم شلیک شده است، گفت: همکاری با جمهوری اسلامی قانونی و در چارچوب حاکمیت ملی سوریه است.
سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴:۲۷
همکاری کشورهای منطقه مانعی در مسیر تامین مالی تروریسم است
شمخانی در دیدار مقام امنیت ملی چین:

دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد که نقش آفرینی مستمر و همکاری های نزدیک کشورهای منطقه، مانعی در مسیر تامین مالی تروریسم توسط برخی کشورهای فرامنطقه ای و سوءاستفاده از ابزار تروریسم برای تحمیل اراده خارجی به دولت ها خواهد بود.
پنج شنبه ۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۶:۴۴
برخی کشورها با اعتماد به آمریکا، تروریسم را تقویت می کنند
شمخانی:

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: کشورهایی که گمان می کنند با اعتماد به آمریکا می توانند امنیت داخلی خود و ثبات در منطقه را تامین کنند، عملا به تقویت تروریسم کمک می کنند.
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۳:۲۳
سربلندی ایران در مبارزه با تروریسم به بیان عالم برجسته سنی عراق
ایران علیه تروریسم

شیخ خالد ملا رئیس جماعت علمای عراق و از علمای برجسته اهل سنت این کشور می گوید جمهوری اسلامی ایران به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای همواره در مبارزه با تروریسم پیشگام و سربلند بوده است و این حقیقتی غیرقابل انکار است.
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶:۴۸
راهکارهای پایدار مبارزه با تروریسم در اجلاس پاکستان بررسی می شود
لاریجانی:

رییس مجلس شورای اسلامی بررسی راهکارهای پایدار مبارزه با تروریسم با همکاری کشورهای عضو را از دستور کار اجلاس روسای شش کشور جهان در اسلام آباد پاکستان عنوان کرد.
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۷:۲۷
ایران به حمایت های خود از سوریه تا پایان بحران امنیتی در این کشور ادامه می دهد
در دیدار نخست وزیر سوریه؛

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: جمهوری اسلامی ایران در کنار سوریه ایستاده است و به حمایت ها و پشتیبانی های خود تا پایان یافتن بحران امنیتی در این کشور ادامه می دهد.
یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۴:۲۵
آمریکا عامل اصلی پشتیبانی از گروه های تروریستی و تروریسم دولتی در منطقه است
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح:

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: آمریکا عامل اصلی پشتیبانی از گروه های تروریستی و تروریسم دولتی در منطقه است.
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶:۳۲
پیروزی موصل نتیجه هدایت مرجعیت،تدبیردولت و تلاش ارتش و نیروهای مردمی عراق است
شمخانی:

نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی، در پیام های جداگانه ای خطاب به آیت الله سیستانی و حیدر العبادی نخست وزیر عراق، آزادسازی کامل شهر موصل را تبریک گفت و تاکید کرد: تحقق این فتح بزرگ با هدایت مرجعیت، تدبیر دولت و دلاورمردی ارتش و نیروهای مردمی عراق حاصل شده است.
یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۶:۴۴
توسعه همه جانبه همکاری های تهران – سارایوو ضروری است
در نشست مشترک هیات های عالیرتبه ایران و بوسنی و هرزگوین‏

رییس جمهوری با اشاره به ظرفیت ها و فرصت های موجود در ایران و بوسنی و هرزگوین، بر ضرورت تلاش در راستای توسعه ‏همه جانبه مناسبات و همکاری های تهران – سارایوو در زمینه های مختلف تاکید کرد.‏
سه شنبه ۴ آیان ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۸:۵۱