امروز: شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه نیروی انتظامی
کاری کنید که نیروی انتظامی درچشم مردم مقتدر،عادل وهوشیار باشد
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان و مسئولان نیروی انتظامی:

رهبر معظم انقلاب با تقدیر از تلاشهای حافظان نظم و امنیت، نیرو انتظامی را در معرض نگاه و قضاوت عمومی دانستند و تأکید کردند: باید به نحوی عمل کنید که برداشت مردم از نیروی انتظامی یک نیروی مقتدر، عادل و هوشیار باشد.
یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۳:۳۰
هشدار سرلشکر باقری نسبت به اقدامات ضدامنیتی دشمن/مبارزه سنگینی در حال انجام است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اقدامات جاسوسی و اطلاعاتی دشمن به ویژه فعالیت‌های نیمه سخت ضدامنیتی گفت: در زمینه جنگ نرم کشور با تهاجم سنگینی مواجه است.
پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱:۴۸
کسب رضایت مندی مردم بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی است
در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مطرح شد:

فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: بدون تردید سرمایه بزرگی که نیروی انتظامی به دنبال آن است، کسب رضایت مندی مردم از نیروهای خدوم شان است.
شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۷:۴۸
دولت عراق و حکومت اقلیم کردستان، تروریست ها را تحویل دهند
سرلشکر باقری:

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مسئولان اقلیم کردستان و دولت عراق باید تروریست ها را به جمهوری اسلامی ایران تحویل دهند و اگر نمی‌توانند چنین کاری انجام دهند حداقل باید آنها را از کشورشان اخراج کنند.
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶:۱۶
امنیت زائران اربعین حسینی خط قرمز پلیس است
فرمانده ناجا:

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اینکه امنیت زائران در مراسم اربعین حسینی (ع) خط قرمز پلیس است، گفت: ناجا از تمام توان و ظرفیت خود برای تسهیل در روند تردد و امنیت زائران در کنگره عظیم اربعین حسینی استفاده خواهد کرد.
پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹:۰۰
هم افزایی بین نیروهای مسلح لازمه حرکت به سوی آرمان های امام و نظام
سردار شیرازی در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ؛

رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا گفت: رهبری همواره بر هم افزایی بین نیروهای مسلح که لازمه آن داشتن روحیه و حرکت به سمت آرمان های امام(ره) و نظام است، تأکید دارند.
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۴:۱۳
حجت الاسلام ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا شد
با حکم فرمانده معظم کل قوا؛

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی حجت الاسلام حاج سید علیرضا اَدیانی را به ریاست سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۱:۴۵
ضرورت ارائه پیوست تبلیغاتی، فرهنگی و عملیات روانی برای مدیریت صحنه‌ها/ اجازه نمی‌دهیم مسایل اجتماعی و اقتصادی به مسایل سیاسی و امنیتی تبدیل شود
سرلشکر باقری :

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ارائه پیوست های تبلیغاتی ، فرهنگی و عملیات روانی برای مدیریت صحنه ها و عرصه های ماموریتی را ضروری دانست و تاکید کرد: اجازه نمی دهیم مسایل اجتماعی و اقتصادی به مسایل سیاسی و امنیتی تبدیل شود.
یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۴:۲۰
آمادگی نیروهای نظامی در مقابله با انواع تهدیدات
رئیس ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد :

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت : نیروهای نظامی استان خوزستان برابر تهدیدات داخلی، خارجی و نرم دشمنان از آمادگی خوبی برخوردارند.
سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰:۵۶
خانواده‌ دو شهید نیروی انتظامی با رهبر انقلاب دیدار کردند

خانواده‌های شهیدان رضا مرادی و رضا امامی -از شهدای نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اغتشاشات بهمن سال گذشته در تهران- ظهر امروز (یکشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۰:۳۲
شمخانی امکان شکل گیری هرگونه جنگی علیه ایران را مردود دانست

دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: به عنوان مسئول نهاد امنیت ملی کشور با صراحت و اطمینان اعلام می کنم به دلیل برآورد دشمنان از اقتدار سیاسی و آمادگی نظامی و امنیتی جمهوری اسلامی، امکان شکل گیری هیچگونه جنگی متصور نیست.
شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴:۱۲
 ناکامی تروریست ها در تصرف برجک مرزی ناجا در میرجاوه/هلاکت و زخمی شدن تعدادی از تروریست ها
روابط عمومی قرارگاه قدس در اطلاعیه ای اعلام کرد؛

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از اقدام قاطعانه رزمندگان این قرارگاه در ناکام گذاشتن حمله بامداد امروز( سه شنبه) تروریست ها به یک برجک مرزبانی در منطقه مرزی میرجاوه خبر داد.
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶:۲۴
وزارت دفاع از نیروی انتظامی در اجرای ماموریت‌ها حمایت می‌کند
امیرحاتمی:

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بازدید از نیروی انتظامی اعلام کرد: با تمام توان، از نیروی انتظامی در اجرای مأموریت های خطیرش حمایت می کنیم.
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲:۴۴
ضرورت تلاش برای تقویت وحدت و انسجام ملی بیش از پیش احساس می‌شود
در پیامی به فرمانده نیروی انتظامی؛

معاون اول رئیس جمهوری در پیامی به فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ضرورت تلاش برای تقویت وحدت و انسجام ملی بیش از پیش احساس می‌شود، گفت: خویشتنداری پلیس و مدیریت هوشمندانه ناآرامی‌های اخیر از نگاه هیچ ناظر منصفی پنهان نخواهند ماند.
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۴:۴۳
همت ملی و همه جانبه برای شکوفایی روزافزون اقتصاد کشور و بهبود زندگی مردم
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد:

سرلشکر باقری با قدردانی از مدیریت موفق، متانت و اقتدار ناجا در آشوب های اخیر تأکید کرد: انشاءالله با یک همت ملی و همه جانبه شاهد شکوفایی روزافزون اقتصاد کشور و بهبود زندگی مردم خواهیم بود.
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۷:۳۳