امروز: دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه سردار حاجی زاده
به مدد
سردار حاجی زاده در جمع برگزیدگان آزمون سراسری سال ۹7:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه تحریم‌های دشمنان هیچگاه برداشته نخواهد شد و باید آنها را بی خاصیت کنیم ،گفت: همانگونه که در حوزه تسلیحاتی به ویژه در عرصه موشکی برغم تحریم های شدید توانستیم با تلاش شبانه روزی تحریم‌ها را به فرصت مبدل و آنان را بی خاصیت کنیم در حوزه‌های اقتصادی نیز باید با عمل تکلیف مدارانه و هدفمند به این مهم دست یابیم.
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳:۵۷
تحریم های ظالمانه دشمنان، فرصتی برای
سردار حاجی زاده :

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه بدون تردید شرایط به نفع انقلاب اسلامی تغییر خواهد کرد ،تحریم های ظالمانه دشمنان را فرصتی برای خودباوری و خود اتکایی برشمرد و تصریح کرد: از ابتدای انقلاب ما همواره تحریم تسلیحاتی بوده ایم، اما امروز به مدد توانمندی داخلی و باور توانستن نزد جوانان این مرز و بوم ، تهدید به فرصت تبدیل شده و در حوزه تسلیحات توانایی صادرات داریم.
پنج شنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰:۵۹
بکارگیری سامانه های پدافندی روز با نشان ایرانی در رزمایش مشترک پدافندی ۹۷ /ارتقای اطمینان بخش آمادگی‌های دفاعی ایران برابر تهدیدات احتمالی
سردار حاجی زاده:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با بهره‌گیری از تجارب چهار دهه تحریم تسلیحاتی کشور و تکیه بر توان داخلی ، تجهیزات و سامانه های پدافندی روز با نشان ایرانی از ایده تا محصول تولید و توانمندیها و آمادگی‌های دفاعی میهن اسلامی برابر تهدیدات احتمالی و متصور در حد اطمینان‌بخشی ارتقا یافته است.
دوشنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲:۱۹
در عرصه های موشکی در رده پنجم جهان هستیم
فرمانده هوافضای سپاه:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران در حوزه های موشکی، پدافندی، راداری و بخش های شناور دریایی و بمب های هوشمند و حوزه پهپادی جزو پنج کشور اول و در برخی حوزه ها هم جزو 10 کشور اول جهان هستیم.
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱:۵۷
سردار حاجی زاده در جمع برگزیدگان آزمون سراسری سال ۹۶:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه "نگاه به درون" را کلید حل مشکلات کشور توصیف و تصریح کرد: امروز ما در حوزه موشکی و پهپادی از ایده تا محصول خود کفا هستیم، درحوزه پدافندی نیز در نقطه مطلوبی قرار داریم و این خودکفایی در کنار نیروی انسانی مومن ،متعهد ، توانمند و انقلابی موجب هراس دشمنان شده است.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۵:۱۹
تداوم و گسترش همکاری ها در مبارزه با تروریسم / تأکید بر یکپارچگی عراق/ تناقض امریکایی ها در مواجهه با داعش
در دیدار فرمانده نیروی هوافضای سپاه و فرمانده نیروی هوایی ارتش عراق مطرح شد:

سردار حاجی زاده و سپهبد انور امین در دیداری با اشاره به اهمیت یکپارچگی عراق، بر تداوم و گسترش همکاری های دو کشور در مبارزه با تروریسم تأکید کردند.
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۹:۰۷
هدف تحریم و فشارها علیه توان موشکی ، تضعیف نظام اسلامی است/ دستاوردهای سپاه اثبات غلبه بر مشکلات با تکیه بر توان داخلی است/ پیشنهاد سپاه برای پیشگیری از فشارهای آمریکا، اقدامات پرهزینه متقابل بر
سردار حاجی زاده در دیدار اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه دستاوردهای این نیرو در عرصه های مختلف را اثبات کننده غلبه بر مشکلات با تکیه بر توان داخل عنوان و تصریح کرد: هدف تمامی تحریم و فشارهای دشمن علیه توان موشکی، تضعیف نظام اسلامی است.
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۹:۳۶
اصابت یکی از موشکهای سپاه به پمپ بنزین سیار داعش و آتش سوزی مهیب
سردار حاجی زاده اعلام کرد:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: یکی از موشکها بعد از اصابت، باعث آتش سوزی مهیبی شد و تعجب ما را برانگیخت. روزهای بعد متوجه شدیم تانکر ٢٨ هزار لیتری بنزین که در واقع پمپ بنزین سیار تروریستها بود در کنار مقر تروریست ها پارک بوده و موجب این آتش سوزی شده بود.
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳:۲۷
بکارگیری سامانه و تجهیزات بومی و کاملا ایرانی در رزمایش / استخوان بندی تحریم‌های حوزه پدافندی خرد شده است
سردار حاجی زاده در رزمایش مدافعان حریم ولایت:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تأکید بر اینکه امروز استخوان بندی تحریم‌های حوزه پدافندی خرد شده است گفت: سامانه‌ها و تجهیزات بکارگیری شده در رزمایش کاملا ایرانی و بومی است.
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۷:۰۹
حل مشکلات اقتصادی هزاران بار آسانتر از مشکلات امنیتی و دفاعی است / باور
سردار حاجی زاده در دانشگاه جامع امام حسین (ع):

فرمانده نیروی هوافضای سپاه تنها راه رهایی از ظلم ، ستم و توطئه‌های استکبار جهانی به سرکردگی امریکا را عمل به تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) عنوان و تصریح کرد: با باور"ما می‌توانیم" می‌توان بر تمامی مشکلات غلبه کرد.
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۷:۵۹
جنایت صنعا مستقیماً متوجه امریکا و رژیم صهیونیستی است
فرمانده نیروی هوافضای سپاه:

سردار امیرعلی حاجی زاده گفت: جنایت حمله به مراسم سوگواری در پایتخت یمن، مستقیماً متوجه امریکا و رژیم صهیونیستی است.
دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۵:۵۵
در پهپاد پنهان کار و بمب افکن آمریکایی‌ها هم تراز ما هستند.
سردار حاجی زاده در آیین رونمایی از جدیدترین پهپاد رزمی ایران:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه "صاعقه" را جدیدترین پهپاد رزمی ایران در سری سیمرغ دانست و تأکید کرد: در پهپاد پنهان کار و بمب افکن آمریکایی ها هم تراز هستند.
شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳:۴۶