امروز: چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه سردار حاجی زاده
بدون چشم‌داشت از صنعت خودروی کشور حمایت می‌کنیم
سردار حاجی‌زاده:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه نیروهای مسلح امروز وظیفه خود را کمک و حمایت ازتوسعه صنایع داخلی می‌دانند، گفت: بدون هیچ‌گونه چشم‌داشت و تنها با هدف اعتلای کشور در این عرصه حضور خواهیم یافت.
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۹:۲۵
قطع وابستگی در حوزه های گوناگون مستلزم استمرار در تلاش است/در موضوع خودرو حتی می‌توان به ارزآوری رسید/ بنای تصدی گری نداریم
سردار حاجی‌زاده در نشست راهبردی جهش تولید:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه امروز در موضوع بومی سازی و نگاه به توان و ظرفیت داخلی در کشور اجماع وجود دارد، گفت: پیمودن این مسیر و قطع وابستگی به خارج در حوزه های گوناگون مستلزم ایستادگی و استمرار در تلاش است.
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۶:۵۰
خطای انسانی در شرایط جنگی این حادثه دلخراش را رقم زد /عمری خود را پیش مرگ مردم کرده ایم/ قصد پنهان کاری نداشتیم
سردار حاجی زاده :

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تسلیت حادثه دلخراش سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراین به تشریح جزئیات هدف قرار گرفتن هواپیما توسط سامانه پدافندی پرداخت و گفت: خطای انسانی در شرایط جنگی این حادثه غم بار را رقم زد.
شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷:۲۷
وجود حاج قاسم تحول و شهادتش انقلابی بزرگ در منطقه ایجاد کرد/به دنبال کشتن افراد در عملیات موشکی نبودیم/تمرکز ما بر ضربه زدن به ماشین جنگی امریکا در عین الاسد بود
فرمانده نیروی هوافضای سپاه:

سردار حاجی زاده باتاکید براینکه وجود حاج قاسم تحول و شهادتش انقلابی بزرگ در منطقه ایجاد کرد گفت: میتوانستیم آسایشگاه و محل استقرار نیروها را هدف قرار دهیم، اما به دنبال کشتن افراد نبودیم .
پنج شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷:۰۳
موازنه قدرت تغییر کرده و گزینه سایه جنگ بی خاصیت شده است
فرمانده نیروی هوافضای سپاه :

سردار حاجی زاده با تاکید بر اینکه موازنه قدرت تغییر کرده و گزینه سایه جنگ بی خاصیت شده است ،گفت: با دستیابی به فناوری های جدید موازنه اقتصاد دفاعی نیز تغییر کرده است.
سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹:۲۸
دشمن در حوزه نظامی ناامید است/ انقلاب اسلامی باید به تمدن بزرگ اسلامی ختم شود
سردار حاجی‌زاده:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی باید به تمدن بزرگ اسلامی ختم شود، گفت: در حوزه نظامی دشمن کاملاً ناامید است و هیچ غلطی از آنها در مقابل ملت ایران بر نمی آید ولی می بایست در حوزه اقتصاد و فرهنگ نیز این جبهه باز شود و با دشمن مقابله شود.
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۵:۳۸
دشمن غلطی کند ،قطعا پاسخ کوبنده ای دریافت خواهد کرد / جزو پنج کشور برتر دنیا در حوزه پهپاد هستیم
سردار حاجی زاده:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: امروز بعد از چهل سال از انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت فراوان در حوزه های مختلف به ویژه هواپیماهای بدون سرنشین هستیم و جزو پنج کشور برتر دنیا در حوزه پهپاد هستیم.
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۵:۰۱
آمریکایی‌ها جرقه جنگ را بزنند، پایگاه‌ها و ناوهای‌شان را زیر موشک و آتش خواهیم برد
سردار حاجی‌زاده:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: علاوه بر پایگاه‌های آمریکا در منطقه، ما همه شناورهای آنها اعم از ناوها و رزم‌ناوها را تا برد 2 هزار کیلومتر زیر آتش موشک‌های‌مان داریم و دایم داریم آنها را رصد می‌کنیم.
یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۷:۲۸
سرنگونی پهپاد آمریکایی سایه جنگ را برطرف کرد
سردار حاجی‌زاده:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای دوست از احتمال حمله به ایران خبر می‌دادند اما ما می‌دانستیم که این اتفاق نمی‌افتد، این حربه‌ای بود تا ما پای میز مذاکره بر‌گردیم، زمانی که پهپاد آمریکایی ساقط شد،‌ حربه جنگ از کار افتاد.
پنج شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸:۲۵
تلاش برای ارتقای توانمندی ها شبانه روز ادامه دارد /در حوزه موشکی مقام اول منطقه را داریم
سردارحاجی زاده:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه فعالیت های بازدارنده ما و تلاش برای ارتقای توانمندی ها شبانه روز ادامه دارد، گفت: امروز در حوزه موشکی در منطقه مقام اول را داریم.
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶:۲۸
برای ما باورپذیر نبود ترامپ دروغ به این بزرگی بگوید
در واکنش به خبر انهدام پهپاد ایرانی مطرح شد؛

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پس از ادعای ترامپ در خصوص سرنگونی یک پهپاد ایرانی یگان‌های مختلف را چندبار کنترل کردیم، زیرا موضوع برای ما باورپذیر نبود که دروغ به این بزرگی را خودش به صورت مستقیم در رسانه‌ها بیان کند.
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰:۰۸
آمریکا و هیچ کشور دیگری جسارت تجاوز به خاک ایران را ندارد
فرمانده نیروی هوافضای سپاه:

سردار حاجی زاده با بیان اینکه آمریکا و هیچ کشور دیگری جسارت تجاوز به خاک ایران را ندارد، گفت: آمریکایی ها باید متوجه رفتارهای خود باشند.
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱:۰۶
اجازه نمی‌دهیم سرزمین‌مان جولانگاه دشمن باشد/ بارها به پهپاد آمریکایی اخطار داده‌ بودیم
فرمانده نیروی هوافضای سپاه:

سردار حاجی‌زاده با تاکید بر اینکه بارهابه پهپاد آمریکایی اخطار داده‌ بودیم گفت: امنیت ملی ما خط قرمز ما است و اجازه نمی‌دهیم سرزمین‌مان جولانگاه کشورهای فرامنطقه‌ای و دشمن باشد.
شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵:۰۸
به مدد
سردار حاجی زاده در جمع برگزیدگان آزمون سراسری سال ۹7:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه تحریم‌های دشمنان هیچگاه برداشته نخواهد شد و باید آنها را بی خاصیت کنیم ،گفت: همانگونه که در حوزه تسلیحاتی به ویژه در عرصه موشکی برغم تحریم های شدید توانستیم با تلاش شبانه روزی تحریم‌ها را به فرصت مبدل و آنان را بی خاصیت کنیم در حوزه‌های اقتصادی نیز باید با عمل تکلیف مدارانه و هدفمند به این مهم دست یابیم.
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳:۵۷
تحریم های ظالمانه دشمنان، فرصتی برای
سردار حاجی زاده :

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه بدون تردید شرایط به نفع انقلاب اسلامی تغییر خواهد کرد ،تحریم های ظالمانه دشمنان را فرصتی برای خودباوری و خود اتکایی برشمرد و تصریح کرد: از ابتدای انقلاب ما همواره تحریم تسلیحاتی بوده ایم، اما امروز به مدد توانمندی داخلی و باور توانستن نزد جوانان این مرز و بوم ، تهدید به فرصت تبدیل شده و در حوزه تسلیحات توانایی صادرات داریم.
پنج شنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰:۵۹