امروز: سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه رزمایش
 توزیع38 هزار بسته بهداشتی توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)/مشارکت بیش از130 گروه جهادی در سیستان وبلوچستان
همزمان با آغاز رزمایش سلامت احسان انجام شد؛

علیرضا راشکی،مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از توزیع 38 هزار بسته‌ بهداشتی به ارزش ۲ میلیارد تومان در سیستان و بلوچستان خبر داد.
یکشنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰:۱۴
رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۹۹ پایان یافت
با دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده؛

رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۹۹ که با حضور نیروی پدافند هوایی ارتش، نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی هوایی ارتش در منطقه سمنان برگزار شد، با موفقیت و دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده، به پایان رسید.
جمعه ۲ آیان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۱:۱۵
غرش سامانه موشکی مرصاد و طبس در رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۹۹

در رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۹۹ سامانه مرصاد نیروی پدافند هوایی ارتش و سامانه طبس نیروی هوافضای سپاه اهداف متخاصم در منطقه رزمایش را هدف قرار دادند.
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶:۱۱
فرماندهان ارتش و سپاه در مقابل تهدیدات، آرایش دفاعی و تهاجمی دارند
سرلشکر رشید:

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا(ص) گفت: فرماندهان ارتش و سپاه با تلاش و مجاهدت دایمی و هم‌افزایی از طریق ترکیب قدرت ارتش و سپاه و با همه توان در مقابل تهدیدات، آرایش دفاعی و تهاجمی دارند تا هر تهدیدی را سرکوب کنند.
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۷:۱۹
رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۹۹ از فردا آغاز می‌شود

فرمانده رزمایش تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۹۹ گفت: این رزمایش در منطقه‌ای به وسعت بیش از نیمی از کشور، به صورت مشترک بین ارتش و سپاه با هدایت و کنترل عملیاتی قرارگاه پدافند هوایی کشور از روز چهارشنبه آغاز می‌شود.
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۱:۵۶
آغاز رزمایش مشترک «قفقاز ۲۰۲۰» روسیه با حضور ایران

رزمایش نظامی مشترک قفقاز-۲۰۲۰ به میزبانی روسیه با شرکت ۱۳ هزار نیروی نظامی از کشورهای جمهوری اسلامی ایران، چین، پاکستان، بلاروس و میانمار در منطقه جنوبی روسیه شامل حاشیه دریای خزر و دریای سیاه امروز (دوشنبه) آغاز شد و تا روز شنبه آینده ادامه دارد.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۲:۱۴
اقتدار نیروی پدافند هوایی در رزمایش ذوالفقار ۹۹ به رخ دشمنان کشیده شد
فرمانده نیروی پدافند هوایی:

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: در رزمایش ذوالفقار ۹۹ اقتدار نیروی پدافند هوایی را به رخ دشمنان کشیدیم و با پرواز پهپاد کرار هواپیماهای با سرنشین و بدون سرنشین بیگانه که گهگاه به فضای رزمایش نزدیک می‌شدند را فراری دادیم.
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵:۵۹
تجهیزات راهبردی بومی در رزمایش ذوالفقار با موفقیت آزمایش شد
فرمانده ارتش:

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه تجهیزات راهبردی ساخت داخل در رزمایش ذوالفقار ۹۹ با موفقیت آزمایش شد، گفت: موفق شدیم انواع تسلیحات و تجهیزات مهم و استراتژیک شامل زیردریایی‌ها، پهپادها و موشک‌های ایرانی را در یک تمرین و عرصه واقعی نبرد با موفقیت آزمایش کنیم.
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۲:۱۰
نخستین حضور زیردریایی تمام ایرانی فاتح در رزمایش ذوالفقار۹۹

برای نخستین بار زیردریایی نیمه سنگین بومی فاتح در رزمایش مشترک ذوالفقار ۹۹ارتش جمهوری اسلامی ایران شرکت کرد.
پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰:۲۷
مراحل اصلی رزمایش مشترک ذوالفقار ۹۹ ارتش از فردا آغاز می‌شود

فرمانده رزمایش مشترک ذوالفقار ۹۹ ارتش گفت: مراحل اصلی رزمایش مشترک ذوالفقار ارتش جمهوری اسلامی ایران از فردا آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه دارد.
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴:۱۹
تمرین دفاع از جزایر خلیج فارس و مقابله با برهم زنندگان امنیت دررزمایش مشترک پیامبر اعظم (ص) 14/ اجازه سوء استفاده به دشمنان نخواهیم داد
فرمانده نیروی دریایی سپاه عنوان کرد:

دریادار تنگسیری تمرین دفاع از جزایر خلیج فارس و مقابله با برهم زنندگان امنیت را از اهداف برگزاری رزمایش پیامبر اعظم(ص) ۱۴ توصیف کرد و گفت: به عنوان سربازان ملت عزیز و مدافع منافع آنان اجازه سوء استفاده به دشمنان را نه تنها در خلیج فارس بلکه هیچ نقطه ای از جغرافیای ایران اسلامی نخواهیم داد.
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵:۲۷
پایان رزمایش مشترک پیامبر اعظم(ص) ۱۴ سپاه با دستیابی به اهداف تعیین شده
روابط عمومی کل سپاه اعلام کرد:

روابط عمومی کل سپاه از پایان رزمایش بزرگ و مشترک پیامبر اعظم ۱۴ با اجرای تمامی سناریوهای متصور و دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده خبر داد.
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲:۴۳
از تاکتیک‌های هجومی به استراتژی دفاع می‌رسیم/توسعه تسلیحات ما منطبق بر شناخت واقعی از نقاط ضعف و قوت دشمن است
فرمانده کل سپاه در رزمایش پیامبر اعظم (ص)۱۴:

فرمانده کل سپاه سطح رزمایش‌های سپاه را وسیع و با سناریو پردازی بر اساس دشمنان واقعی توصیف کرد و گفت: توسعه تجهیزات و تسلیحات ما منطبق بر تهدید و شناخت واقعی از نقاط ضعف و قوت دشمن بوده و رزمایش‌های سپاه با هدف اطمینان از صیانت مقتدرانه از منافع ملت ایران برگزار می شود.
سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۱:۱۴
کسانی که به دنبال بی‌ثبات نشان دادن ایران هستند هزینه اقدامات خود را می‌پردازند
فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا:

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: کسانی که به دنبال بی‌ثبات نشان دادن ایران در دوره مبارزه همه جانبه ملت ایران با ویروس کرونا و مقاومت در برابر زورگویی‌های آمریکا هستند حتما هزینه اقدامات خود علیه ملت ایران را خواهند پرداخت.
سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۹:۲۲
تشریح اهداف و برنامه های رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۴توسط معاون عملیات سپاه؛ از دفاع ضد موشکی بالستیک و کروز تا استفاده از سلاح های غافلگیر کننده با قابلیت اصابت به شناورهای متجاوز در دور دست

سردار نیلفروشان با تشریح اهداف و برنامه های رزمایش پیامبر اعظم (ص)۱۴گفت:در این رزمایش دفاع ضد موشکی بالستیک و کروز انجام شده و از برخی تجهیزات و سلاح های غافلگیر کننده مانند موشک‌های برد بلند بالستیک با قابلیت اصابت به اهداف شناوری متجاوز در دور دست استفاده می شود.
سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۶:۰۴