امروز: شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه فرمانده نیروی هوافضای سپاه
فرمانده نیروی هوافضای سپاه در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛ صادارات تجهیزات دفاعی ساخت ایران در پی رفع تحریم تسلیحاتی

سردار حاجی‌زاده با بیان اینکه اگر تحریم‌های تسلیحاتی برداشته شود، راه صادرات باز می‌شود، گفت: ما امروز در بحث تأمین تسلیحات مورد نیاز کشورمان به خارج نیاز نداریم و خودکفا هستیم.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶:۴۲
قطع وابستگی در حوزه های گوناگون مستلزم استمرار در تلاش است/در موضوع خودرو حتی می‌توان به ارزآوری رسید/ بنای تصدی گری نداریم
سردار حاجی‌زاده در نشست راهبردی جهش تولید:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه امروز در موضوع بومی سازی و نگاه به توان و ظرفیت داخلی در کشور اجماع وجود دارد، گفت: پیمودن این مسیر و قطع وابستگی به خارج در حوزه های گوناگون مستلزم ایستادگی و استمرار در تلاش است.
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۶:۵۰
طلوع قدرت هوایی جدید کشور در رزمایش پهپادی

با طلوع قدرت هوایی جدید کشور در رزمایش" الی بیت المقدس 1 "، نیروی هوافضای سپاه صاحب بزرگترین ناوگان پهپاد بمب افکن تهاجمی منطقه شد.
پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۸:۱۲
به مدد
سردار حاجی زاده در جمع برگزیدگان آزمون سراسری سال ۹7:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه تحریم‌های دشمنان هیچگاه برداشته نخواهد شد و باید آنها را بی خاصیت کنیم ،گفت: همانگونه که در حوزه تسلیحاتی به ویژه در عرصه موشکی برغم تحریم های شدید توانستیم با تلاش شبانه روزی تحریم‌ها را به فرصت مبدل و آنان را بی خاصیت کنیم در حوزه‌های اقتصادی نیز باید با عمل تکلیف مدارانه و هدفمند به این مهم دست یابیم.
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳:۵۷
اقتدار موشکی ایران حاصل ایستادگی جوانان انقلاب است
سردار حاجی زاده :

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به اینکه اگر قرار بود تهرانی مقدم ها با ناملایمات کنار بکشند هرگز پیشرفت های غرور انگیز دفاعی امروز اتفاق نمی افتاد تاکید کرد:اقتدار موشکی ایران حاصل ایستادگی جوانان انقلاب است.
چهارشنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵:۳۴
در ساخت پهپاد جزو ۱۰ کشور برتر دنیا هستیم/ بارورسازی ابرها توسط هوافضای سپاه
فرمانده نیروی هوافضای سپاه:

سردار حاجی‌زاده گفت: با وجود نیروهای مومن و انبارهای مملو از سلاح، اگر از دشمن خطایی سر بزند با مشت‌های محکم ما روبرو می‌شود.
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳:۱۹
هدف تحریم و فشارها علیه توان موشکی ، تضعیف نظام اسلامی است/ دستاوردهای سپاه اثبات غلبه بر مشکلات با تکیه بر توان داخلی است/ پیشنهاد سپاه برای پیشگیری از فشارهای آمریکا، اقدامات پرهزینه متقابل بر
سردار حاجی زاده در دیدار اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه دستاوردهای این نیرو در عرصه های مختلف را اثبات کننده غلبه بر مشکلات با تکیه بر توان داخل عنوان و تصریح کرد: هدف تمامی تحریم و فشارهای دشمن علیه توان موشکی، تضعیف نظام اسلامی است.
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۹:۳۶
بکارگیری سامانه و تجهیزات بومی و کاملا ایرانی در رزمایش / استخوان بندی تحریم‌های حوزه پدافندی خرد شده است
سردار حاجی زاده در رزمایش مدافعان حریم ولایت:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تأکید بر اینکه امروز استخوان بندی تحریم‌های حوزه پدافندی خرد شده است گفت: سامانه‌ها و تجهیزات بکارگیری شده در رزمایش کاملا ایرانی و بومی است.
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۷:۰۹
حل مشکلات اقتصادی هزاران بار آسانتر از مشکلات امنیتی و دفاعی است / باور
سردار حاجی زاده در دانشگاه جامع امام حسین (ع):

فرمانده نیروی هوافضای سپاه تنها راه رهایی از ظلم ، ستم و توطئه‌های استکبار جهانی به سرکردگی امریکا را عمل به تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) عنوان و تصریح کرد: با باور"ما می‌توانیم" می‌توان بر تمامی مشکلات غلبه کرد.
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۷:۵۹
جنایت صنعا مستقیماً متوجه امریکا و رژیم صهیونیستی است
فرمانده نیروی هوافضای سپاه:

سردار امیرعلی حاجی زاده گفت: جنایت حمله به مراسم سوگواری در پایتخت یمن، مستقیماً متوجه امریکا و رژیم صهیونیستی است.
دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۵:۵۵
در پهپاد پنهان کار و بمب افکن آمریکایی‌ها هم تراز ما هستند.
سردار حاجی زاده در آیین رونمایی از جدیدترین پهپاد رزمی ایران:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه "صاعقه" را جدیدترین پهپاد رزمی ایران در سری سیمرغ دانست و تأکید کرد: در پهپاد پنهان کار و بمب افکن آمریکایی ها هم تراز هستند.
شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳:۴۶
جرأت دارند چند روز بدون محافظ تردد کنند بعد بگویند کشور نیروی نظامی نمی‌خواهد/ ایران را با آلمان و ژاپن شکست خورده مقایسه می کنند
فرمانده نیروی هوافضای سپاه:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت:وضعیت ایران را با دو کشور شکست‌خورده ژاپن و آلمان که اجازه ندارند ارتش داشته باشند مقایسه می‌کنند و می‌گویند اگر نیروی نظامی نداشتیم وضعمان خوب بود، من نمی‌دانم واقعاً می‌فهمند و این حرف‌ها را می‌زنند یا نمی‌فهمند؛ اگر جرأت دارند چند روز بدون محافظ تردد کنند بعد بگویند کشور نیروی نظامی نمی‌خواهد.
پنج شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۴:۱۴