امروز: جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه فلسطين
کنفرانس وحدت، اثبات بی‌تاثیر بودن تحریم استبکار علیه ایران است
دبیر کل فعلی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی:

دبیرکل فعلی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به حضور جمع کثیری از نخبگان برجسته جهان در سی و سومین کنفرانس وحدت اسلامی، تاکید کرد : این کنفرانس و این حضور وحدت‌گرا اثبات می کند که تحریم های ظالمانه استکبار علیه ایران بی اثر است.
یکشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۵:۳۸
مبارزه با رژیم صهیونیستی هیچ گاه متوقف نمی‌شود
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران:

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با تاکید بر اینکه مبارزه با رژیم صهیونیستی هیچ گاه متوقف نمی‌شود، گفت:برخی از کشورهای بزرگ عربی دست به دامن آمریکا و رژیم صهیونیستی شده‌اند که این مایه ننگ است.
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۳:۲۳
اتهام اتحادیه عرب علیه حزب الله لبنان شرم آور است
ائتلاف نیروهای مقاومت:

ائتلاف نیروهای مقاومت فلسطین ضمن محکوم کردن توصیف حزب الله به تروریست از سوی وزرای خارجه عرب درنشست روز گذشته(یکشنبه) اتحادیه عرب در قاهره، حزب الله را مهمترین نیروی مقاومت علیه رژیم صهیونیستی و تروریسم دانست.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷:۴۴
بیانیه سرطایفه نوتی زهی حاجی مجید نوتی زهی در مورد روز قدس
بیانیه:

قدس، قبله نخستین و حرم دوم مسلمانان جهان، وطن میلیون‌ها آواره فلسطینی است که استکبار جهانی آن سرزمین را از دست ساکنانش خارج ساخت و تحت سلطه نیروهای اشغالگر قدس قرار داد ازمردم فهیم شهر زاهدان و کل طایفه نوتی زهی جهت شرکت درراهپیمایی روز قدس دعوت نمود.
پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۸:۳۳
مسئله فلسطین، محورایجاد وحدت میان جوامع اسلامی
شریف در اولین نشست ستاد مرکزی انتفاضه و قدس مطرح کرد:

رییس ستاد انتفاضه و قدس،مسئله فلسطین و مقابله با اسرائیل را محورایجاد وحدت میان جوامع اسلامی برشمرد و تصریح کرد: با وجود تمامی تهدیدات ،مخالفت ها و مقاومت ها، امروزبحمد الله اخبار فلسطین و جبهه مقاومت در سطح افکار عمومی جهانیان منتشر می شود و موردتحلیل و انعکاس قرار می گیرد.
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷:۲۳
بیانیه سرطایفه نوتی زهی در مورد روز قدس
بیانیه:

قدس، قبله نخستین و حرم دوم مسلمانان جهان، وطن میلیون‌ها آواره فلسطینی است که استکبار جهانی آن سرزمین را از دست ساکنانش خارج ساخت و تحت سلطه نیروهای اشغالگر قدس قرار داد.
پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۲:۵۰