امروز: چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه سلیمانی
موشک‌های
وزیر دفاع

وزیر دفاع : ‌موشک‌های "شهید سلیمانی" و "ابومهدی" ‌نیروهای مسلح را توانمندتر کرد/ همچنان در حال افزایش ‌توان موشکی ایران هست
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰:۱۰
نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان با حکم رهبر انقلاب اسلامی منصوب شد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حکمی حجت‌الاسلام حاج شیخ عباسعلی سلیمانی را به نمایندگی ولی‌فقیه و امامت جمعه کاشان منصوب کردند.
پنج شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵:۵۴
احیاء پایگاه‌های مقاومت با محوریت مساجد برنامه بسیج است
رییس‌ بسیج:

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: هدفگذاری بسیج در راستای تحقق بیانیه گام دوم، احیاء پایگاه‌های مقاومت با رویکرد بسیج‌کنندگی مردم با محوریت مساجد است.
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹:۳۸
انتقام خون سردار سلیمانی به آرمان تبدیل شده است
سرلشکر سلامی درحاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه شکست داعش :

فرمانده کل سپاه درحاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه شکست داعش گفت: مشعل مقاومت همچنان در دست سردار سلیمانی قرار دارد و حتی انتقام خون این سردار عزیز به یک آرمان تبدیل شده است.
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۸:۵۶
نقش شهید سلیمانی در پایان حکومت خودخوانده داعش/ تروریست‌ها قصد داشتند امنیت جمهوری اسلامی ایران را دچار مخاطرات اساسی کنند
سرلشکر باقری در مراسم افتتاح سراسرنمای مقاومت مطرح کرد:

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به اینکه اگر حضور شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش نبود، قطعا حاکمیت سوریه و عراق در دست داعش و امثالهم بود گفت: تروریست‌ها و حامیان آن‌ها قصد داشتند تا با تصرف این کشور‌ها امنیت جمهوری اسلامی ایران را دچار مخاطرات اساسی کنند.
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶:۳۰
دومین همایش
فرمانده دانشگاه جامع امام حسین (ع) خبر داد:

سردار حسنی آهنگر از برگزاری دومین همایش بین المللی "گام دوم انقلاب، مکتب شهید سلیمانی ،الگوی تربیت مدیران جهادی تمدن ساز" توسط دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام در دی ماه سال جاری خبر داد.
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۹:۲۰
سپهبد سلیمانی نماد یک دولت مستقل و تبلور روح یک ملت پرافتخار بود

نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل سپهبد شهید سلیمانی را نماد یک دولت مستقل و تبلور روح یک ملت پرافتخار خواند و گفت: ترور وحشیانه وی احساسات و روح ملت ایران را جریحه‌دار کرد.
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰:۵۵
ترور شهید سلیمانی بزرگترین هدیه آمریکا به تروریسم تکفیری بود
شمخانی:

نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ترور شهید سلیمانی بزرگترین هدیه آمریکا به تروریسم تکفیری و حامیانش بود.
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲:۰۸
۱۰ طرح اساسی برای تحقق نهضت جهش تولید داریم / اولویت با امنیت غذایی ‌مردم است
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اولویت ما جهش در کشاورزی و ایجاد امنیت غذایی برای مردم است و بنا داریم مرتباً نتایج این طرح را به مردم گزارش دهیم.
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۳:۲۴
شناسایی ۴۰ آمریکایی دخیل در ترور شهید سلیمانی
معاون حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه خبر داد:

معاون حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه از شناسایی حدود ۴۰ آمریکایی که در ترور شهید سلیمانی دست داشته‌اند خبر داد و گفت: تعداد دیگری از افراد از جمله چند اپراتور پهپادهای آمریکایی شناسایی نشده اند که به زودی این کار انجام می‌شود.
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵:۱۷
پیشرفت‌های جوانان در عرصه‌های مختلف حاصل مجاهدت معلمان است
سردار سلیمانی:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیام تبریکی به مناسبت روز معلم، تاکید کرد: پیشرفت های جوانان ما در عرصه های مختلف علمی، حاصل مجاهدت‌های خستگی ناپذیر معلمانی دلداده است که در عرصه تعلیم و تربیت زیباترین جلوه های عشق، ایثار، بینش و بصیرت را به نمایش گذاشته اند.
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴:۵۰
قدردانی فرمانده کل سپاه از تصویرگر چهره سردار شهید قاسم سلیمانی

سرلشکر سلامی با اهدای لوح سپاس ، از مهران رحمانی جوان تاکستانی تصویرگر چهره سردار شهید قاسم سلیمانی تقدیر کرد.
سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹:۰۳
خنثی‌سازی حربه‌های دشمنان اولویت برنامه رسانه‌ها باشد
رئیس سازمان بسیج مستضعفان:

رئیس سازمان بسیج مستضعفان تاکیدکرد: خنثی‌سازی حربه‌ها و عملیات پیچیده رسانه‌ای دشمنان و امیدآفرینی باید مهمترین اولویت رسانه‌ها باشد.
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳:۲۳
مال حرام را از حلقوم حرام‌خواران بیرون می‌کشیم
رئیسی:

رئیس قوه قضاییه گفت: مبارزه خستگی‌ناپذیر با مفسدان را تا حصول نتیجه ادامه می‌دهیم و وظیفه ما به عنوان سرباز ولایت در دستگاه قضایی این است که مال حرام را از حلقوم حرام‌خواران بیرون بکشیم.
پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۰:۱۴
خطر آسیب‌های اجتماعی کمتر از تهدید خارجی نیست

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: آسیب‌های اجتماعی اگر توسعه پیدا کنند خطرشان کمتر از تهدید خارجی نیست و بخش زیادی از آسیب‌های اجتماعی متاثر از مواد مخدر است، لذا سپاه و سازمان بسیج بر اساس تکلیف انقلابی که دارد پای کار آمده است.
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶:۰۷