امروز: جمعه ۹ آیان ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه جهانگیری
کارگروه رفع موانع جهش تولید به دستور رهبری و تایید سران سه قوا تشکیل شد
جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری گفت: مقام معظم رهبری با حساسیت، دو بار در یک ماه اخیر به این موضوع مهم اشاره و تاکید کردند که کارگروهی برای رفع موانع جهش تولید تشکیل شود. خوشبختانه در جلسه ستاد اقتصادی دولت و جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا نیز این موضوع مورد تاکید قرار گرفت و به من تاکید شد که با ترکیبی مناسب این ستاد را تشکیل دهم.
جمعه ۲ آیان ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۸:۰۳
نباید اجازه دهیم عده‌ای دلال از سهام عدالت مردم سوء استفاده کنند
جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری با اشاره به تلاش برخی سودجویان و دلال‌ها برای تصاحب سهام عدالت مردم، گفت: فروش سهام عدالت به صورت وکالتی قانونی نیست و نباید اجازه دهیم که عده‌ای دلال و سودجو از سهام عدالت مردم سوء استفاده کنند و مردم نیز جز از مسیر و روش‌هایی که دولت اعلام می‌کند برای آزادسازی و فروش سهام عدالت خود اقدام نکنند.
سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰:۳۸
کادر پزشکی و درمانی علاوه بر مقابله با بیماری کرونا، امید و اعتماد را به ایران بازگرداند
جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری با قدردانی از فداکاری و ایثارگری کادر پزشکی و درمانی کشور گفت: کاری که تیم پزشکی و درمانی کشور در این مقطع انجام داد بازگرداندن امید و اعتماد به مردم و افزایش سرمایه اجتماعی در کشور بود.
چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۵:۴۷
تصور عبور از شرایط فعلی بدون هزینه غیرممکن است
جهانگیری:

معاون اول رییس‌جمهوری، تصور عبور بدون هزینه و آسیب از مقطع کنونی را تقریباً غیرممکن دانست و گفت: همانگونه که مردم در این شرایط دچار مشکلاتی شده‌اند و هزینه می‌دهند، بخش خصوصی، دولت و سایر بخش‌ها نیز هزینه‌هایی را پرداخت خواهند کرد تا بتوانیم از این شرایط عبور کنیم.
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۲:۴۴
شورای‌عالی امنیت ملی مسئول تصمیم‌گیری درباره حج عمره است
جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری با بیان این که مسئولیت اصلی تصمیم‌گیری درباره حج عمره مفرده با شورای‌عالی امنیت ملی است، ‌گفت: حفظ عزت و امنیت زائران ایرانی در حج عمره از اهمیت فراوانی برخوردار است.
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷:۳۲
سیاست‌های ‌آمریکا برای فروپاشی اقتصاد ایران شکست خورده است
جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری گفت: با وجود کارشکنی‌ها و دشمنی‌های آمریکا سرپا ایستاده است و سیاست‌های آمریکایی‌ها برای فروپاشی اقتصاد ایران با شکست مواجه شده که بیانگر ظرفیت‌های بالا و توانمندی اقتصاد کشور است.
سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴:۲۳
بیان دستاوردهای علمی، امید مردم به آینده را افزایش می‌دهد
جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه علم و فناوری آینده کشور را رقم می‌زند، گفت: در شرایطی که عده‌ای به دنبال سیاه‌نمایی و فضاسازی‌های منفی در کشور هستند، اطلاع‌رسانی درخصوص دستاوردهای حوزه پژوهش و فناوری می‌تواند به افزایش امید مردم به آینده کشور کمک کند.
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۴:۴۲
صادرات مهمترین پیشران اقتصاد کشور است
جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری صادرات را مهمترین پیشران اقتصاد کشور دانست و گفت: صادرات به حق یکی از مهمترین پیشران‌های اقتصادی است و توسعه صادرات غیرنفتی با رونق بخش‌های مختلف تولید و اشتغالزایی در کشور همراه خواهد بود.
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲:۳۳
اشتغالزایی از اولویت‌های اصلی دولت است
در جلسه شورای عالی اشتغال؛

معاون اول رئیس‌جمهوری با تاکید بر اینکه اشتغالزایی در مقطع فعلی یکی از اولویت‌های اصلی دولت است، گفت: ایجاد فرصت‌های شغلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در مسیر تلاش برای دستیابی به رشد اقتصادی نیز باید تمرکز خود را بر رشد اقتصادی اشتغالزا معطوف کنیم.
سه شنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱:۲۵
استمرار برجام تنها با تعادل در اجرای تعهدات مقدور خواهد بود
در هجدهمین اجلاس نخست وزیران سازمان همکاری شانگهای:

معاون اول رئیس جمهوری گفت: استمرار برجام تنها با تعادل در اجرای تعهدات از سوی تمامی طرف‌ها و برخورداری جمهوری اسلامی ایران از مزایای اقتصادی برجام مقدور خواهد بود.
شنبه ۱۱ آیان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲:۲۵
اقتصاد ایران نیازمند ایجاد اشتغال و سرمایه‌گذاری در بخش تولید است
جهانگیری:

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: اقتصاد ایران به‌شدت نیازمند ایجاد اشتغال و سرمایه‌گذاری در بخش تولید است اما به‌دلایل متعدد، از جمله وجود برخی موانع در محیط کسب‌وکار، بخش خصوصی انگیزه کافی را برای سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی ندارد.
دوشنبه ۶ آیان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷:۴۳
مجمع تشخیص مصلحت نظام لوایح اف ای تی اف را تصویب کند
در جلسه هم اندیشی با علما و روحانیون:

معاون اول رئیس جمهوری گفت: با توجه به تصویب لوایح FATF و CFT در جلسه سران سه قوه و تایید مقام معظم رهبری، مجمع تشخیص مصلحت نظام هر چه سریعتر این لوایح را تصویب کند.
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸:۴۶
صادرات کشور با وجود تحریم‌ها ۲۲ درصد افزایش یافته است
جهانگیری:

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: با وجود همه تحریم‌ها و فشارهای ظالمانه میزان صادرات کشور در شش ماهه نخست امسال نسبت به شش ماهه نخست سال ۱۳۹۷، بیش از ۲۲ درصد افزایش داشته است.
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳:۳۷
جهت‌گیری دولت تبدیل سواحل مکران به یکی از مهمترین کانون‌های توسعه کشور است
جهانگیری:

معاون اول رئیس جمهوری با تاکید بر صیانت از اراضی ملی در سواحل مکران، گفت: جهت‌گیری دولت تبدیل سواحل مکران به یکی از مهمترین کانون‌های توسعه کشور است.
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۵:۴۸
خدمت رسانی به مردم و ایجاد رضایتمندی در جامعه از مهمترین اهداف دولت است
جهانگیری در جلسه شورای عالی اداری:

معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به گزارش ارائه شده در جلسه شورای عالی اداری درباره عملکرد نظام‌نامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت گفت: یکی از مهمترین اهداف دولت خدمت رسانی به مردم، حل مشکلات و ایجاد رضایتمندی در جامعه است.
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۷:۴۳