امروز: سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه جهانگیری
دارو‌های مورد نیاز در هر شرایطی تامین می شود
جهانگیری

معاون اول رییس جمهوری گفت: تامین دارو و تجهیزات پزشکی مورد نیاز کشور همواره از اولویت های دولت بوده است و در هر شرایطی دارو های مورد نیاز مردم تامین می شود.
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰:۴۵
سرافرازانه از دوره سخت خارج می شویم
جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری گفت:می دانیم شرایط کشور دشوار است، مردم با فشار زیادی روبرو هستند و با سختی زیادی دست و پنجه نرم می کنند، اگر فرهیختگان، شخصیت ها و جریان های سیاسی و همه ملت فعالانه وارد شوند از این دوره سخت سرافرازانه و در کوتاه ترین زمان خارج می شویم.
سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶:۲۰
ملت ایران با تمسک به امام حسین (ع) از مشکلات عبور می کنند
جهانگیری:

معاون اول رئیس جمهوری با یادآوری اینکه آمریکایی ها به خود وعده داده اند که ضربه کاری به ملت ایران وارد کنند، گفت: مردم ایران با تمسک به مکتب امام حسین (ع) از مشکلات و از این پیچ و آزمون مهم سربلند و پیروز بیرون خواهند آمد.
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳:۳۱
موانع موجود درمسیر افزایش صادرات غیرنفتی را بایدبرطرف کنیم
جهانگیری:

معاون اول رئیس جمهوری با تاکید بر اهمیت رعایت استاندارد در محصولات صادراتی کشور، گفت: یکی از هدفگذاری ها افزایش صادرات غیرنفتی به ویژه به کشورهای همسایه است و باید در این زمینه ضمن رعایت استانداردهای لازم موانع موجود را برطرف کرد.
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۹:۳۵
آیت الله هاشمی شناسنامه انقلاب اسلامی است
جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری گفت: ایت الله هاشمی رفسنجانی به معنای واقعی شناسنامه انقلاب اسلامی است و اگر کسی بخواهد تاریخچه انقلاب اسلامی را بررسی کند با بررسی شخصیت ایشان می‌تواند به ابعاد مختلف انقلاب اسلامی پی ببرد.
شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰:۳۱
دولت آماده اصلاح سیاست های اقتصادی است
جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری گفت: آمادگی لازم برای اصلاح مستمر سیاست های اقتصادی دولت وجود دارد تا با تقویت نقاط قوت سیاست ها و برطرف کردن نقاط ضعف بر کارآمدی برنامه های اقتصادی دولت بیافزاییم.
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲:۵۸
 مذاکره با آمریکا پذیرفتنی نیست
جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری گفت: به تصدیق غالب نخبگان کشور در مقطع کنونی با توجه به سیاست های خصمانه و توأم با بی احترامی دولت آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران مذاکره با این کشور پذیرفتنی نیست.
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳:۲۰
تشدید نظارت در شرایط تحریم ضروری است
جهانگیری :

معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به اینکه در دوره تحریم تشدید نظارت و تنظیم بازار ضروری است ، گفت: بخش صنعت بسیار تعیین کننده و مهم است که باید در دوره تحریم بیشتر از آن مراقبت صورت بگیرد.
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰:۲۵
تحریم ها علیه ایران کارساز نیست
جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری گفت: با توجه به انسجام و وحدت به وجود آمده میان ارکان مختلف نظام و همدلی مردم و مسئولان می توانیم به دشمن ثابت کنیم که تحریم ها علیه ملت و کشور بزرگ ایران کارساز نیست.
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵:۳۰
ریخت‌وپاش‌های دولتی دیگر قابل قبول نیست/ مردادماه درباره فسادها صحبت می‌کنم
جهانگیری:

معاون اول رئیس جمهور با بیان این که دولت باید مانند مردم و البته بیشتر از مردم صرفه جویی کنند گفت: باید صرفه جویی‌ها به صورت جدی در دستگاه‌های دولتی انجام شود و ریخت و پاش‌های دولتی دیگر قابل قبول نیست.
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵:۵۳
همه درمقابل توطئه آمریکا متحد شوند
جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری گفت: در مقطع فعلی بر همه مسئولان کشور اعم از دولت و مجلس و نخبگان و جریان‌های سیاسی و همه مردم ایران لازم است در مقابل توطئه بزرگی که دشمنان خصوصا آمریکا شروع شده، با هم متحد باشیم.
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۷:۱۶
برای حفظ نظام تا پای جان ایستاده ایم
جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری گفت: ما برای حفظ نظام با همه انتقادها تا پای جان ایستاده ایم و اجازه نمی دهیم حریم آن آسیب ببیند، رهبری متعلق به همه است و پای ایشان ایستاده ایم.
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵:۱۴
معیشت مردم از اولویت های دولت در سال 97 است
جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری مهم ترین چالش پیش رو کشور را مسئله اشتغال و معیشت دانست و گفت: سرمایه گذاری برای ایجاد حرکت در تولید و معیشت مردم از اولویت های دولت در سال آینده است.
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶:۰۷
برای تقویت همه جانبه روابط با عراق تلاش می کنیم
در بدو ورود به بغداد؛

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری اسلامی ایران در بدو ورود به بغداد گفت: برای تقویت همه جانبه روابط با عراق به بغداد سفر کردم.
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷:۱۲
برنامه‌ عملیاتی توسعه روابط اقتصادی ایران با چین توسط وزارت خارجه تدوین شود
جهانگیری:

معاون اول رئیس جمهوری از وزارت امور خارجه خواست تا برنامه‌ای جامع و عملیاتی و بلند مدت برای توسعه روابط اقتصادی ایران با چین تدوین کند.
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۲:۰۵