امروز: پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه انقلاب
در گام دوم انقلاب حاکمیت اسلام را به تمدن تبدیل می کنیم/ باید قلمرو اقتدارمان را از منطقه به جهان گسترش دهیم
سرلشکر سلامی:

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه در گام دوم انقلاب باید حاکمیت اسلام را به تمدن تبدیل کنیم و سپاه باید ظرفیت نقش آفرینی در گام دوم انقلاب را در خود ایجاد کند گفت: باید قلمرو اقتدارمان را از منطقه به جهان گسترش دهیم .
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۳:۲۶
سپاه نعمتی بزرگ و مرکز رویش ارزش ها است/ سرلشکر جعفری را شهید زنده و سرلشکر سلامی را شبیه به شهید باکری می‌دانم
سردار سلیمانی:

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به اینکه سپاه نعمت بزرگی است و مرکز رویش ارزش ها است گفت: سردار سلامي به پاكي و سعه صدر در سپاه شهرت دارد. پاكي را به خوبي در او مي بينيم و من او را در پاكي به شهيد باكري تشبيه مي كنم.
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۰:۴۱
گربه‌رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نمی رسد
رهبر معظم انقلاب:

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: آمریکایی‌ها به خیال خود علیه سپاه پاسداران و در واقع علیه انقلاب و ایران نقشه می‌کشند و گربه‌رقصانی می‌کنند البته این خباثت‌ها به جایی نمی رسد.
سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱:۳۳
توسعه فعالیت‌های فرهنگی آستان قدس رضوی از بزرگ‌ترین خدمات حجت‌الاسلام رئیسی بود
رئیس دفتر مقام معظم رهبری:

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه اداره کردن 30 میلیون زائر با ملیت‌ها و مذاهب مختلف کار آسانی نیست، گفت: توسعه فعالیت‌های فرهنگی آستان قدس رضوی به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین خدمات حجت‌الاسلام رئیسی در دوران تولیت این آستان مقدس است.
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶:۴۶
به دنبال تحقق اهداف بلند دفاعی با تکیه بر جوانان هستیم
امیر سرتیپ حاتمی درآئین گشایش گروه مشاوران جوان وزارت دفاع؛

وزیر دفاع گفت: هرگز در شرایط مطلوب فعلی توقف نخواهیم کرد و به دنبال تحقق اهداف بلند دفاعی خود با تکیه بر اعتماد به جوانان هستیم.
یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۴:۵۲
لزوم بسیج حداکثری همه نیروها مقابل تهاجم حداکثری دشمنان ایران
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری:

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج‌شنبه) در دیدار نمایندگان منتخب ملت در مجلس خبرگان رهبری، با تأکید بر ضرورت ایجاد یک گفتمان و فهم عمیق عمومی درباره «نوع و چگونگی مواجهه کشور و افراد مؤثر با چالشها و حوادث» به تبیین یازده دوگانه مطرح در این زمینه پرداختند و خاطرنشان کردند: در مقابل تهاجم حداکثری دشمنان باید به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌ها و نیروهای خود اقدام کنیم تا در پرتو باور عمیق مردم و مسئولان به ذکر الهی و توکل به خدا، پروردگار وعده های صادق خود را درباره ملت بزرگ ایران محقق سازد.
پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۳:۴۱
نمایندگان خبرگان رهبری بر مبارزه با فساد و حل مشکلات کشور تاکید کردند

نمایندگان مجلس خبرگان رهبری در دومین روز از ششمین اجلاسیه این مجلس بر مبارزه با فساد، حل مشکلات کشور و انتقال سالم انقلاب به نسل آینده تاکید کردند.
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۴:۲۰
از همه ظرفیت قوه قضاییه برای رفع مشکلات مردم استفاده می کنم
رئیسی:

رئیس جدید قوه قضاییه گفت: تمام تلاشم آن است که از همه ظرفیت فعلی و بالقوه در قوه قضاییه در جهت کاهش آلام و مشکلات و احقاق حقوق مردم، اجرای عدالت و آنچه مورد خواست مردم عزیز است، استفاده کنم.
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹:۴۳
زمین‌هایی که رژیم پهلوی به زور از مردم گرفته بود، به آنها بازگردانده می‌شود
رئیس دفتر مقام معظم رهبری:

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه امام فرمودند آنچه طاغوت از اموال جمع‌آوری کرده باید به صاحبان آن برگردد، گفت: رهبری دستور دادند بنیاد مستضعفان اسناد این املاک را تهیه کند و به همان‌هایی که در دست آن‌ها هست بدهد.
یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۷:۳۵
 اصحاب مسجد باید در عرصه جنگ فرهنگی محکم باشند/در جبهه اسلامی هیچگاه نباید مایوس و مغرور شد

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: اصحاب مسجد باید در عرصه جنگ و جبهه فرهنگی عزمی راسخ داشته باشند و در جبهه حق بر علیه باطل هیچگونه تردیدی نداشته باشند.
یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۹:۲۱
جنگ اقتصادی اخیر از دفاع مقدس سخت تر است
فرمانده ارتش:

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: جنگ اقتصادی اخیر که همراه با عملیات‌های روانی و سیاسی است، یکی از پیچیده‌ترین و سخت‌ترین جنگ‌ها حتی سخت‌تر از دوران دفاع مقدس است.
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۷:۲۴
رئیس جدید قوه قضائیه با آرمانهای امام راحل تجدید میثاق کرد

رئیس جدید قوه قضائیه با حضور در مرقد مطهر امام راحل، با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) تجدید میثاق کرد.
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۴:۱۷
گام دوم انقلاب تاکید بر نقش‌آفرینی نیروی جوان دارد
سردار جعفری:

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه نقش مردم در دفاع مقدس، امنیت و ادامه راه انقلاب اسلامی روشن است و در همه ابعاد باید بدانیم که بی‌جهت نیست که رهبری در پیام‌های مختلف خود تمرکز روی نیروی جوان و به کارگیری آن دارند، گفت: ایشان در گام دوم انقلاب تاکید روی نقش‌آفرینی نیروی جوان دارند.
پنج شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۸:۰۱
تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در دستور کار وزارت کشور است
در بیانیه فرمانداران تاکید شد

فرمانداران و مدیران کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری در بیانیه ای اعلام کردند: بیانیه «گام دوم انقلاب» که از سوی رهبر معظم انقلاب منتشر شده را نقشه راه وزارت کشور دانسته، تحقق آن را در دستور کار قرار داده و متعهدانه به اجرای آن پایبند خواهند بود.
پنج شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۴:۳۳
ارتش و سپاه دو بازوی دفاعی قدرتمند کشور هستند/ با تهدیدات متنوعی روبرو هستیم
سرلشکر باقری:

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه ارتش و سپاه دو بازوی دفاعی قدرتمند کشور هستندگفت: با تهدیدات متنوعی روبرو هستیم و طبیعی است ارتش و سایر نیروهای مسلح خود را برای مقابله با تهدیدات آماده کنیم.
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۶:۰۶