امروز: سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه انقلاب
 تروریست ها توان مقابله با فرزندان انقلاب را ندارند/ حادثه تروریستی
علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان:

شماری از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان حادثه تروریستی محور "کورین" زاهدان را که توسط گروهک جیش الظلم انجام شد، محکوم کردند.
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۶:۱۷
هیچگاه در برابر دشمن سر فرود نمی‌آوریم
جانشین فرمانده کل سپاه در ساری:

دریادار فدوی با بیان اینکه هیچگاه در برابر دشمنان سر فرود نمی‌آوریم ، گفت: در هر عرصه ای با آمریکا روبه‌رو شدیم آنها را مجبور به تمکین کردیم.
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸:۳۰
نیروهای مسلح الگوی مردمی شدن اقتصاد و صنعت هستند/ سرلشکر باقری: مردم به مجلس یازدهم دل بسته‌اند
قالیباف:

رئیس مجلس گفت: اگر اقتصاد و صنعت نیز مردمی شود، پیشرفت خواهد کرد و همان گونه که در صنایع دفاعی به پیشرفت های درخشان دست یافته ایم، خواهیم توانست در تولید ملی نیز شاهد جهش و موفقیت های چشمگیر باشیم.
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۱:۵۸
بیانیه طایفه بزرگ نوتی زهی به مناسبت سی و یکمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و گرامیداشت یوم الله ۱۵ خرداد

اندیشه، تفکر و راهبردهای امامین انقلاب اسلامی نسخه اصلی و آینه تمام انقلاب و نقشه راه نظام و ملت رشید، مومن و انقلابی ایران و متضمن امنیت پایدار ملی و آرامش است.
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴:۰۷
هر نوع خطای محاسباتی دشمن را قاطعانه پاسخ می‌دهیم
سرلشکرباقری:

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: نیروهای مسلح لحظه‌ای از فتنه سازی‌ها و حیله‌گری‌های نوین علیه این سرزمین غفلت نکرده و هر نوع خطای محاسباتی آنان را قاطعانه و بی‌درنگ پاسخ خواهند داد.
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۹:۳۵
دولت جوان و حزب‌اللهی علاج مشکلات کشور است
در نشست تصویری با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی؛

رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (یکشنبه) در ارتباط تصویری با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی، دولت جوان حزب‌اللّهی‌ را علاج مشکلات کشور دانستند و افزودند: البتّه معنی‌اش این نیست که مثلاً رییس این دولت یک جوان سی‌ودوساله باشد؛ بلکه یعنی دولتِ سرِپا، بانشاط، آماده و در سنینِ کار و تلاش باشد.
یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۷:۴۴
 بیگانگان در منطقه مخل امنیت هستند /آمادگی نیرو‌های دریایی سپاه و ارتش در مقابل تهدید‌ها
فرمانده نیروی دریایی سپاه اعلام کرد:

سردار تنگسیری با بیان اینکه بیگانگان در منطقه مخل امنیت هستند، گفت: هر جا امریکایی‌ها حضور داشته اند، ناامنی بوجود آمده است و جایی را سراغ نداریم که وجود امریکا باعث امنیت شده باشد.
دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۴:۴۷
ارتش جمهوری اسلامی ایران تکیه گاه مستحکم ملت است
امیرحاتمی:

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به توان و قدرت نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران جزو بصیرترین و مؤمن‌ترین سازمان‌ها و نهادهای کشور است که با رصد دقیق و درک عمیق از تحولات منطقه‌ای و جهان خود را برای رویارویی با هر تهدیدی آماده کرده است.
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۲:۱۳
وحدت ارتش و سپاه تصویر شکوهمند عزم ایرانیان در تداوم انقلاب اسلامی است
بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح:

ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای با گرامیداشت روز ارتش تأکید کرد: وحدت راهبردی و هم‌افزایی همه‌جانبه نیروهای مسلح به‌ویژه بین ارتش و سپاه، تصویری شکوهمند و قدرتمند از عزم و اراده و همبستگی ایرانیان در تداوم انقلاب اسلامی و فائق آمدن بر مشکلات را ترسیم کرده است.
سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰:۵۴
رئیسی:

رئیس قوه قضائیه گفت: امروز پنجاه و هفتی بودن یک ارزش و افتخار است و مکتب فجر، دست‌پروردگانی همچون قاسم سلیمانی دارد که منطقه را از شر استکبار نجات می‌دهد.
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸:۰۳
خنثی‌سازی حربه‌های دشمنان اولویت برنامه رسانه‌ها باشد
رئیس سازمان بسیج مستضعفان:

رئیس سازمان بسیج مستضعفان تاکیدکرد: خنثی‌سازی حربه‌ها و عملیات پیچیده رسانه‌ای دشمنان و امیدآفرینی باید مهمترین اولویت رسانه‌ها باشد.
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳:۲۳
 بسیج کاستی های فضای مجازی را برطرف می کند/ اینترنت بستری مناسب برای انتقال پیام های انقلاب و کلید واژه های بیانیه گام دوم
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان:

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: خوشبختانه بار دیگر بسیج مثل همه عرصه ها که خلاها و کاستی ها را پوشش می دهد، این بار نیز در قالب یک رویداد مهم کشوری قرار است تا یک خلاء مهم و جدی در عرصه فضای مجازی را پوشش دهد.
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۹:۱۵
شهادت سردار سلیمانی انگیزه مضاعفی به پاسداران خواهد داد
جانشین فرمانده کل سپاه:

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان این‌که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی سال‌ها منتظر شهادت بود، گفت: شهادت این سردار رشید، انگیزه مضاعفی برای پاسداران ایجاد خواهد کرد و ان‌شاءالله شاهد پیروزی‌های بزرگی خواهیم بود.
جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷:۱۳
قدرت ایران اسلامی سبب شده که دشمنان هر حادثه‌ای را به ما نسبت دهند/ریشه اعتراضات عراقی‌ها عملکرد آمریکا است
فرمانده کل سپاه در همایش طلایه داران امنیت و خدمت :

سرلشکر سلامی با بیان اینکه قدرت امروز ایران سبب شده که دشمنان انقلاب اسلامی هر حادثه‌ای را به ما نسبت دهند، گفت:حشدالشعبی در شکست داعش نقش اصلی را ایفا کرد اما آمریکا آنها را در خاک خودشان بمباران کرد و باید گفت که ریشه اعتراضات عراقی‌ها این عملکرد آمریکا است .
پنج شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹:۰۰
 بصیرت رمز پیروزی بر فتنه ها است/ شیعه و سنی حضوری پرشور در انتخابات 98 خواهند داشت
در گفت وگو با علما و روحانیون تشیع و تسنن سیستان و بلوچستان مطرح شد:

جمعی از علما و روحانیون اهل سنت و تشیع سیستان و بلوچستان با اشاره به آشکار سازی عمق بصیرت ملت ایران در حماسه نهم دی، بر حضور پرشور مردم در انتخابات آتی برای انجام وظیفه ای شرعی و ناامید کردن دشمنان تاکید کردند.
پنج شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵:۳۸