امروز: شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه بسیج
تشکر  وزیر بهداشت از بسیج در راستای اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا
طی نامه ای صورت گرفت؛

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی نامه‌ای به سردار سلیمانی از کمک‌های سازمان بسیج مستضعفین و زحمات جهادی بسیجیان در اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد.
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۸:۴۵
بیش از ۶۰۰ هزار بسیجی برای مقابله با کرونا حضور پیدا کرده‌اند
جانشین سازمان بسیج:

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: تفاهم‌نامه خوبی از اولین روز تشکیل ستاد ملی مقابله به کرونا منعقد شد و امروز بیش از ۶۰۰ هزار بسیجی در سراسر کشور در عرصه خدمت‌رسانی برای حمایت از دستگاه‌های مختلف حضور پیدا کرده‌اند.
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵:۴۰
بسیج نقطه کانونی عزت امت اسلامی است
فرمانده کل سپاه در همایش سراسری فرماندهان بسیج:

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بسیج را نقطه کانونی عزت امت اسلامی خواند و گفت: ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بسیج برای خدمت‌رسانی به مردم نامحدود است و می‌تواند باعث رفع بسیاری از مشکلات شود.
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۸:۰۵
 شهادت
نماینده‌ ولی فقیه در سپاه :

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی از بسیج به عنوان مولفه قدرت و رمز استمرار و ماندگاری انقلاب اسلامی نام برد و با اشاره به تشییع باشکوه و کم نظیر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: این سردار والامقام با اخلاص خود کاری کرد که شهادتش مرگ تدریجی استکبار را سرعت بخشد
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳:۳۳
 بسیج کاستی های فضای مجازی را برطرف می کند/ اینترنت بستری مناسب برای انتقال پیام های انقلاب و کلید واژه های بیانیه گام دوم
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان:

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: خوشبختانه بار دیگر بسیج مثل همه عرصه ها که خلاها و کاستی ها را پوشش می دهد، این بار نیز در قالب یک رویداد مهم کشوری قرار است تا یک خلاء مهم و جدی در عرصه فضای مجازی را پوشش دهد.
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۹:۱۵
‌قدرت بازدارندگی ایران را با تفکر بسیجی ‌به دست آوردیم
وزیر دفاع:

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: حفظ و ارتقا قدرت بازدارندگی خود را با تفکر بسیجی در همه راهبردها و سیاست‌ها به دست آوردیم و با این تفکر قدرت‌آفرین در برابر زورگویی و قلدرمآبی‌های نظام سلطه ایستادگی کردیم.
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱:۳۳
بیانیه گام دوم سند بالادستی بسیج است/ مدیریت جهادی و برنامه ریزی بومی رویکرد جدید بسیج
سردار سلیمانی:

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بیانیه گام دوم انقلاب سند بالادستی ما در دوره جدید خواهد بود، این سند رویکردهای جدید بسیج را در قالب سیاست ها و اقدامات اساسی مشخص و تضمین می کند.
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵:۲۴
2 هزار گردان جهادی برای مواقع اضطراری سازماندهی شده است
سردار سلیمانی:

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در کمیسیون شوراهای مجلس گفت: 2 هزار گردان جهادی برای مواقع اضطراری مانند سیل و زلزله سازماندهی شده‌اند.
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵:۳۸
حضور بسیج در همه عرصه‌ها بی‌نظیر بوده است /دشمن از سیلی‌های بسیج هنوز دچار سرگیجه است
معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه:

سردار پورجمشیدیان بسیج را یک فرهنگ و تفکر که در همه امور می‌تواند نقش آفرینی کند توصیف و تصریح کرد: حضور بسیج در همه عرصه‌ها اعم از علم ، دانش و فناوری، سازندگی، درمان، عمران موثر و بی‌نظیر بوده است.
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰:۴۶
تلاش برای ایجاد زمینه پایدار و ثبات امنیت در کشور/ گام بلند ملت در نمایش اقتدار و دفاع از انقلاب و امنیت
سرلشکر باقری عنوان کرد؛

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه باید با درک و تحقیق مناسب تحولات و اتفاقات احتمالی و آماده‌سازی مناسب نیرو‌های مسلح زمینه پایداری و ثبات امنیتی در کشور را فراهم کنیم، گفت: ملت ایران در روزهای اخیر گام بلندی در نمایش وحدت، بصیرت، هوشمندی، اقتدار و دفاع از انقلاب اسلامی و امنیت کشور برداشتند.
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۹:۱۶
قدردانی نماینده ولی فقیه در سپاه از فرماندهی معظم کل قوا

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی در پیامی از تدابیر و رهنمودهای حکیمانه فرمانده معظم کل قوا به بسیجیان قدردانی کرد.
پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۴:۰۷
دست اندر کاران صنعت دفاعی بسیجیانی هستند که تولید عزت و اقتدار می کنند
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع:

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: مجموعه کارکنان صنعت دفاعی در زمره بسیجیان هستند چرا که تولید اقتدار و عزت می کنند.
پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱:۳۱
ملت ایران بار دیگر اقتدار و عظمت خود را نشان داد
رهبر انقلاب:

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به حرکت عظیم و پرشُکوه ملت ایران در یک هفته گذشته گفتند: من تکریم و تعظیم عمیق خود را به ملت بزرگ ایران ابراز می کنم. ملت ایران با این حرکت، یک بار دیگر حقیقتاً اقتدار و عظمت خود را نشان داد.
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳:۴۹
فتنه با حرکت عظیم و گسترده مردم خاموش شد
آیت الله آملی لاریجانی:

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که با حرکت عظیم با شکوه و گسترده مردم در سراسر کشور فتنه اخیر خاموش شد، گفت: برای مسئولان، مسئولیت بزرگتری پدید آمد که به فکر حل مشکلات مردم باشند.
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸:۱۷
«بلوای آبان»، کمین دشمن برای تبدیل پیروزی ملت ایران به شکست بود
رئیس سازمان پدافند غیرعامل:

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه در فضای پسافتح جنگ ترکیبی باید به شدت مراقب باشیم، گفت: بلوای آبان مصداقی از همین کمین دشمن برای تبدیل پیروزی ملت ایران به شکست بود.
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹:۰۷