امروز: جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه جمهوری اسلامی ایران
حضور عناصر پ ک ک در داخل خاک جمهوری اسلامی ایران کذب است
واکنش فرمانده نیروی زمینی سپاه به ادعای یک مقام ترکیه:

سردار پاکپور با رد ادعای یک مقام ترکیه ای مبنی بر حضور عناصر پ ک ک در خاک جمهوری اسلامی ایران گفت:سپاه با اقتدار ، عزت و اشراف دقیق و همه جانبه، امنیت و تسلط لازم را در مرزها ایجاد کرده است.
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۴:۲۳
رزمایش دریایی ایران، چین روسیه، در راستای بیانیه گام دوم است
فرمانده مرکز آموزش تخصص‌های دریایی نداجا:

فرمانده مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا گفت: تجمیع سه ابر قدرت دریایی جهان (ایران، چین و روسیه) در رزمایش مشترک در اقیانوس هند حرکت در راستای بیانیه گام دوم انقلاب است که در حوزه دفاع و امنیت حرکت بسیار خوبی بود.
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۸:۰۶
مشکلی برای تجدید روابط با عربستان نداریم
در دیدار وزیر خارجه عمان:

رییس جمهوری گفت: از منظر جمهوری اسلامی ایران هیچ مشکلی برای توسعه روابط با همسایگان و تجدید روابط با عربستان سعودی وجود ندارد و برای تامین امنیت و ثبات در منطقه باید همه کشورها در کنار یکدیگر قرار داشته باشند.
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵:۰۸
توانمندی دفاعی یگان‌های ارتش امروز در بالاترین سطح قرار دارد
فرمانده نیروی هوایی ارتش:

فرمانده نیروی هوایی ارتش، وظیفه ارتش را حفظ استقلال و حراست از حدود و ثغور مرزهای ایران دانست و خاطرنشان کرد: امروز توانمندی دفاعی و آمادگی رزمی یگان‌های ارتش در بالاترین سطح قرار دارد و امنیت در آسمان، دریا و مرزهای کشور نشان دهنده قدرت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه ارتش است.
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲:۰۴
امنیت تنگه هرمز با ائتلاف‌های دروغین تامین نمی‌شود
فرمانده کل ارتش:

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه بیگانگان نمی‌توانند برای کشورهای منطقه قابل اتکاء باشند، گفت: امنیت تنگه هرمز و خلیج فارس، فقط با شکل‌گیری یک امنیت درون منطقه‌ای میسر است نه با ائتلاف‌های دروغین، بنابراین وقت آن رسیده که بیگانگان از منطقه اخراج شوند.
پنج شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹:۳۳
ایران در چارچوب برجام عمل می کند
صالحی:

رئیس سازمان انرژی اتمی با تاکید بر اینکه "درحال حاضرجمهوری اسلامی ایران‌ درچارچوب برجام عمل می‌کند"،گفت: ‌اقدام ها و مسائل درحال انجام از سوی کشورمان براساس بند 26 برجام صورت گرفته است.
شنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۹:۴۸
استمرار برجام تنها با تعادل در اجرای تعهدات مقدور خواهد بود
در هجدهمین اجلاس نخست وزیران سازمان همکاری شانگهای:

معاون اول رئیس جمهوری گفت: استمرار برجام تنها با تعادل در اجرای تعهدات از سوی تمامی طرف‌ها و برخورداری جمهوری اسلامی ایران از مزایای اقتصادی برجام مقدور خواهد بود.
شنبه ۱۱ آیان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲:۲۵
سخنان ترامپ بلوف است/ پاسخ قاطع به هرگونه تجاوز خواهیم داد
امیر حاتمی در حاشیه جلسه دولت:

وزیر دفاع در واکنش به مطرح شدن مسئله حمله نظامی به ایران از سوی رئیس جمهور آمریکا با تاکید بر اینکه این اقدام یک بلوف است، گفت: بی‌تردید اگر اشتباهی کنند سرافکندگی بیشتری نصیب آنها خواهد شد.
چهارشنبه ۱ آیان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶:۳۷
اروپا از اجرای تعهداتش در برجام ناتوان است
در چهاردهمین کمیسیون مشترک ایران و آفریقای جنوبی مطرح شد؛

وزیر امور خارجه با بیان این که اروپا نشان داد که از اجرای تعهداتش ناتوان است، گفت:‌ در صورت عدم بازگشت توازن به اجرای تعهدات از سوی طرف‌ها، سایر اقدامات لازم در گام‌های بعدی نیز محقق خواهد شد.
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰:۱۵
تاکید وزرای دفاع ایران و سوریه بر گسترش همکاری های دفاعی

وزرای دفاع جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه در گفت وگوی تلفنی بر گسترش همکاری های دفاعی در جهت تحکیم صلح، ثبات و امنیت منطقه تأکید کردند.
پنج شنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۸:۳۵
روابط و همکاری های تهران - باکو همچنان در حال گسترش است
واعظی در دیدار وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان:

رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به افزایش چشمگیر سطح روابط و همکاری‌های جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در زمینه‌های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی، تاکید کرد: روابط و همکاری‌های تهران - باکو به رغم تحریم‌های آمریکا، بیش از گذشته در ابعاد مختلف گسترش یافته است.
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲:۰۷
ایران و سوریه بر ضرورت مبارزه با تروریسم تاکید کردند

نماینده رییس هیات مذاکره کننده سوریه در روند آستانه و رییس هیات مذاکره کشورمان بر ضرورت مبارزه با تروریسم و گسترش حاکمیت دولت سوریه در سراسر خاک این کشور و ضرورت بازگشت آوارگان تاکید کردند.
پنج شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹:۵۳
آزمایش‌های موشکی ایران در صورت ضرورت انجام می‌شود
یک منبع آگاه نظامی:

یک منبع آگاه در ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد که آزمایش های موشکی ایران یک امر طبیعی است و در صورت ضرورت انجام می‌شود.
شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۴:۳۳
ناگفته‌های سرلشکر رحیم‌صفوی از لشکرکشی مسعود و مریم رجوی برای فتح ‌ایران / در عملیات مرصاد ۸۰ درصد منافقان را هلاک کردیم

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به لشکرکشی مسعود و مریم رجوی برای فتح ‌چند روزه ایران گفت: در عملیات مرصاد ۸۰ درصد منافقان را هلاک کردیم.
پنج شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۷:۰۷
منطقه و جهان به سردار سلیمانی بدهکار است
در نشست خبرنگاران و سردبیران رسانه های آمریکایی

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، نقش سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران را در تامین امنیت منطقه ستود و گفت: منطقه و جهان به ایشان بدهکار است.
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۱:۵۰