امروز: سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه جمهوری اسلامی ایران
سیاست یک جانبه گرایی رییس جمهور آمریکا در اقتصاد و خروج از برجام شکست خواهد خورد/آنها بخوبی دریافتند که اسلام عربستان سعودی و تفکر وهابیت نمی تواند برای ملت های اسلامی الگو قرارگیرد
سرلشکر صفوی:

سیاست یک جانبه گرایی ترامپ ،رییس جمهور آمریکا در اقتصاد شکست خواهد خورد، سیاست آمریکا در خروج از برجام و تحریم ایران هم به فضل الهی و با عنایت خاص حضرت بقیه الله الاعظم شکست خواهد خورد.
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰:۳۶
تحریم های غیر انسانی آمریکا در تأمین دارو و نیازهای اولیه ملت ایران / اگر ملت های جهان در برابر قانونگریزی ها ایستادگی نکنند هیتلر و صدام های جدیدی در جهان ظهور پیدا می کند+ گزارش تصویری

تحریم هایی آمریکا بر خلاف اصول اساسی حقوق بشری و غیر انسانی است. آنها حتی در فرایند تهیه داروها و نیازهای اولیه انسانی ملت ما نیز مانع تراشی می کنند و اگر امروز ملت ها و کشورهای جهان در برابر چنین قانونگریزی ها و قانون شکنی ها ایستادگی نکنند ما شاهد ظهور دوباره هیتلرها وصدام حسین های جدیدی در جهان خواهیم بود.
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۴:۰۴
در حوزه هوايي با تحمل تحريم هاي شكننده تبديل به يك قدرت شده ايم

در تحولات و پيشرفت‌هاي چشمگير و كارهاي بزرگ و متعدد در حوزه ي قدرت هوايي با رويكرد جهادي و انقلابي و با تحمل تحريم هاي شكننده تبديل به يك قدرت شده ايم
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳:۰۸
مشکلات جهانی نتیجه یکجانبه گرایی آمریکاست
لاریجانی:

علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی ایران مشکلات جهانی را نتیجه یکجانبه گرایی آمریکا عنوان کرد و خواستار اتحاد کشورها در برابر اقدامات فراقانونی و یکجانبه گرایانه شد.
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶:۱۴
متن کامل لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی متن لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم را قرائت کرد.
یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰:۳۶
تحریم‌های یک‌جانبه نوعی تروریسمِ اقتصادی است/ آمریکا همه جهان را تهدید می‌کند
روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل

رئیس‌جمهور گفت:‌ ما با چه معیاری می‌توانیم با چنین دولتِ بدعهدی، عهدِ جدیدی ببندیم! هرگونه گفت‌وگویی باید در تداوم برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت باشد، نه با اِعراض از آن و بازگشت به گذشته، که این ارتجاعی بزرگ است.
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۷:۰۲
دقت سامانه اس 300 ایرانی از مشابه روسی آن بیشتر است
رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی:

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی با بیان اینکه موشک اس 300 و رادار، پرتاب گر، لانچر و خودروی حمل آن در داخل کشور ساخته می شود، افزود: دقت این سامانه بومی از سامانه اس 300 روسی بیشتر است.
یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳:۴۹
سردمداران آمریکایی برخلاف نظم و امنیت عمومی رفتار می کنند/ تروریست ها در سوریه به مرحله شکست نهایی نزدیک شده اند
وزیر دفاع ایران در دیدار با معاون کمیسیون مرکزی نظامی چین:

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفر خود به چین، با معاون کمیسیون مرکزی نظامی چین در پکن دیدار و پیرامون مسائل منطقه و همکاری های دوجانبه گفت وگو کردند.
شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳:۵۱
حفظ تمامیت ارضی حاکمیت سوریه/ مخالفت با دخالت طرف ثالث بر روابط دو کشور
در نشست دو جانبه وزرای دفاع ایران و سوریه تاکید شد:

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران و وزیر دفاع جمهوری اسلامی سوریه با تاکید بر حفظ تمامیت ارضی و احترام به حاکمیت ملی سوریه تاکید کردند که به هیچ طرف ثالثی اجازه دخالت در روابط دو کشور را نمی‌دهند.
یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶:۱۴
همه مسلمانان درکنار ایران و ترکیه باشند
دارالافتاء سنی عراق:

سخنگوی دار الافتاء اهل سنت عراق روز پنجشنبه همه مسلمانان جهان را به اعلام همبستگی و ایستادن در کنار جمهوری اسلامی ایران و ترکیه بر ضد فشارهای اقتصادی آمریکا فراخواند.
پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳:۱۵
کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر امضا شد + متن کامل کنوانسیون

کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر توسط سران ۵ کشور ساحلی این دریا امضا شد.
یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴:۳۵
ارز کلیه کالاهای اساسی و دارو به نرخ رسمی تأمین می شود
براساس تصمیم هیات دولت به ریاست دکتر روحانی /

هیات دولت در جلسه روز یکشنبه، به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری یشنهادهای بانک مرکزی به منظور ساماندهی بازار ارز و مسائل مربوط را بررسی و اعلام کرد که ارز کلیه کالاهای اساسی و دارو به نرخ رسمی تأمین می شود.
یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰:۴۴
پاسخ فرمانده کل سپاه به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا برای مذاکره با ایران
با انتشار نامه‌ای صورت گرفت

سردار جعفری در پاسخ به ترامپ: مردم ایران هرگز به مسئولین خود اجازه مذاکره و ملاقات با شیطان بزرگ را نمی‌دهند.
سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۰:۱۹
دشمن از توانمندی نیروهای مسلح و مردم ایران بی خبر است
فرمانده کل ارتش:

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمن از توانمندی، آمادگی روحی و رزمی و همدلی و اتحاد نیروهای مسلح و مردم ما بی خبر است و چنانچه توان دفاعی ما را می دانست، هرگز با زبان تهدید با جمهوری اسلامی صحبت نمی کرد.
سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۷:۲۲
همکاری ایران و پاکستان در راستای امنیت منطقه گسترش می یابد
سرلشکر باقری:

سرلشکر 'محمد باقری' رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، با تاکید بر نقش کشورهای مستقل در گسترش آرامش و امنیت در منطقه، گفت: همکاری تهران - اسلام آباد در راستای گسترش امنیت منطقه ای توسعه می یابد.
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۴:۱۱