امروز: چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه جمهوری اسلامی ایران
بخش دفاع در 4 دهه گذشته در نوک حملات تحریمی دشمنان قرار داشته است/ در صنعت دفاعی به بلوغ رسیده ایم/ تولید 95 خانواده محصول در حوزه های سطحی و زیر سطحی / یکصد پروژه تحقیق وتوسعه در عرصه دفاعی در سال 97 به نتیجه رسیده است
وزیر دفاع در مراسم رونمائی از زیردریایی«فاتح»؛

وزیر دفاع گفت: پیشرفتهای دفاعی در حالی حاصل شده است که بخش دفاع در 4 دهه گذشته در نوک حملات تحریمی دشمنان قرار داشته است
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰:۰۲
مرعوب تهدیدات دشمنان برای معامله در مورد توان موشکی نمی‌شویم
سردار باقری:

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: مرعوب تهدیدات آنها برای معامله در مورد توان دفاعی، موشکی و منافع منطقه‌ای خود نخواهیم شد.
پنج شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹:۵۰
نتانیاهو تحت فشارهای داخلی و خارجی قرار دارد
مدیر کل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات:

مدیر کل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات در واکنش به اظهارات «بنیامین نتانیاهو» گفت: وی به خاطر لو رفتن جاسوسی وزیر اسراییلی برای ایران، تحت شدیدترین فشارهای داخلی و خارجی قرار دارد.
پنج شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۱:۱۶
هیات پاکستانی اجلاس مرزی قول پیگیری آزادی 7 مرزبان ایرانی را داد

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: آزادسازی هفت نفر از مرزبانان ربوده شده ایرانی از مهمترین موضوعات مطرح شده در بیست و دومین اجلاس مشترک مرزی ایران و پاکستان بود که هیات پاکستانی قول جدی برای پیگیری آزادی آنان را داد.
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸:۵۲
اجازه شیطنت در تنگه هرمز را نمی‌دهیم
فرمانده نیروی دریایی ارتش در گفت‌وگو با ایرنا :

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تنگه هرمز را تنگه راهبردی انرژی جهان دانست و گفت: اجازه نمی‌دهیم کسی در این منطقه شیطنت کند.
پنج شنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸:۳۱
ضرورت تاسیس اندیشکده حقوق دفاعی در حوزه بین الملل /دفاع مقدس پشتوانه عظیمی برای قدرت بازدارندگی است
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع درنشست تخصصی همایش ملی حقوق بین‌الملل دفاع مقدس؛

سردار طلائی نیک: دفاع مقدس یک گنجینه مرجع برای مطالعات و الگوپردازی دفاعی کشور و و نیز پشتوانۀ عظیمی برای بازدارندگی است
چهارشنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱:۲۲
سیاست یک جانبه گرایی رییس جمهور آمریکا در اقتصاد و خروج از برجام شکست خواهد خورد/آنها بخوبی دریافتند که اسلام عربستان سعودی و تفکر وهابیت نمی تواند برای ملت های اسلامی الگو قرارگیرد
سرلشکر صفوی:

سیاست یک جانبه گرایی ترامپ ،رییس جمهور آمریکا در اقتصاد شکست خواهد خورد، سیاست آمریکا در خروج از برجام و تحریم ایران هم به فضل الهی و با عنایت خاص حضرت بقیه الله الاعظم شکست خواهد خورد.
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰:۳۶
تحریم های غیر انسانی آمریکا در تأمین دارو و نیازهای اولیه ملت ایران / اگر ملت های جهان در برابر قانونگریزی ها ایستادگی نکنند هیتلر و صدام های جدیدی در جهان ظهور پیدا می کند+ گزارش تصویری

تحریم هایی آمریکا بر خلاف اصول اساسی حقوق بشری و غیر انسانی است. آنها حتی در فرایند تهیه داروها و نیازهای اولیه انسانی ملت ما نیز مانع تراشی می کنند و اگر امروز ملت ها و کشورهای جهان در برابر چنین قانونگریزی ها و قانون شکنی ها ایستادگی نکنند ما شاهد ظهور دوباره هیتلرها وصدام حسین های جدیدی در جهان خواهیم بود.
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۴:۰۴
در حوزه هوايي با تحمل تحريم هاي شكننده تبديل به يك قدرت شده ايم

در تحولات و پيشرفت‌هاي چشمگير و كارهاي بزرگ و متعدد در حوزه ي قدرت هوايي با رويكرد جهادي و انقلابي و با تحمل تحريم هاي شكننده تبديل به يك قدرت شده ايم
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳:۰۸
مشکلات جهانی نتیجه یکجانبه گرایی آمریکاست
لاریجانی:

علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی ایران مشکلات جهانی را نتیجه یکجانبه گرایی آمریکا عنوان کرد و خواستار اتحاد کشورها در برابر اقدامات فراقانونی و یکجانبه گرایانه شد.
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶:۱۴
متن کامل لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی متن لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم را قرائت کرد.
یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰:۳۶
تحریم‌های یک‌جانبه نوعی تروریسمِ اقتصادی است/ آمریکا همه جهان را تهدید می‌کند
روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل

رئیس‌جمهور گفت:‌ ما با چه معیاری می‌توانیم با چنین دولتِ بدعهدی، عهدِ جدیدی ببندیم! هرگونه گفت‌وگویی باید در تداوم برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت باشد، نه با اِعراض از آن و بازگشت به گذشته، که این ارتجاعی بزرگ است.
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۷:۰۲
دقت سامانه اس 300 ایرانی از مشابه روسی آن بیشتر است
رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی:

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی با بیان اینکه موشک اس 300 و رادار، پرتاب گر، لانچر و خودروی حمل آن در داخل کشور ساخته می شود، افزود: دقت این سامانه بومی از سامانه اس 300 روسی بیشتر است.
یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳:۴۹
سردمداران آمریکایی برخلاف نظم و امنیت عمومی رفتار می کنند/ تروریست ها در سوریه به مرحله شکست نهایی نزدیک شده اند
وزیر دفاع ایران در دیدار با معاون کمیسیون مرکزی نظامی چین:

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفر خود به چین، با معاون کمیسیون مرکزی نظامی چین در پکن دیدار و پیرامون مسائل منطقه و همکاری های دوجانبه گفت وگو کردند.
شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳:۵۱
حفظ تمامیت ارضی حاکمیت سوریه/ مخالفت با دخالت طرف ثالث بر روابط دو کشور
در نشست دو جانبه وزرای دفاع ایران و سوریه تاکید شد:

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران و وزیر دفاع جمهوری اسلامی سوریه با تاکید بر حفظ تمامیت ارضی و احترام به حاکمیت ملی سوریه تاکید کردند که به هیچ طرف ثالثی اجازه دخالت در روابط دو کشور را نمی‌دهند.
یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶:۱۴