امروز: چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه آمریکایی ها
مادامی که آماده باشیم دشمن جرات هیچ گونه تعرضی نخواهد داشت/ نیروی دریایی سپاه از بالاترین آمادگی رزمی برخوردار است
سرلشکر رشید در بازدید از منطقه نازعات :

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) با تاکید بر اینکه نیروی دریایی سپاه امروز از بالاترین آمادگی رزمی برخوردار است گفت: مادامی که آماده باشیم دشمن جرأت هیچ گونه تعرضی نخواهد داشت.
پنج شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳:۲۷
راهی جز ایستادگی و مقاومت در برابر متجاوز وجود ندارد
رییس جمهوری در جلسه هیات دولت:

رییس جمهوری با تأکید بر این که آمریکا به دروغ به دنبال مذاکره است، گفت: ما همواره مرد مذاکره و دیپلماسی بوده ایم ، همانطور که مرد جنگ و دفاع هستیم، مذاکره در صورتی میسر است که همه فشارها برداشته شود و از اقدامات غیرقانونی خود عذرخواهی کنند و احترام متقابل وجود داشته باشد.
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵:۱۱
لحظه ای از توطئه‌های دشمن و مشکلات مردم غفلت نمی کنیم
رییس جمهوری:

رییس جمهوری خطاب به ملت ایران گفت: مطمئن باشید لحظه ای از توطئه‌های دشمن و مشکلات مردم غفلت نمی کنیم و با همه توان مشکلات را حل می کنیم و دشمنان جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه به اهداف خود نمی رسند.
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴:۵۸
تلاش دولت تداوم آرامش در بخش اقتصادی است
روحانی:

رییس جمهوری گفت: دولت تلاش می کند آرامش در بخش اقتصادی ادامه یابد و مشکلات بر دوش مردم را بکاهد.
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰:۰۸
سردار سلامی:

جانشین فرمانده کل سپاه ایستادگی را رمز پیروزی بر دشمن دانست و گفت: به برکت انقلاب اسلامی قدرت سیاسی و تسلط آمریکا بر منطقه از بین رفته است.
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۳:۳۷
تحریم های ظالمانه دشمنان، فرصتی برای
سردار حاجی زاده :

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه بدون تردید شرایط به نفع انقلاب اسلامی تغییر خواهد کرد ،تحریم های ظالمانه دشمنان را فرصتی برای خودباوری و خود اتکایی برشمرد و تصریح کرد: از ابتدای انقلاب ما همواره تحریم تسلیحاتی بوده ایم، اما امروز به مدد توانمندی داخلی و باور توانستن نزد جوانان این مرز و بوم ، تهدید به فرصت تبدیل شده و در حوزه تسلیحات توانایی صادرات داریم.
پنج شنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰:۵۹
آمریکا به هیچ وجه قادر به توقف فروش نفت ایران نمی شود
جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر این که نفت ایران هیچ جایگزینی ندارد، گفت: با برنامه ریزی دولت و سازوکارهای در نظر گرفته شده برای اداره کشور با جدیت اعلام می کنم که آمریکایی ها به هیچ وجه قادر نمی شوند، فروش نفت این کشور را متوقف کنند.
یکشنبه ۶ آیان ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷:۵۲
آمریکا هنوز یاد نگرفته به تعهداتش پایبند باشد/ آزادی حلب ،شکست سیاست های آمریکا، سعودی ها و رژیم صهیونیستی بود/قدرت موشکی ایران تصاویر دقیقی در ذهن دشمنان ترسیم کرده است
سردار سلامی در برنامه نگاه یک:

جانشین فرمانده کل سپاه گفت:در موضوع برجام و دیگر تعهدات بین المللی ،آمریکائیها هیچ پایبندی به تعهدات خود ندارند و علاقه مند هستند همه جا با زبان زور نظام ناعادلانه ای را در تعامل با دیگر کشورها تعریف کنند.
یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۳:۴۷
حمله آمریکا به شمال افغانستان؛ ۵۵ غیرنظامی کشته و زخمی شدند
آمریکا انتقام کشته شدن ۲ سرباز خود را گرفت:

در حمله هوایی آمریکا به ولایت قندوز در شمال افغانستان دستکم ۳۰ شهروند این کشور کشته و ۲۵ نفر دیگر به شدت زخمی شدند که در میان کشته شدگان اجساد ۷ عضو یک خانواده شامل زنان و اطفال بیگناه به چشم می‌خورد.
پنج شنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۶:۳۱
آمریکا توان حمله نظامی به ایران را ندارد /برای آمریکایی‌ها سرسوزنی قدرت قائل نیستیم
فرمانده نیروی دریایی سپاه: 

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید براینکه آمریکا توان حمله نظامی به ایران را ندارد، گفت: الان ۵۰ ناو آمریکایی در خلیج فارس وجود دارد که با ناوهای هم‌پیمانانش ۶۳ ناو می‌شود ، اما ما به اندازه سر سوزنی برای آمریکایی‌ها قدرت قائل نیستیم.
یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۰:۰۱
آمریکایی ها صلاحیت اظهارنظر درباره توان موشکی ایران را ندارند
سردار سلامی:

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکایی ها صلاحیت اظهارنظر درباره توان موشکی جمهوری اسلامی ایران را ندارند و این موضوع خارج از صلاحیت مقامات آمریکایی است.
شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۵:۳۶