امروز: جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه وزیر دفاع
ظرفیت عظیم نیروهای مسلح برای آبادانی  و سازندگی کشور مهیاست
وزیردفاع:

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه بازدید از پروژه آزاد راه اصفهان - شیراز گفت: بستر و ظرفیت عظیم نیروهای مسلح برای آبادانی و سازندگی کشور مهیاست و در هر کجا و در هرشرایطی که به کمک احتیاج بوده است نیروهای مسلح از هیچ تلاشی مضایقه نکرده اند.
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲:۱۱
ایران در دفاع از امنیت ملی خود به هر متجاوزی پاسخی قاطع خواهد داد
وزیر دفاع:

وزیردفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ایران اسلامی در دفاع از امنیت ملی خود به هر دشمن متجاوزی پاسخی قاطع و دندان شکن خواهد داد.
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱:۱۰
ویروس کرونا اراده ملت و مسوولان را به آزمون گذاشت
امیرحاتمی:

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر این که کادر درمان کشور با حضور شجاعانه خود به افتخارات ملی کشور افزود، گفت: ویروس کرونا اراده ملت ومسوولان را به آزمون گذاشت.
سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳:۲۳
وزیر دفاع ترکیه در تماس با سرلشکر باقری خواستار تلاش مشترک برای جلوگیری از توسعه تنش‌ها در منطقه شد

ژنرال حلوصی آکار وزیر دفاع کشور ترکیه در تماس با سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران خواستار همکاری و تلاش مشترک برای جلوگیری از توسعه تنش‌ها در منطقه شد.
پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳:۱۷
مقابله با حضور نیروهای آمریکایی در منطقه باید به یک روند مداوم و پایدار تبدیل شود/اهداء بالاترین نشان قهرمان جمهوری عربی سوریه به سردار شهید سپهبد سلیمانی
وزیر دفاع ایران در دیدار با وزیر دفاع سوریه در تهران:

نشان قهرمان جمهوری عربی سوریه به عنوان بالاترین نشان نیروهای مسلح این کشور از سوی رئیس جمهور سوریه به خانواده شهید سپهبد قاسم سلیمانی اعطا شد.
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۶:۳۹
برنامه های موشکی خار چشم دشمنان است/ایران آسیب ناپذیرتر می شود/اعلام موضع قدرت مستلزم قدرت نظامی و اقتصادی است
وزیر دفاع در دانشگاه دریایی امام خمینی نوشهر:

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه قدرت موشکی کشور خار چشم دشمنان شده است گفت: برنامه های موشکی کشور امروز محقق شده است.
پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶:۲۶
وزارت دفاع برای رفع تمام نیازهای صنعت خودروسازی داخلی آمادگی دارد
وزیر دفاع در جلسه فراکسیون ولایی مجلس:

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: در صنعت دفاعی آمادگی داریم در مقابله با تحریم‌های شرکت‌های خودروساز و قطعه‌ساز خارجی، تمام نیازهای صنعت خودروسازی داخلی را مرتفع نمائیم
سه شنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱:۰۳
هیچ سندی مبنی بر دخالت ایران در حادثه آرامکو وجود ندارد
در گفت و گو با وزیردفاع ژاپن؛

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در گفت وگوی تلفنی با وزیر دفاع ژاپن، گفت: اتهاماتی که برخی در مورد حادثه آرامکو به جمهوری اسلامی ایران وارد کرده اند، پایه و اساسی نداشته و هیچ سندی مبنی بر دخالت ایران در این موضوع وجود ندارد و کسانی که ایران را متهم می‌کنند یا نمی‌توانند یا نمی‌خواهند توانایی‌های نظامی ملت یمن را باور کنند.
سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳:۵۷
نشست هماهنگی ساخت و تأمین 100 هزار مسکن نیروهای مسلح برگزارشد
با حضور وزرای دفاع و راه و شهرسازی؛

نشست هماهنگی ساخت و تأمین 100 هزار واحد مسکونی با حضور وزرای دفاع و راه و شهرسازی، نمایندگان ستاد کل نیروهای مسلح ،معاونین هماهنگ کننده ارتش، سپاه، ناجا و وزارت دفاع، مدیران عامل بنیاد های تعاون نیروهای مسلح و معاونین هر دو وزارتخانه در ستاد وزارت دفاع برگزار شد.
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۵:۴۳
ایران هیمنه استکبار را می شکند
وزیر دفاع:

وزیر دفاع گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی ثابت کرده است هرگز در مقابل زیاده خواهی جبهه باطل سر تعظیم فرود نیاورده و خواهد توانست یکبار دیگر هیمنه نظام استکباری و سلطه را در جنگ اراده‌ها با شکست مواجه کند.
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰:۱۷
سامانه های جدید مراقبت و رهگیری هوایی و دریایی رونمایی شدند
با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح؛

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در شرکت صنایع الکترواپتیک صاایران اصفهان، ضمن افتتاح مرکز توسعه فناوری های اپتو الکترونیکی، ۱۰ سامانه فوق پیشرفته مراقبت، شناسایی و رهگیری هوایی و دریایی اصفهان را رونمایی کرد.
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۱:۵۷
سامانه سلاح پدافند هوایی پیشرفته
با حضور وزیر دفاع؛

همزمان با سالروز رحلت بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و قیام 15خرداد "سامانه پدافند هوایی 15 خرداد" ساخت متخصصان و دانشمندان سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی رونمائی و تحویل این نیرو شد.
یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۶:۴۵
منفعت بی ثباتی و ناامنی ها در منطقه ‌به رژیم صهیونیستی و آمریکایی‌ها می‌رسد/قدرت بالای دفاعی و تهاجمی ایران جرات هرگونه تعرض نظامی را از دشمن گرفته است
وزیر دفاع در شورای راهبردی وزارت دفاع:

وزیر دفاع با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی به ویژه شیطان بزرگ آمریکا و صهیونیست‌ها از هر حادثه‌ای در منطقه مانندانفجار چند نفت کش در بندر فجیره در امارات متحده عربی به دنبال اتهام زنی و فضا سازی سیاسی بر علیه کشورمان هستند، خاطرنشان کرد: ‌نخستین منفعت ناامنی، بی ثباتی در منطقه ‌به رژیم صهیونیستی و سپس به آمریکایی‌ها می‌رسد.
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹:۲۶
بسیاری از گشایش‌های صنعت دفاعی در شرایط تحریم ‌‌به دست آمد/تحریم فروش نفت ایران با شکست مواجه می‌شود/نیروهای مسلح ‌‌تا برقراری آرامش کامل در کنار سیل زدگان حضور دارند‌
امیر سرتیپ حاتمی در همایش مدیران ارشد بنیاد تعاون وزارت دفاع:

وزیر دفاع با اشاره به تحریم‌های 40 سال دشمن بخش دفاعی کشورگفت: بسیاری از گشایش‌های صنعت دفاعی ‌در عرصه‌های گوناگون زمینی، دریایی، هوایی و الکترونیک در شرایط تحریم و نداشتن حداقل امکانات به دست آورده شده است.
شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷:۱۳
ترامپ امنیت جهان را با مخاطرات جدی مواجه کرده است‌/در کنفرانس امنیتی مسکو باید به دنبال دنیای امن‌تر باشیم
وزیر دفاع در بدو ورود به فرودگاه مسکو:

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ‌امروز مهم‌ترین موضوع ترامپیسم در جهان است که ‌یک ویژگی شبیه نازیسم دارد، گفت: ترامپ با ویژگی‌های مثل خودخواهی، ظلم و زیرپا گذاشتن اصول انسانی و قواعد بین‌المللی امنیت جهان را با مخاطرات جدی مواجه کرده است‌.
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴:۱۰