امروز: سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه نتانیاهو
نتانیاهو برای بقای خود، به نابودی زودتر رژیم صهیونیستی کمک می‌کند
امیرعبداللهیان:

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با بیان اینکه مبارزین فلسطینی باتمام توان برای دادن درس فراموش نشدنی به صهیونیست‌ها لحظه‌شماری می‌کنند گفت: نتانیاهو برای بقای خود در عرصه قدرت، به نابودی زودتر اسرائیل کمک بزرگی می‌کند.
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴:۵۸
نتانیاهو تحت فشارهای داخلی و خارجی قرار دارد
مدیر کل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات:

مدیر کل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات در واکنش به اظهارات «بنیامین نتانیاهو» گفت: وی به خاطر لو رفتن جاسوسی وزیر اسراییلی برای ایران، تحت شدیدترین فشارهای داخلی و خارجی قرار دارد.
پنج شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۱:۱۶
نتانیاهو توصیه سردار سلامی را جدی بگیرد؛ حزب‌الله لبنان برای نابودکردن اسرائیل کافی‌ است
عطوان:

یک تحلیلگر جهان عرب با اشاره به این‌که تهدید اخیر جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه اسرائیل فراتر از جنگ روانی است، تأکید کرد که دوران زورگویی این رژیم رو به پایان است و نخست‌وزیر آن باید تهدیدهای این ژنرال ایرانی را جدی بگیرد.
یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸:۰۷
استقلال آژانس از همه چیز مهم تر است
در واکنش به اتهامات رژیم صهیونیستی علیه ایران:

«یوکیا آمانو» مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز سه شنبه دربیانیه ای اعلام کردکه استقلال آژانس در خصوص اجرای اقدامات راستی آزمایی بیشترین اهمیت را دارد؛ اظهاراتی که به دنبال اتهامات نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه ایران مطرح شد.
سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲:۰۵
ردپای صهیونیست ها در سیاست های خاورمیانه ای ترامپ

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا از زمان حضورش در کاخ سفید همه سیاست های احزاب دست راستی صهیونیستی را به ویژه در مساله فلسطین و توافق هسته ای دنبال کرده و اکنون با شنیده شدن زمزمه هایی مبنی بر ریاست وی بر جلسه آتی شورای امنیت، ردپایی از حضور صهیونیست ها در این جلسه نیز دیده می شود.
یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴:۰۷
آمریکا و اسرائیل برای اغتشاش در ایران کارگروه تشکیل دادند
تارنمای آکسیوس فاش کرد؛

هر روز ابعاد جدیدی از توطئه های رژیم صهیونیستی و آمریکا در ایران ازسوی رسانه های خارجی منتشرمی شود؛ این بار تارنمای «آکسیوس» درگزارشی فاش کرد که آمریکا و رژیم صهیونیستی چند ماه پیش کارگروهی مشترک برای ایجاد اغتشاش در ایران تشکیل داده اند.
چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۳:۲۶
سی ان ان، نتانیاهو را برای داشتن سلاح هسته ای به چالش کشید
در اقدامی بی سابقه؛

شبکه تلویزیونی سی ان ان آمریکا در اقدامی بی سابقه، پس از نمایش بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه فعالیت های هسته ای ایران به منظور رئیس جمهوری آمریکا برای خروج از برجام، او را درباره سلاح های هسته ای این رژیم به چالش کشید.
پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۷:۰۲
مخالفت با ادعاهای نتانیاهوعلیه ایران در حال افزایش است

خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که بسیاری از کارشناسان بین المللی بر این باورند که نتانیاهو درسخنان دوشنبه شب گذشته خود هیچ شواهد و مدرکی مبنی بر تخلف ایران از توافقنامه هسته ای ارائه نکرد وهدف او ترغیب ترامپ به خروج از برجام است.
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۶:۲۵
نمایش نتانیاهو درکنفرانس مونیخ نشانه درماندگی تل‌آویو و واشنگتن است
تحلیلگر عرب:

'عبدالباری عطوان' تحلیلگر مسایل عرب در واکنش به اظهارات ضد ایرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنفرانس امنیتی مونیخ ، این سخنان را نشانه درماندگی رژیم صهیونیستی و آمریکا در برابر توان روز افزون موشکی ایران و حزب الله دانست.
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۲:۵۸
نتانیاهو، سید حسن نصرالله را به ترور تهدید کرد
با ادامه تهدید لبنان به شروع جنگ سوم

 « بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم تروریستی صهیونیستی،« سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله را به ترور تهدید کرد.
پنج شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۵:۲۳