امروز: سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه سرلشکر جعفری
جبهه استکبار در جنگ اقتصادی شکست می خورد/امنیت و آرامش ایران مثال زدنی است
سرلشکر جعفری:

فرمانده کل سپاه آخرین حربه و مولفه دشمنان برضد ایران را جنگ اقتصادی دانست و گفت: به فضل الهی با هدایت مقام معظم رهبری(مدظله العالی)و هوشمندی ملت ایران دشمن در عرصه جنگ اقتصادی نیز شکست خواهد خورد.
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۳:۲۷
اعتماد متقابل دولت و سپاه در امور سازندگی دستاوردهای زیادی برای نظام داشته است/
سرلشکر جعفری:

فرمانده کل سپاه "مدیریت جهادی" را عامل اصلی توفیقات عرصه سازندگی توصیف و تصریح کرد: عرصه سازندگی ،عمران و آبادانی کشور ،عرصه ای است که با ارائه کارهای موفق، الگو سازی و کارآمدی نظام جمهوری اسلامی را به سایر کشورها اثبات کرد.
یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸:۳۸
موشک‌هایی با برد ۲ هزار کیلومتر توان بی‌نظیری به ایران داده است
سرلشکر جعفری :

فرمانده کل سپاه گفت: برخورداری ما از انبوه موشک های با برد ۲ هزار کیلومتری نقطه‌زن، توان بی نظیری را به جمهوری اسلامی ایران داده است که ملت ما به پشتوانه این قدرت و توانمندی های نیروهای مومن و انقلابی بتوانند مقابل استکبار جهانی ایستادگی کنند.
پنج شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۴:۲۲
 اقتدار نظامی ایران در منطقه جنبه بازدارندگی دارد/ مشکلات کشور با تقویت نقش مردم در حوزه اقتصادی حل می‌شود/ ضرورت توجه ویژه به رویکرد مدیریت جهادی
سرلشکر جعفری در آیین تکریم فرماندهان ندسا :

فرمانده کل سپاه توان دفاعی و نظامی ایران را الگو و مدل موفقی برای حل مشکلات اقتصادی با محوریت مردم توصیف و تصریح کرد: مشکلات کشور با تقویت نقش مردم در حوزه اقتصادی حل می‌شود.
چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲:۳۴
نیروی دریایی سپاه به عنوان یک نیروی مقتدر و بازدارنده به تمام معنا در خلیج فارس و تنگه هرمز ایفای نقش می کند
سرلشکرجعفری درآیین تکریم و معارفه فرمانده ندسا :

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه امروز نیروی دریایی سپاه به عنوان یک نیروی قوی، مقتدر و بازدارنده به تمام معنا در خلیج فارس و تنگه هرمز ایفای نقش می کند،گفت: توانمندی های این نیرو به لحاظ فناوری، تاکتیک ها و استراتژی ها به روز و متناسب با پیشرفت فناوری ها و در بالاترین سطح قرار دارد.
دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱:۴۲
شرایط کنونی یک آزمون الهی است/ ایستادگی ملت ایران پای آرمان های انقلاب و نظام / مهجوریت مدیریت انقلابی و جهادی در کشور
فرمانده کل سپاه در کرمانشاه :

سرلشکر جعفری شرایط کنونی کشور را یک آزمون الهی توصیف و با اشاره به مهجوریت و غربت مدیریت انقلابی و جهادی در کشور، تاکید کرد: برغم توطئه های دشمن ، ملت ایران پای آرمان های انقلاب و نظام ایستاده است.
یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱:۲۵
دروغ پراکنی های دشمن با هوشمندی مردم و مسئولین نتیجه ای جز شکست ندارد/ تجاوز نظامی هزینه سنگینی برای دشمن به همراه دارد/ دغدعه سپاه و بسیج حفظ و ارتقاء انقلاب است
سرلشکر جعفری در جمع دانشجویان بسیجی:

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دروغ پراکنی های دشمن با هوشمندی مردم و مسئولین نتیجه ای جز شکست ندارد تأکید کرد: اگر دشمنان بخواهند به تجاوز نظامی دست بزنند هزینه های بسیار سنگینی برای آنها به دنبال خواهد داشت.
شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۰:۵۷
رونمایی از ۱۰ فروند بمب افکن سوخو ۲۲ بهینه سازی شده و ارتقا یافته نیروی هوافضای سپاه در شیراز
با حضور فرمانده کل سپاه انجام شد:

در مراسمی با حضور سرلشکر جعفری ، از ۱۰ فروند بمب افکن سوخو ۲۲ که توسط متخصصین نیروی هوافضای سپاه و شرکت های دانش بنیان داخلی بهینه سازی و ارتقا یافته اند، رونمایی و به ناوگان هوایی این نیرو افزوده شدند.
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۱:۲۱
تفکرانقلابی و مردم محور در مقابله با دشمن عامل عبور از چالش های بزرگ ملی / هزینه مقاومت برابر دشمن به مراتب پایین تر از هزینه سازش است
سرلشکر جعفری در جمع پیشکسوتان جهاد و شهادت:

فرمانده کل سپاه تفکر انقلابی و مردم محور را عامل پیروزی در صحنه های جنگ و نبرد سخت با دشمنان دانست و گفت : این دستاورد بزرگ دفاع مقدس ، تجربه ای است که برای همه دوران ها و بحران های ملی در کشور می تواند حلال مشکلات و عامل عبور از چالش های بزرگ قرار گیرد.
پنج شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱:۰۴
گسترش اتحاد اسلامی حول محور جهاد از دستاوردهای
سرلشکر جعفری :

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ملت انقلابی ایران در آستانه یک تجربه مهم تاریخی قرار دارد، گفت: سپاه در این صحنه عظیم جهانی تحقق رسالت خود را بر اساس پاسداری غیر محافظه کارانه از پیش روندگی و پیش برندگی انقلاب اسلامی از طریق تداوم اقدامات تحولی در ارکان خود قرار داده است.
دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۸:۴۹
سپاه سازمانی انسان‌محور و نه تجهیزات‌محور است/ الگوسازی وظیفه سپاه است
فرمانده کل سپاه در آیین افتتاح نخستین بیمارستان تخصصی دندانپزشکی کشور:

سرلشکر جعفری وظیفه سپاه را الگوسازی دانست و تاکید کرد: سپاه سازمانی انسان محور نه تجهیزات محور و یک نیروی فرهنگی ،سیاسی،امنیتی و نظامی است.
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵:۳۱
اقدام ترامپ را به فال نیک می‌گیریم/ روشن بود که آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند/ایستادگی ما دشمن را از پای درمی‌آورد
واکنش فرمانده کل سپاه به خروج آمریکا از برجام؛

سرلشکرجعفری در واکنش به خروج آمریکا از برجام گفت: کاملا روشن بود که آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند و یک بار دیگر اثبات شد که آمریکا برای مذاکره و تعامل قابل اعتماد نیست.
چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۴:۴۴
نقش بسیج در چهل سالگی انقلاب اسلامی بسیار برجسته است
فرمانده کل سپاه:

فرمانده سپاه با تاکید بر اینکه با وجود تمامی دشمنی ها و خباثت ها ، به فضل الهی شاهد پیروزی‌های جبهه انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف هستیم ،گفت: نقش بسیج در چهل سالگی انقلاب بسیار برجسته است و نام بسیج و مجاهدت بسیجیان در رفع موانع و مشکلات همواره درخشیده است.
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲:۰۰
نگاه اسلامی مردم، نظام و انقلاب را حفظ کرده است
سرلشکر جعفری:

فرمانده کل سپاه غلبه انقلاب اسلامی بر مسائل دفاعی و امنیتی که امروز زبانزد دوست و دشمن است را از دستاوردهای بزرگ نظام اسلامی برشمرد و تصریح کرد: نگاه مبتنی بر اسلام مردم، از ابتدای انقلاب، باعث حفظ نظام و انقلاب اسلامی شده است.
سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰:۲۳
توصیه های نوروزی مقام معظم رهبری موضوعی ملی و راهبردی برای سپاه و کشور است/ سال 97 سال سخت کوشی است
سرلشکر جعفری:

فرمانده کل سپاه توصیه های نوروزی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) را موضوعی ملی و راهبردی برای سپاه و همه کشور دانست و تاکید کرد: تمامی موضع گیری های سیاسی و رسانه ای باید تقویت کننده روح امید و انگیزه غلبه بر مشکلات در جامعه باشد.
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۳:۱۷