امروز: شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه لبنان
ملت لبنان را در شرایط سخت هرگز تنها نمی‌گذاریم
فرمانده کل سپاه عنوان کرد:

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه ملت لبنان را در شرایط سخت هرگز تنها نمی‌گذاریم، گفت: ملت لبنان ستاره‌‌های بزرگ مقاومت در دنیای اسلام هستند و همیشه با صبر و استقامت با حوادث برخورد کرده‌اند.
پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۸:۵۵
دولت و ملت ایران در کنار مردم لبنان خواهند بود
روحانی در گفت‌وگو با رئیس جمهور لبنان:

رئیس جمهوری در گفت‌و گوی تلفنی با همتای لبنانی خود گفت: دولت و ملت ایران مثل همیشه در کنار مردم عزیز لبنان خواهند بود و دولت ایران برای تامین هر گونه نیاز امدادی، درمانی، دارویی و غذایی اعلامی از سوی دولت لبنان، آمادگی دارد.
پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۹:۳۲
پیام همدردی رهبر معظم انقلاب با مردم لبنان

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه‌ی انفجار بندر بیروت شامگاه چهارشنبه در پیامی توئیتری با مردم لبنان ابراز همدردی کردند.
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۶:۵۲
پیام تسلیت فرمانده کل سپاه در پی وقوع انفجار در بندر بیروت

سرلشکر سلامی در پیامی فاجعه انفجار در بندر بیروت که منجر به جان باختن و مجروحیت جمع کثیری از مردم لبنان گردید، را را به ملت و دولت این کشور و سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان تسلیت گفت.
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۸:۴۵
در پیام‌های جداگانه‌ای ؛ سرلشکر باقری حادثه انفجار بندر بیروت را به دبیر کل حزب الله و فرمانده ارتش لبنان تسلیت گفت

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام های جداگانه ای وقوع انفجار در بندر بیروت که منجر به جان باختن و مجروحیت جمع کثیری از شهروندان بیروت شد را به دبیرکل حزب الله و فرمانده ارتش لبنان تسلیت گفت.
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۴:۲۴
آماده اعزام کادر درمانی و ارسال تجهیزات به بیروت هستیم
در گفت و گوی تلفنی با وزیر دفاع لبنان؛

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در گفت و گوی تلفنی با همتای لبنانی خود گفت: برای کمک به مجروحین حادثه انفجار در بندر بیروت آماده اعزام کادر درمانی و ارسال تجهیزات هستیم.
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱:۲۷
نبرد علیه «کرونا» نبردی انسانی است/ تمجید از شخصیت شهید «محمدباقر صدر»
سید حسن نصرالله:

دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنانش با تمجید از شخصیت شهید «محمدباقر صدر» گفت: عظیم‌ترین ویژگی شهید سید محمدباقر صدر همان اخلاص ایشان نسبت به امت بود و همه زندگی ایشان برای رضای خداوند بود.‎
سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۹:۲۱
بیانیه مشترک حزب‌الله و اَمَل در مورد رویدادهای لبنان

بیانیه مشترک دو جنبش شیعی حزب‌الله و امل در مورد تازه‌ترین رویدادهای سیاسی و امنیتی لبنان به ویژه حوادثی همچون تخریب اموال عمومی و رفتارهای آشوبگرانه در بیروت و دیگر شهرهای این کشور منتشر شد.
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۶:۲۹
تشکیل دولت تکنوکرات محکوم است/ مداخله آمریکا در لبنان منحصر در اقتصاد نیست
حزب‌الله:

رئیس شورای سیاسی حزب‌الله اعلام کرد که تشکیل یک دولت تکنوکرات در لبنان بدون حضور سیاستمداران امکان‌پذیر نبوده و محکوم است.
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲:۴۲
ایران بر وحدت طوایف، احزاب و شخصیت‌های لبنانی تاکید کرد
در واکنش به استعفای حریری؛

سیدعباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه درخصوص شرایط جاری لبنان گفت که ایران بر لزوم یکپارچگی و وحدت همه طوایف، احزاب و شخصیت‌های لبنانی تاکید دارد.
چهارشنبه ۸ آیان ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۹:۰۸
صهیونیست ها منتظر پاسخ حزب الله باشند
نصرالله:

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان گفت: از خون برادرانمان نمی گذریم، به زودی انتقام آن ها را می گیریم و صهیونیست ها هرلحظه باید منتظر پاسخ ما باشند.
یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۶:۵۴
«نزار زکا» به‌درخواست میشل عون و با وساطت سید حسن نصرالله آزاد شد
سخنگوی شورای عالی امنیت ملی:

سخنگوی شورای عالی امنیت ملی کشورمان اعلام کرد آزادی نزار زکا به‌درخواست رئیس‌جمهور لبنان و با وساطت دبیرکل حزب‌الله لبنان انجام گرفته است.
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳:۳۹
حماس از دعوت نصرالله برای گفت وگوی لبنانی- فلسطینی حمایت کرد

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) روز یکشنبه از دعوت سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان برای گفت وگوهای لبنانی- فلسطینی با هدف مقابله با طرح صلح دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا موسوم به «معامله قرن» استقبال کرده است.
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱:۲۷
کنفرانس بحرین گام نخست معامله قرن است؛همه ما برای مقابله با این طرح مسئول هستیم
سید حسن نصرالله:

سید حسن نصرالله در سخنانی به مناسبت سالگرد آزادسازی جنوب لبنان از اشغال رژیم صهیونیستی بر ضرورت مقابله قاطع و فراگیر با توطئه آمریکایی صهیونیستی ارتجاع عرب علیه مسئله فلسطین موسوم به معامله قرن تاکید کرد.
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۱:۱۲
در کنار ایران ایستاده ایم
علمای اهل سنت لبنان:

جمعی از علمای اهل سنت لبنان با برگزاری یک گردهمایی، همبستگی خود را با ایران در مواجهه با فشارها و دشمنی های ایالات متحده آمریکا اعلام کردند.
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰:۰۵