امروز: جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه سپاه
دستگیری تفنگداران آمریکایی بسیاری از برنامه‌های دشمن را برهم زد/خدمات درمانی سپاه و اعتماد عمومی نسبت به آن، سرمایه‌‌ای بزرگ برای پیشبرد اهداف انقلاب است.
سردار فدوی:

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: دستگیری تفنگداران آمریکایی در نزدیکی جزیره فارسی در زمان نهایی شدن برجام صورت گرفت که طرف مقابل ما قصد داشت خباثت‌های بسیاری به خرج دهد و اقدام بازدارنده ما، مانع از اجرای بسیاری از برنامه‌های آنان شد.
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۸:۴۵
منطق مقاومت پیروزی های بزرگ را رقم می زند
سرلشکر سلامی در جشنواره مالک اشتر سپاه:

فرمانده کل سپاه منطق مقاومت و ایستادگی را رقم زننده پیروزی و دستاورد های بزرگ و ارزشمند توصیف و تاکید کرد : ما راه بزرگی در پیش داریم ،با ایمان راسخ دریافته ایم که دشمنان راه های غلبه بر خود را به ما نمی آموزند، از این رو نباید به آنان حتی میل خفیف داشت تا بتوانیم از مشکلات عبور کنیم.
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱:۱۹
 دشمنان از امتحانات قبلی درس بگیرند/ملت ایران منتظر خبرهای بسیار خوبی در آینده نزدیک باشند
سردار فدوی :

جانشین فرمانده‌کل سپاه گفت: توصیه ما به دشمنان این است که حتی فکر و اندیشه توطئه و حمله علیه ایران را به مخیّله خود راه ندهند که دچار پشیمانی سختی می‌شوند. دشمن درحال تست‌‌کردن ایران بوده و باید از امتحانات خود درس بگیرند.
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹:۴۷
از ظریف حمایت و رفتارهای غیر منطقی آمریکایی ها را محکوم می‌کنیم
آیت الله صادق آملی لاریجانی:

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما از وزیر امورخارجه حمایت و تشکر می‌کنیم و رفتارهای غیرعقلایی و غیر منطقی آمریکایی‌ها را محکوم می‌کنیم؛ رفتارهایی که مسلما از استیصال، ناتوانی و بن‌بستی در سیاست خارجی آنها خبر می‌دهد.
چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸:۳۶
در جنگ اقتصادی هستیم
فرمانده سپاه:

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز در شرایط جنگ اقتصادی هستیم و جهاد در میدان سازندگی را امتداد دفاع مقدس می‌دانیم.
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵:۳۲
آمریکایی‌ها مقابل نیروی دریایی سپاه مغلوب محض بودند
فدوی:

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به جنگ رسانه‌ای و عملیات روانی همه‌جانبه و متکثر جبهه دشمن علیه سپاه تاکید کرد: آمریکایی‌ها در صحنه های رویارویی با نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس مغلوب محض بوده‌اند.
دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۵:۲۳
شناور توقیف شده در حال انتقال سوخت قاچاق به کشورهای منطقه بود

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با انتشار بیانیه ای با اعلام اینکه یک شناور خارجی در اطراف جزیره فارسی توقیف شده است، اعلام کرد که این شناور از کشتی‌های دیگر سوخت دریافت می‌کرد و در حال انتقال آن به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس بود.
یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰:۱۹
 بهره برداری از 2533 پروژه عمرانی و محرومیت زدایی در جنوب شرق/ سپاه مشکل اشتغال و معیشت را به صورت جدی پیگیری می کند
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جمع خبرنگاران:

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از بهره برداری 2533 پروژه عمرانی و محرومیت زدایی و اهدای 760 سری جهیزیه خبر داد.
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۵:۵۳
ناگفته‌های سرلشکر رحیم‌صفوی از لشکرکشی مسعود و مریم رجوی برای فتح ‌ایران / در عملیات مرصاد ۸۰ درصد منافقان را هلاک کردیم

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به لشکرکشی مسعود و مریم رجوی برای فتح ‌چند روزه ایران گفت: در عملیات مرصاد ۸۰ درصد منافقان را هلاک کردیم.
پنج شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۷:۰۷
ساقط کردن پهپاد آمریکایی و توقیف نفتکش نشان اقتدار ایران بود
سخنگوی سپاه:

سخنگوی سپاه با اشاره به نمایش اقتدار و صلابت ایران اسلامی در ساقط کردن پهپاد جاسوسی متجاوز امریکایی و توقیف شناور متخلف انگلیسی گفت: روزی که پهپاد متجاوز امریکایی توسط سپاه ساقط شد، بیش از 20 میلیون کاربر در فضای مجازی از هر قشر و طیفی با گذاشتن پیام، حمایت خود را از این اقدام شجاعانه اعلام کردند و احساس عزت و غرور داشتند.
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶:۴۸
سپاه امروز از هر زمان دیگری مقتدرتر است
جانشین فرمانده کل سپاه :

سردار فدوی با تاکید بر اینکه سپاه امروز از هر زمان دیگری مقتدرتر است گفت: رزمندگانی که چهل سال است پشت سر امامین انقلاب اسلامی این مسیر سعادت بخش و نورانی را انتخاب کرده‌اند ، همچنان بر پیمانشان باقی مانده و به هیچ وجه بر عهدشان خللی واردنشده است.
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۸:۳۸
نقض قانون توسط نفتکش انگلیسی تحت اسکورت ناوچه جنگی / در اعمال قانون و حاکمیت ملی در خلیج فارس و تنگه هرمز قاطعانه عمل می‌کنیم/انتشار ویدئو توقیف نفتکش انگلیسی
سخنگوی سپاه در تشریح ماجرای توقیف نفتکش انگلیسی:

سردار شریف با اشاره به نقض قانون توسط نفتکش انگلیسی و دخالت و حمایت ناوچه جنگی اسکورت این نفتکش از آن در ماجرای روز گذشته، تاکید کرد: در اعمال قانون و حاکمیت ملی در خلیج فارس و تنگه هرمز قاطعانه عمل می کنیم.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲:۱۴
منطقه و جهان به سردار سلیمانی بدهکار است
در نشست خبرنگاران و سردبیران رسانه های آمریکایی

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، نقش سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران را در تامین امنیت منطقه ستود و گفت: منطقه و جهان به ایشان بدهکار است.
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۱:۵۰
مقرهای تروریست‌ها در حاشیه مرزهای اقلیم کردستان عراق گلوله باران شد
روابط عمومی نیروی زمینی سپاه:

روابط عمومی نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از گلوله باران مقرهای تروریست‌ها در حاشیه مرزهای اقلیم کردستان عراق با ایران و هلاکت و زخمی شدن شمار زیادی از تروریست‌ها خبر داد.
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۶:۵۹
دشمنان به مرور در حال درک و تجربه قدرت واقعی ما هستند/در حال شکستن انحصار قدرت های بزرگ در عرصه فناوری های پیشرفته ارتباطی هستیم
سرلشکر سلامی در آیین رونمایی از سامانه ارتباطات تاکتیکی "سپهر 110 " :

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه دشمنان به مرور در حال درک و تجربه قدرت واقعی ما هستند، گفت: در حال شکستن انحصار قدرت های بزرگ در عرصه فناوری های پیشرفته ارتباطی هستیم ، به گونه ای که اگردر موضوع فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات و فرماندهی و کنترل اعلام کنیم که در لبه و پیشانی این فناوریها قرار داریم ، اغراق نیست.
یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۴:۳۳