امروز: دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه رژیم صهیونیستی
 سازشکاران هزینه عادی‌سازی روابط با صهیونیست‌ها را خواهند پرداخت
ولایتی:‌

دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: برخی دولت‌های وابسته حاشیه خلیج فارس، هزینه و پیامدهای سازش و عادی‌سازی خفت بار روابط با صهیونیست‌ها را باید از سرمایه‌‌های کشورهایشان بپردازند.
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۶:۳۹
بیانیه سپاه در محکومیت روابط بحرین و رژیم صهیونیستی؛ حاکم جلاد بحرین در انتظار انتقام سخت مجاهدان آزادی قدس باشد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با محکومیت شدید برقراری روابط دیپلماتیک بین بحرین و رژیم جعلی صهیونیستی تاکید کرد: حاکم جلاد بحرین در انتظار انتقام سخت مجاهدان آزادی قدس و ملت مسلمان و غیرتمند این کشور باشد.
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۴:۴۲
اهانت نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اعظم(ص) گناهی نابخشودنی است
رهبر انقلاب:

رهبر انقلاب اسلامی در پیامی اهانت اخیر یک نشریه فرانسوی به ساحت نورانی پیامبر اعظم صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم را محکوم کردند.
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰:۰۰
بیانیه سپاه در محکومیت اقدام موهن نشریه فرانسوی ؛ امت اسلامی از توطئه های صهیونیستی _ امریکایی در غرب آسیا غفلت نخواهد کرد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با محکومیت شدید اقدام موهن نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) آن را طرحی صهیونیستی _ امریکایی برای انحراف اذهان جهانیان از توطئه های فعال در منطقه غرب آسیا دانست.
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷:۲۳
امارات در ارتباط خود با رژیم صهیونیستی تجدید نظر کند
سرلشکر باقری:

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه امارات در ارتباط خود با رژیم صهیونیستی تجدید نظر کند، گفت: چنانچه امنیت ملی جمهوری اسلامی دچار خدشه هرچند اندک شود ما آن را از چشم کشور امارات متحده عربی می‌بینیم و تحمل نخواهیم کرد.
یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴:۳۴
بیانیه طایفه بزرگ نوتی زهی به مناسبت روز جهانی قدس
روز قدس:

روز جهانی قدس یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و نماد رویارویی تمامی حق در برابر تمامی باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج‌ دیده فلسطین است.
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۷:۱۳
افشای همدستی موساد با آلمان علیه حزب الله لبنان

یک رسانه رژیم صهیونیستی به نقش سازمان جاسوسی این رژیم در تصمیم خصمانه اخیر آلمان علیه جنبش حزب الله اعتراف کرد.
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۷:۵۰
طرح معامله قرن، عمر رژیم صهیونیستی را کوتاه‌تر می‌کند
سردار جلالی:

رییس سازمان پدافند غیرعامل گفت: طرح احمقانه ترامپ تحت عنوان معامله قرن، به مثابه روشن کردن کبریت در انبار باروتی است که می‌تواند عمر رژیم صهیونیستی را کوتاه‌تر کند چرا که این قرن، قرن فلسطین است.
دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴:۴۵
اقدامات اشغالگران هرگز خدشه‌ای به اراده مقاومت وارد نخواهد کرد
حماس :

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس)، اقدامات رژیم صهیونیستی در بازداشت شماری از اعضای این جنبش را تلاش شکست‌خورده این رژیم برای درهم شکستن اراده مقاومت دانست.
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱:۳۶
توانمندی‌های دفاعی مذاکره پذیر نیست/ حق دفاع فلسطینی‌ها در برابر رژیم صهیونسیتی محفوظ است
سردار سلامی در جمع خبرنگاران:

فرمانده کل سپاه با اشاره به شهادت فرماندهان مقاومت فلسطین توسط رژیم صهیونیستی ، اظهار داشت: حق دفاع مشروع برای ملت مظلوم فلسطین در مقابل جنایت‌های رژیم صهیونسیتی همیشه وجود داشته و خواهد داشت؛ رژیم صهیونیستی با این حرکات وحشیانه خود را گام به گام به پایان قطعی نزدیک‌تر
پنج شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶:۵۸
عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی مورد پذیرش جهان اسلام نیست
علمای برجسته جهان اسلام تاکید کردند؛

علمای برجسته و نخبگان جهان اسلام در سی و سومین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی بر لزوم وحدت و یکپارچگی جهان اسلام و آزادی قدس و فلسطین تاکید و اعلام کردند که عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی به هیچ وجه مورد پذیرش جهان اسلام نیست.
پنج شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳:۴۲
مبارزه با رژیم صهیونیستی هیچ گاه متوقف نمی‌شود
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران:

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با تاکید بر اینکه مبارزه با رژیم صهیونیستی هیچ گاه متوقف نمی‌شود، گفت:برخی از کشورهای بزرگ عربی دست به دامن آمریکا و رژیم صهیونیستی شده‌اند که این مایه ننگ است.
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۳:۲۳
رژیم صهیونیستی بر پایه تضاد با قواعد انسانی ایجاد شده است
در پیامی خطاب به اجلاس همبستگی با کودکان فلسطینی:

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به سومین اجلاس همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی بر پایه تضاد با مقررات و قواعد انسانی و مقررات بین المللی ایجاد شده و بر پایه همین تضادها استمرار یافته است.
پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰:۱۰
نابودی اسرائیل قطعی است/ نقاط ضعف رژیم اسرائیل بسیار کُشنده است
دبیرکل حزب‌الله لبنان:

دبیرکل حزب‌الله لبنان، پیش‌بینی رهبر انقلاب درباره عمر رژیم صهیونیستی را مسئله‌ کاملاً جدی دانست و گفت: تمامی داده‌ها، بررسی‌ها و اطلاعات نشان می‌دهد که چنین اتفاقی (نابودی اسرائیل) رخ خواهد داد.
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۱:۰۶
نتانیاهو برای بقای خود، به نابودی زودتر رژیم صهیونیستی کمک می‌کند
امیرعبداللهیان:

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با بیان اینکه مبارزین فلسطینی باتمام توان برای دادن درس فراموش نشدنی به صهیونیست‌ها لحظه‌شماری می‌کنند گفت: نتانیاهو برای بقای خود در عرصه قدرت، به نابودی زودتر اسرائیل کمک بزرگی می‌کند.
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴:۵۸