امروز: دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه روحانی
پیروزی ملت ایران در ماه های اخیر در تاریخ کم نظیر است
روحانی:

رییس جمهوری پیروزی سیاسی ملت ایران در ماه های اخیر را در تاریخ 'کم نظیر' توصیف کرد و گفت: چه کسی فکر می کرد که در چند ماه در سه صحنه بزرگ حقوقی نمایندگان ملت ایران به پیروزی برسند.
شنبه ۵ آیان ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲:۱۰
آمریکا نمی‌تواند 13 آبان را به خاطره تلخ مردم ایران تبدیل کند
رییس جمهوری:

رییس جمهوری با بیان این که آبان، میعاد تاریخی استقلال‌طلبی و مبارزه ملت ایران با استبداد و استثمار است، گفت: آمریکا نمی‌تواند 13 آبان را به خاطره تلخ مردم ایران تبدیل کند.
سه شنبه ۱ آیان ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷:۱۳
روحانی چهار وزیر پیشنهادی را به مجلس معرفی کرد

عضو هیات رییسه مجلس گفت: رییس جمهوری در نامه ای چهار وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی را برای اخذ رای اعتماد به مجلس معرفی کرد.
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷:۱۱
همه باید تلاش کنیم تا از برجام به خوبی صیانت شود
روحانی:

رییس‌ جمهوری با استقبال از مواضع سیاسی هلند و اتحادیه اروپا در زمینه برجام گفت: همه باید تلاش کنیم تا از این توافق بسیار مهم و بین‌المللی به خوبی حفاظت و صیانت شود و امیدوارم حکم موقت دادگاه‌ بین‌المللی لاهه بر رفتار غیرقانونی دولت آمریکا از جمله در موضوع تحریم‌های ضدانسانی تأثیرگذار باشد.
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶:۴۴
دولت طرح‌های گسترده‌ای برای مقابله با جنگ روانی و اقتصادی دارد
رییس جمهوری:

رییس جمهوری با بیان اینکه هیچ مشکلی در تامین کالاهای اساسی نخواهیم داشت، گفت: دولت طرح‌های گسترده‌ای برای مقابله با جنگ روانی و اقتصادی دشمنان و رفع مشکلات دارد.
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۷:۰۴
هر چقدر از آزادی دانشگاه بکاهیم، ضرر کرده ایم
روحانی:

رییس جمهوری تاکید کرد: ما هر چقدر از استقلال و آزادی دانشگاه بکاهیم ضرر کرده ایم، عیبی ندارد دانشجو و دانشگاه به احزاب کمک کنند اما دانشگاه نباید محل فعالیت احزاب باشد چون علم چهارچوب نمی شناسد و باز است.
یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰:۵۳
سابقه روابط ایران و آلمان زمینه‌ساز تعمیق همکاری‌ها است
روحانی:

رییس‌ جمهوری در پیامی با تبریک فرا رسیدن روز ملی جمهوری فدرال آلمان تاکید کرد: سابقه دیرینه روابط حسنه دو کشور، زمینه‌ساز تعمیق بیش از پیش مناسبات و همکاری‌ها در حوزه‌های مختلف دو جانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی است.
دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۷:۲۶
حقانیت ایران و زورگویی آمریکا برای جهانیان عیان شد
روحانی:

رئیس جمهوری، مهمترین نکته در سفر امسال به سازمان ملل را «تاکید همه رسانه ها و رهبران کشورها بر حقانیت جمهوری اسلامی ایران و زورگویی آمریکا» دانست.
پنج شنبه ۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۰:۴۴
چیزی به نام موشک در برجام نیست/آمریکا تحریمی را باقی نگذاشته که بخواهد در آبان انجام دهد
مشروح نشست خبری روحانی در نیویورک:

رئیس جمهور در نشست خبری در نیویورک گفت: تحریم‌هایی که قرار بود در نوامبر انجام بگیرد در سپتامبر انجام دادند. بنابراین هیچ چیز جدیدی برای نوامبر وجود ندارد و این کاملاً یک بحث تبلیغاتی و روانی است.
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۹:۵۷
تحریم‌های یک‌جانبه نوعی تروریسمِ اقتصادی است/ آمریکا همه جهان را تهدید می‌کند
روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل

رئیس‌جمهور گفت:‌ ما با چه معیاری می‌توانیم با چنین دولتِ بدعهدی، عهدِ جدیدی ببندیم! هرگونه گفت‌وگویی باید در تداوم برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت باشد، نه با اِعراض از آن و بازگشت به گذشته، که این ارتجاعی بزرگ است.
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۷:۰۲
ملاقات باید زمانی انجام شود که به نفع دو ملت باشد
در پاسخ به سوال سی ان ان در باره دیدار با ترامپ؛

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با شبکه تلویزیونی سی ان ان گفت که ملاقات با طرف آمریکایی زمانی صورت می گیرد که به نفع دو کشور و ملت باشد.
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰:۴۳
تاریخ دفاع 8 ساله سرمشق و راه آینده ما است
روحانی :

رییس جمهوری گفت: در دوران دفاع مقدس، باوجود همه جنایت های جنگی و تجاوز صدامیان ،هیچ قدرتی در جهان و سازمان های بین المللی در برابر این تجاوز نایستاد و این برای ما درس مهمی است. تاریخ دفاع هشت ساله ما تاریخ گذشته نیست، سرمشق و راه آینده ما است
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳:۱۶
مسئولان سریعا علل وقوع حادثه کاشان را بررسی کنند
روحانی:

رییس جمهوری در پیامی ضمن تسلیت جان باختن جمعی از هموطنان درحادثه دلخراش نطنز – کاشان به مسئولان استانی به ویژه استاندار اصفهان دستور داد با همراهی دستگاه‌های ذیربط برای مداوای مجروحان تلاش و در اسرع وقت نسبت به بررسی علل وقوع این حادثه اقدام کنند.
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۲:۴۵
در برابر جنگ اقتصادی دشمن سرمشق مردم ما عاشورا است
در جلسه هیات دولت؛

رییس جمهوری با تاکید بر این که در برابر جنگ اقتصادی دشمن سرمشق مردم ما عاشورا است گفت: رشد اقتصادی کشور در4 سال گذشته نسبت به 35 سال گذشته به طور متوسط 2 برابر بوده است.
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳:۳۷
دستگاه های اجرائی با تمام توان به دنبال حل مشکلات مردم هستند
رییس جمهوری:

رییس جمهوری گفت: ملت و دولت کنار یکدیگر بوده و دستگاه های اجرایی با تمام توان به دنبال حل مشکلات مردم هستند.
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶:۴۹