امروز: دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه روحانی
لحظه ای از توطئه‌های دشمن و مشکلات مردم غفلت نمی کنیم
رییس جمهوری:

رییس جمهوری خطاب به ملت ایران گفت: مطمئن باشید لحظه ای از توطئه‌های دشمن و مشکلات مردم غفلت نمی کنیم و با همه توان مشکلات را حل می کنیم و دشمنان جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه به اهداف خود نمی رسند.
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴:۵۸
ملت ایران ایستادگی خود را به رخ امریکا کشید
روحانی:

رئیس جمهوری گفت: ملت بزرگ ایران در همه مقاطع تاریخی و به ویژه این روزها که دشمنان این مرز و بوم و به ویژه امریکا دست به یک عمل غیر انسانی و غیرقانونی زدند، ایستادگی و مقاومت خود را به رخ امریکا کشیده است.
یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۱:۴۱
دیگران قادربه ایجاداختلال در روابط ایران وعراق نیستند
حضور رئیس جمهوری در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی؛

رئیس جمهوری در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی تأکید کردکه روابط دو کشور همسایه، مسلمان و برادر (ایران و عراق)از چنان استحکام و مبانی مشترکی برخوردار است که دیگران قادر به ایجاد اختلال در آن نیستند.
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۴:۴۷
آیت الله سیستانی از تقویت روابط با همسایگان استقبال کرد
در دیدار دکتر روحانی با وی؛

آیت الله سیستانی مرجعیت عالی عراق در دیدار دکتر روحانی از تقویت روابط عراق با کشورهای همسایه در چارچوب منافع متقابل استقبال کرد.
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۷:۴۰
دو ملت ایران و عراق از لحاظ فرهنگی و اعتقادی کاملا متحدند/ هیچ قدرتی نمی تواند این امت واحده را از هم جدا کند
رئیس جمهور در جمع عشایر استان‌های کربلا و بابل عراق:

رئیس جمهور، پیوند دو ملت ایران و عراق را بسیار مستحکم خواند و تاکید کرد: اینکه میلیونها ایرانی در طول سال به عراق و بویژه کربلا و نجف سفر می کنند و میلیونها عراقی نیز برای زیارت، عازم ایران می شوند، نشان می دهد که دو ملت از لحاظ فرهنگی و اعتقادی کاملا با هم متحدند و هیچ قدرتی نمی تواند این امت واحده را از هم جدا کند.
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۷:۰۱
ایران همواره خواستار عراق امن، مستقل و توسعه یافته است
روحانی در دیدار رییس جمهوری عراق:

رییس جمهوری با تاکید بر این که ایران همواره خواستار عراق امن، مستقل و توسعه یافته است، گفت: در این مسیر صادقانه در کنار دولت و ملت این کشور ایستاده ایم.
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴:۴۳
عبدالمهدی بر تقویت همکاری های ایران و عراق تاکید کرد
در دیدار روحانی؛

'عادل عبدالمهدی' نخست وزیر عراق در دیدار دکتر 'حسن روحانی' رئیس جمهوری اسلامی ایران بر تقویت همکاری های میان دو کشور تاکید کرد.
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲:۰۲
منتظر عملیات قاطع پاکستان علیه تروریست ها هستیم
روحانی در تماس تلفنی نخست وزیر پاکستان:

رییس جمهوری اسلامی ایران با بیان این که نباید اجازه داد تروریست هایی که ابزار دیگر کشورها هستند، بین تهران – اسلام آباد فاصله بیندازند، گفت: منتظر عملیات قاطع پاکستان علیه تروریست ها هستیم.
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۰:۲۷
چابهار نماد همکاری گسترده تهران – دهلی نو است
هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید هند:

رییس جمهوری زمینه های همکاری های ایران و هند را بسیار گسترده برشمرد و گفت: چابهار به نمادی برای همکاری گسترده تهران – دهلی نو تبدیل شده است.
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۱:۵۰
روابط تهران -باکو درجهت خواست دو ملت رو به تعمیق و توسعه است
روحانی در دیدار وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان:

رییس جمهوری با بیان این که روابط تهران - باکو در راستای خواست دو ملت رو به تعمیق و توسعه است، گفت: تکمیل طرح ریلی جنوب – شمال و اتصال تا آستارا از همکاری های ارزشمند ملی و منطقه ای دو کشور است.
چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۶:۱۶
ایران همواره خواهان توسعه روابط و همکاری ها با ارمنستان است
روحانی

رییس جمهوری با اشاره به روابط دوستانه، صمیمی و تاریخی ایران و ارمنستان بر ضرورت تلاش برای استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود در راستای توسعه، تقویت و تحکیم هر چه بیشتر مناسبات و همکاری‌های همه جانبه تهران- ایروان تاکید کرد.
چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲:۰۱
صاحب کشور ملت بزرگ ایران است
رییس جمهوری:

رییس جمهوری از برخورد با لوایح دولت درباره FATF انتقاد کرد و گفت: نمی شود کشور را به دست 10-20 نفر داد و هر تصمیمی که گرفتند، بگوییم تابعیم. صاحب این کشور ملت بزرگ است حتما ملت و بانک مرکزی و بانک های ما حرف خواهند زد.
سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۳:۰۱
همه باید نسبت به بیانیه رهبری برای گام دوم انقلاب احساس مسئولیت کنند
رییس جمهوری:

رئیس‌ جمهور با اشاره به موفقیت ها و دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران و پیروزی مداوم ملت ایران در برابر توطئه ها، زورگویی ها و قلدر مآبی آمریکا، تاکید کرد: همه باید نسبت به بیانیه رهبر معظم انقلاب برای گام دوم انقلاب و دهه جدید پیش رو احساس مسئولیت کرده و به آن عمل کنند.
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۶:۱۰
روابط تهران- باکو همواره رو به گسترش بوده است
روحانی در دیدار رییس مجلس جمهوری آذربایجان؛

رییس جمهوری توسعه هر چه بیشتر روابط با جمهوری آذربایجان را برای ایران حائز اهمیت دانست و گفت: روابط تهران- باکو در سال‌های اخیر همواره رو به گسترش بوده است.
سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶:۵۲
از توسعه روابط با ترکیه استقبال می کنیم
روحانی:

رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه اراده ایران تعمیق و توسعه هرچه بیشتر روابط با ترکیه در عرصه های اقتصادی، انرژی، حمل و نقل، گردشگری و علمی است، اظهارداشت: تهران از توسعه بیش از پیش روابط دو کشور کاملاً استقبال و از هر گونه همکاری بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری‌های مشترک حمایت و پشتیبانی می‌کند.
پنج شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۵:۱۸