امروز: دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه روحانی
با ایثار و وحدت می توانیم از معضلات عبور کنیم
روحانی:

رئیس جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: با ایثار و وحدت مردم و با سازماندهی، برنامه ریزی، مدیریت بهتر و هماهنگی بیشتر و تمرکز در اداره کشور می توانیم از این معضلات عبور کنیم.
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰:۴۷
همه مردم ایران و مذاهب صاحب کشور و انقلاب هستند
در دیدار با علما و فرهیختگان اهل سنت سراسر کشور؛

رئیس جمهوری شامگاه دوشنبه در دیدار صمیمی با علما و فرهیختگان اهل سنت سراسر کشور تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران مربوط به مذهب خاصی نیست و همه مردم ایران و همه مذاهب در صحنه انقلاب حضور و مشارکت فعال و گسترده داشتند و همه اینها صاحب کشور و انقلاب هستند.
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۴:۰۱
فروش اورانیوم غنی سازی شده و آب سنگین متوقف شد
رییس جمهوری:

رییس جمهوری از توقف فروش اورانیوم غنی سازی شده و آب سنگین برای مدت 60 روز خبر داد و گفت: اگر آنها در این مدت به جبران بپردازند ما هم به شرایط امروز برمی گردیم ولی اگر در پایان 60 روز به نتیجه ای نرسیم دو اقدام دیگر را در پیش می گیریم.
چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴:۰۳
 ناامیدی قابل تحمل نیست
در دیدار با مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی؛

رئیس جمهوری با اشاره به اعتماد کامل مردم به کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی، گفت: امروز بزرگترین مسئولیت همه این است که فرزندان عزیزی که تحت پوشش این دو مرکز قرار دارند، به آینده خود امیدوار باشند و ناامیدی قابل تحمل نیست.
سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹:۰۵
ارتقاء وتعمیق روابط ایران و عراق خواست دو ملت است
روحانی:

رئیس جمهوری در تماس تلفنی با همتای عراقی خود اجرای توافقات میان تهران – بغداد را گامی ارزنده در مسیر توسعه شتابان روابط دو کشور دانست و تاکید کرد که تلاش در مسیر ارتقاء و تعمیق بیش از پیش روابط دو کشور، خواست دو ملت ایران و عراق است.
دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸:۰۸
جنگ امروز آمریکا جنگ با امید است
رییس جمهوری:

رییس جمهوری با تاکید بر این که امروز دعواها و فحاشی‌های داخلی نباید خریدار داشته باشد، گفت: راهی جز مقاومت و اتحاد و امید به آینده نداریم. جنگ امروز آمریکا جنگ با امید است.
شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲:۳۸
آمریکایی ها خواهند دید که صادرات نفت را ادامه می دهیم
رییس جمهوری:

رییس جمهوری گفت: ممانعت از صادرات نفت ایران و به صفر رساندن آن تصمیم نادرست و اشتباه آمریکایی ها است، آنها در ماه های آینده خواهند دید که ما صادرات نفت را ادامه می دهیم.
سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹:۳۹
راهی جز ایستادگی و مقاومت در برابر متجاوز وجود ندارد
رییس جمهوری در جلسه هیات دولت:

رییس جمهوری با تأکید بر این که آمریکا به دروغ به دنبال مذاکره است، گفت: ما همواره مرد مذاکره و دیپلماسی بوده ایم ، همانطور که مرد جنگ و دفاع هستیم، مذاکره در صورتی میسر است که همه فشارها برداشته شود و از اقدامات غیرقانونی خود عذرخواهی کنند و احترام متقابل وجود داشته باشد.
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵:۱۱
توهین به سپاه، توهین به ملت ایران است/ قدرت نیروهای مسلح ما قدرت کشورهای منطقه و جهان اسلام است
رییس جمهور در مراسم رژه روز ارتش :

سپاه در سراسر کشور در صحنه خدماتی و ملی حضور دارد و مردم سپاه را از خود می‌دانند توهین به سپاه و نیروهای مسلح توهین به ملت ایران است.
پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴:۰۶
بازسازی مناطق سیل زده از امروزتحت فرماندهی وزیر کشور آغاز می شود
رییس جمهوری:

رییس جمهوری با بیان اینکه بازسازی ها از امروز تحت فرماندهی وزیر کشور در قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده آغاز می شود، گفت: مردم مناطق سیل زده ، به هیچ وجه نباید نسبت به جبران خسارات نگرانی داشته باشند، چرا که دولت با افتخار در این مسیر تلاش خواهد کرد.
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۴:۴۴
فضای مجازی در اشتغال و رونق تولید ملی تاثیرگذار است
روحانی در جلسه شورای عالی فضای مجازی:

رییس جمهوری با تاکید براینکه فضای مجازی می تواند در بخش تولید و اشتغال تحرک ایجاد کرده و در رونق تولیدملی تاثیرگذاری مثبتی داشته باشد، گفت: باید در راستای تدوین برنامه های موثر برای رفع موانع و مشکلات ازمسیر توسعه کسب وکار و تولید توسط شرکت های دانش بنیان، تلاش کنیم.
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۵:۵۱
سپاه مدافع آزادی و امنیت منطقه است
رییس جمهوری:

رییس جمهوری، موضوع واگذاری بلندی های جولان به رژیم صهیونیستی و اعلام سپاه پاسداران به عنوان سازمان تروریستی را اقدام احمقانه و بی خردانه آمریکا برای حمایت از یک گروه جنایتکار در سرزمین های اشغالی دانست و گفت: سپاه مدافع آزادی در منطقه و در رأس مبارزه با تروریسم است.
چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰:۲۰
فداکاری سپاه مانع کنترل داعش بر دو کشور منطقه شد
تماس تلفنی مکرون بارییس جمهوری؛

رییس جمهوری ایران در تماس تلفنی 'امانوئل مکرون' با وی، اقدام آمریکا درقبال سپاه را حرکتی بسیار تحریک آمیز،خطرناک و بی سابقه در روابط بین الملل خواند و با اشاره به اعتراف صریح نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه این حرکت آمریکا به درخواست تل آویو انجام گرفته است، گفت: اگر فداکاری سپاه نبود امروز دستکم دو کشور منطقه تحت کنترل داعش بود و این نیروها با فداکاری و تلاش خود ضربه مهلکی به گروهک های تروریستی در منطقه وارد کردند.
سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۷:۳۲
همکاری های ایران و عراق برای مبارزه با تروریسم گسترش می یابد
رییس جمهوری در نشست خبری مشترک با نخست وزیر عراق:

رییس جمهوری با بیان این که امنیت برای هر دو کشور ایران و عراق اهمیت دارد،گفت: همکاری های مرزی برای مبارزه با تروریسم ،مواد مخدر و قاچاق میان دو کشور قوی تر خواهد شد.
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۶:۱۰
قدس پایتخت دائمی فلسطین وجولان خاک سوریه است
روحانی در نشست مشترک هیأت‌های عالی رتبه ایران و عراق:

رییس جمهوری اسلامی ایران و نخست وزیر عراق بر اهتمام و جدیت دو دولت در گسترش بیش از پیش روابط تجاری و اقتصادی تهران- بغداد و تسهیل شرایط برای همکاری‌های نزدیک‌تر تجار، فعالان اقتصادی و بخش‌های خصوصی ایران و عراق تاکید کردند.
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۱:۰۶