امروز: شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه روحانی
آبه و روحانی بر اهمیت برجام تاکید کردند
کیودو:

«شینزو آبه» نخست وزیر ژاپن و «حسن روحانی» رئیس جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات عصر امروز جمعه خود در توکیو در مورد برجام و اختلاف تهران و واشنگتن بر سر این قرارداد بین المللی بحث و رایزنی کردند.
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳:۱۱
بسیاری از مشکلات مسلمانان به دلیل دخالت‌های آمریکا است
در دیدار ماهاتیر محمد مطرح شد؛

رییس جمهوری با بیان اینکه مسلمانان همه از یک خانواده هستند و باید نسبت به هم احساس مسئولیت داشته باشند، گفت: بسیاری از مشکلات مسلمانان بدلیل دخالت های آمریکا، نظیر تحریم علیه ایران است.
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹:۲۹
 اعضای ستاد بحران سیستان و بلوچستان ممنوع الخروج شدند/ بارش های شدید در راه است
به دستور رئیس جمهور؛

در پی هشدار هواشناسی در زمینه بارش باران تمامی دستگاه‌های امدادی در سطح سیستان وبلوچستان به حالت آماده باش در آمده واعضای ستاد مدیریت بحران ممنوع الخروج شدند.
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴:۳۲
استانداران به خانواده‌های آسیب‌دیده در حوادث اخیر سرکشی کنند
در دیدار استانداران سراسر کشور:

رییس‌جمهوری درباره حوادث اخیر، گفت: استانداران با سرکشی به خانواده‌ها و افراد آسیب‌دیده به کمک آنان شتافته و از خانواده‌های حادثه‌دیده دلجویی کرده و حداکثر کمک و همراهی را با آنان داشته باشند.
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸:۰۷
مذاکره‌ای که نقشه و توطئه دشمن را بشکند، لازم و یک کار انقلابی است
در جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان مطرح شد؛

رییس جمهوری در نشست بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه فرهنگیان گفت: دشمن بدنبال این است که به مردم ما فشار وارد کند، مردم ایستادگی و مقاومت می کنند اما معنایش این نیست که اگر راهی داریم که نقشه و توطئه دشمن را بشکنیم، آن راه را نرویم. مذاکره لازم و یک کار انقلابی است.
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳:۵۴
بودجه ۹۹ اعلام اداره کشور به رغم تحریم است
رییس جمهوری:

رییس جمهوری گفت: بودجه سال ۹۹ مانند امسال، بودجه ایستادگی و استقامت در برابر تحریم است این بودجه به دنیا اعلام می‌کند که به رغم تحریم ما کشور را اداره خواهیم کرد.
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴:۵۱
تهران و باکو گام‌های بسیار مثبتی در مسیر تعمیق هرچه بیشتر روابط برداشته‌اند
روحانی در دیدار معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان:

رییس جمهوری برخورداری از ریشه‌های مشترک فرهنگی و تاریخی را ظرفیت و فرصت مناسبی برای تحکیم روزافزون مناسبات تهران - باکو دانست و گفت: جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان طی ۶ سال گذشته در سایه حکمت و درایت توانستند گام‌های بسیار مثبتی در مسیر تعمیق هر چه بیشتر روابط بردارند.
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۴:۳۴
کار و خدمت به افراد دارای معلولیت موجب افتخار ما است
در دیدار جمعی از معلولان کشور مطرح شد؛

رییس جمهوری، کار و خدمت به افراد دارای معلولیت را موجب افتخار دانست و تاکید کرد: وظیفه ما مهارت‌آموزی و توانمندسازی افراد دارای معلولیت، ایجاد فرصت برابر برای آنان و مهیا کردن فضایی است که این عزیزان بدون دغدغه و با آرامش به زندگی و فعالیت های اجتماعی خود ادامه دهند.
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰:۱۷
مشکلی برای تجدید روابط با عربستان نداریم
در دیدار وزیر خارجه عمان:

رییس جمهوری گفت: از منظر جمهوری اسلامی ایران هیچ مشکلی برای توسعه روابط با همسایگان و تجدید روابط با عربستان سعودی وجود ندارد و برای تامین امنیت و ثبات در منطقه باید همه کشورها در کنار یکدیگر قرار داشته باشند.
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵:۰۸
روحانی بر تعهد دولت در اجرای منظم طرح کمک معیشتی تاکید کرد
در جلسه هیات دولت:

رئیس جمهوری در جلسه امروز هیات دولت ضمن تأکید دوباره بر تعهد دولت به واریز درآمد ناشی از افزایش نرخ قیمت بنزین به حساب مشمولان و طرح کمک معیشتی، از هدایت‌ها و حمایت‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب تشکر کرد.
چهارشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۳:۱۰
روابط دو ملت ایران و پاکستان، سرمایه ارزشمندی برای توسعه همکاری‌های مشترک است
روحانی در دیدار فرمانده ارتش پاکستان:

رئیس جمهوری با تأکید بر اهمیت گسترش روابط دوجانبه ایران و پاکستان، تصریح کرد: روابط صمیمانه و علاقمندی دو ملت مسلمان ایران و پاکستان به یکدیگر سرمایه ارزشمندی است که می‌توان از آن برای تحکیم هر چه بیشتر روابط و مناسبات دو کشور در عرصه‌های مختلف استفاده کرد.
سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲:۰۱
پای هر میز مذاکره‌ای که به نفعمان باشد، می‌نشینیم
روحانی:

رئیس جمهوری گفت: تعامل نکردن با دنیا به منزله منزوی شدن ایران است لذا با تمامی دنیا سخن می گوییم و با افتخار پای میز مذاکره‌ای که به نفعمان است، می‌نشینیم.
دوشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷:۳۱
گام چهارم کاهش تعهدات هسته‌ای/ آغاز گازدهی به ۱۰۴۴ سانتریفیوژ در فردو از فردا

رئیس‌جمهور آغاز گام چهارم کاهش تعهدات هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران را اعلام کرد.
سه شنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴:۵۴
۱۳ آبان یادآور فداکاری دانش آموزان و استقلال طلبی مردم ایران است

رئیس‌جمهوری در جلسه هیات دولت، ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ۱۳ آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی، اظهار داشت: این روز از یک سو یادآور حضور فداکارانه دانش آموزان در حرکت حق جویی و استقلال طلبی مردم ایران و از سوی دیگر به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نام گذاری شده است تا بر بیداری نسل ها نسبت به تاریخ طولانی مقاومت و مبارزه مردم ایران با نقشه ها و طراحی های بیگانگان بیافزاید.
یکشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳:۵۹
هنوز برای مذاکره با ایران پیام می‌دهند/ شاهد بیشترین آزادی در دانشگاه‌ها هستیم
روحانی:

رئیس‌جمهور درباره تمایل آمریکایی‌ها برای مذاکره با ایران گفت:‌ هنوز هم برای مذاکره پیام می‌دهند و پیام خواهند داد و البته دولت راه خود را با عزت ادامه خواهد داد.
چهارشنبه ۱ آیان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴:۲۴