امروز: دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه روحانی
کار و خدمت به افراد دارای معلولیت موجب افتخار ما است
در دیدار جمعی از معلولان کشور مطرح شد؛

رییس جمهوری، کار و خدمت به افراد دارای معلولیت را موجب افتخار دانست و تاکید کرد: وظیفه ما مهارت‌آموزی و توانمندسازی افراد دارای معلولیت، ایجاد فرصت برابر برای آنان و مهیا کردن فضایی است که این عزیزان بدون دغدغه و با آرامش به زندگی و فعالیت های اجتماعی خود ادامه دهند.
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰:۱۷
مشکلی برای تجدید روابط با عربستان نداریم
در دیدار وزیر خارجه عمان:

رییس جمهوری گفت: از منظر جمهوری اسلامی ایران هیچ مشکلی برای توسعه روابط با همسایگان و تجدید روابط با عربستان سعودی وجود ندارد و برای تامین امنیت و ثبات در منطقه باید همه کشورها در کنار یکدیگر قرار داشته باشند.
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵:۰۸
روحانی بر تعهد دولت در اجرای منظم طرح کمک معیشتی تاکید کرد
در جلسه هیات دولت:

رئیس جمهوری در جلسه امروز هیات دولت ضمن تأکید دوباره بر تعهد دولت به واریز درآمد ناشی از افزایش نرخ قیمت بنزین به حساب مشمولان و طرح کمک معیشتی، از هدایت‌ها و حمایت‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب تشکر کرد.
چهارشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۳:۱۰
روابط دو ملت ایران و پاکستان، سرمایه ارزشمندی برای توسعه همکاری‌های مشترک است
روحانی در دیدار فرمانده ارتش پاکستان:

رئیس جمهوری با تأکید بر اهمیت گسترش روابط دوجانبه ایران و پاکستان، تصریح کرد: روابط صمیمانه و علاقمندی دو ملت مسلمان ایران و پاکستان به یکدیگر سرمایه ارزشمندی است که می‌توان از آن برای تحکیم هر چه بیشتر روابط و مناسبات دو کشور در عرصه‌های مختلف استفاده کرد.
سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲:۰۱
پای هر میز مذاکره‌ای که به نفعمان باشد، می‌نشینیم
روحانی:

رئیس جمهوری گفت: تعامل نکردن با دنیا به منزله منزوی شدن ایران است لذا با تمامی دنیا سخن می گوییم و با افتخار پای میز مذاکره‌ای که به نفعمان است، می‌نشینیم.
دوشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷:۳۱
گام چهارم کاهش تعهدات هسته‌ای/ آغاز گازدهی به ۱۰۴۴ سانتریفیوژ در فردو از فردا

رئیس‌جمهور آغاز گام چهارم کاهش تعهدات هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران را اعلام کرد.
سه شنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴:۵۴
۱۳ آبان یادآور فداکاری دانش آموزان و استقلال طلبی مردم ایران است

رئیس‌جمهوری در جلسه هیات دولت، ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ۱۳ آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی، اظهار داشت: این روز از یک سو یادآور حضور فداکارانه دانش آموزان در حرکت حق جویی و استقلال طلبی مردم ایران و از سوی دیگر به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نام گذاری شده است تا بر بیداری نسل ها نسبت به تاریخ طولانی مقاومت و مبارزه مردم ایران با نقشه ها و طراحی های بیگانگان بیافزاید.
یکشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳:۵۹
هنوز برای مذاکره با ایران پیام می‌دهند/ شاهد بیشترین آزادی در دانشگاه‌ها هستیم
روحانی:

رئیس‌جمهور درباره تمایل آمریکایی‌ها برای مذاکره با ایران گفت:‌ هنوز هم برای مذاکره پیام می‌دهند و پیام خواهند داد و البته دولت راه خود را با عزت ادامه خواهد داد.
چهارشنبه ۱ آیان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴:۲۴
راهپیمایی اربعین بهترین فرصت برای انسجام و وحدت ملی است
رئیس جمهوری در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی:

رئیس جمهوری در جلسه عصر سه شنبه شورای عالی انقلاب فرهنگی پس از ارایه گزارش وزیر کشور از چگونگی برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین، گفت: خوشبختانه سنت راهپیمایی اربعین در چند سال اخیر به رویدادی بزرگ، حماسه‌ای باشکوه و نماد وحدت و یگانگی مسلمانان و شیعیان تبدیل شده است.
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴:۵۸
حماسه بی‌نظیر زائران اربعین حسینی موجب ناامیدی دشمنان شد
رئیس جمهوری:

رئیس جمهوری در پیامی با قدردانی از حضور پرشور و حماسی محبان امامت و ولایت در راهپیمایی بزرگ و جهانی زیارت اربعین حسینی گفت: این حماسه بی‌نظیر و وصف‌ناپذیر، امسال به‌رغم خواسته استکبار جهانی و حامیان آنان، موجب قدرت‌نمایی بیشتر اسلام و یأس و ناامیدی مضاعف دشمنان شد.
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳:۴۹
سرنوشت و ‌آینده کشور را انتخابات تعیین می‌کند
روحانی:

رئیس جمهوری با بیان این که سرنوشت و آینده کشور را انتخابات تعیین می‌کند، گفت:‌ با وجود همه نقص و اشکالات بهترین راه برای اصلاح جامعه و برای اینکه افکار به حق مردم حاکم شود، صندوق است.
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷:۳۴
آمریکا مرتکب جنایت ضد بشری علیه ملت ایران شده است
روحانی:

رئیس جمهوری با بیان اینکه دولت‌ آمریکا با اعمال تروریسم اقتصادی علیه ملت ایران مرتکب جنایت ضد بشری شده است، گفت: خارج شدن از یک توافق یک ننگ برای یک کشور است و این ننگ افزوده‌تر می‌شود وقتی مواد غذایی و دارویی هم جزو اقلام تحریمی باشد.
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱:۱۸
از بحران عبور کرده‌ایم/حل موضوع یمن گره روابط ایران و عربستان را باز می‌کند
رئیس‌جمهور:

حجت الاسلام حسن روحانی با بیان اینکه دولت و سایر ارکان نظام توانستند از بحران عبور کنند، تصریح کرد:توطئه های آمریکا، صهیونیسم و ارتجاع منطقه برای آسیب جدی به نظام شکست خورده است.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷:۲۸
دخالت نظامی و سیاسی در کشورهای منطقه فاجعه‌بار است
رئیس جمهوری در دیدار نخست وزیر پاکستان:

رئیس جمهوری در دیدار نخست وزیر پاکستان با بیان تنش‌هایی ایجاد شده علیه ملت‌های سوریه، عراق، لبنان و به ویژه یمن در سالهای گذشته، تأکید کرد: دخالت نظامی و سیاسی در کشورهای منطقه تاکنون نتایج فاجعه‌باری داشته و این رویکرد به نفع هیچ یک از کشورهای منطقه نیست.
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶:۰۶
رویکرد وزارت اطلاعات باید ایجاد جامعه امن باشد
روحانی:

رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه رویکرد وزارت اطلاعات باید ایجاد و استحکام "جامعه امن" و پرهیز از جامعه امنیتی باشد، گفت: اقشار و سلیقه های مختلف اجتماعی باید با سلامت عمل و اقتدار وزارت اطلاعات باور داشته باشند و با شنیدن نام وزارت، احساس امنیت و آرامش کنند.
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۶:۳۴