امروز: جمعه ۹ آیان ۱۳۹۹
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه روحانی
توهین به پیامبر(ص) اهانت به ارزش‌های انسانی است
در جلسه هیات دولت؛

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه توهین به پیامبر (ص) توهین به همه انبیا (ع) و ارزش‌های انسانی و زیر پا گذاشتن اخلاق است، خاطرنشان کرد: اروپا و فرانسه اگر راست می‌گویند که به دنبال حاکم شدن صلح، صفا و برادری در جامعه بشری هستند، از دخالت در امور داخلی مسلمانان دست بردارند.
چهارشنبه ۷ آیان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹:۵۸
برای مقابله با کرونا راهی جز رعایت ضوابط بهداشتی و پیشگیری وجود ندارد
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در حضور رهبر معظم انقلاب؛

رییس‌جمهوری با بیان اینکه محدودیت‌های شدید در مناطق پرخطر، مراقبت‌های لازم برای جلوگیری از نقض قرنطینه مبتلایان و جریمه‌های قانونی برای متخلفان در نظر گرفته شده است، گفت: برای مقابله با این ویروس فعلاً راهی جز رعایت ضوابط بهداشتی و پیشگیری وجود ندارد.
شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵:۵۲
راه حل مشکلات افغانستان مذاکرات سیاسی بین الافغانی است
در دیدار رییس شورای عالی مصالحه افغانستان؛

رییس جمهوری با ابراز امیدواری به موفقیت تلاش‌های شورای عالی مصالحه برای برقراری صلح و ثبات در افغانستان، گفت: مهم این است که مردم این کشور بعد از سال‌ها جنگ و درگیری به یک صلح واقعی برای حفظ دستاوردهای خود دست یابند و راه حل این مشکل نیز گفت‌وگوهای سیاسی و مذاکره بین‌الافغانی است.
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۱:۳۵
جریمه خارج شدن از قرنطینه ۲۰۰ هزار تومان/ نزدن ماسک ۵۰ هزار تومان
جرایم تخلفات کرونایی مشخص شد؛

رییس جمهوری با اعلام میزان و سازوکار اخذ جریمه از متخلفان بهداشتی، گفت: اگر فرد مبتلا به کرونا از قرنطینه خارج و تخلف کند، ۲۰۰ هزار تومان و کسی که در سطح جامعه ماسک نزند ۵۰ هزار تومان جریمه می‌شود.
یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴:۰۴
شنبه و یکشنبه روز پیروزی ملت ایران و شکست مفتضحانه آمریکا است
روحانی:

رییس جمهوری درباره ناکامی آمریکا در استفاده از مکانیسم ماشه برای بازگرداندن تحریم‌ها، گفت: پیشاپیش پیروزی روزهای شنبه و یکشنبه هفته بعد و شکست مفتضحانه آمریکا را به ملت ایران را تبریک می‌گویم.
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۹:۵۰
جریان آموزش باید توام با اجرای دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی باشد
در جلسه روسای کمیته‌های ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه آموزش باید جریان داشته باشد، گفت: تداوم روند جریان آموزش کشور باید با اجرای دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی در محیط‌های آموزشی توام باشد.
پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰:۲۹
ایران برابر گردن‌کشی و قلدری تسلیم نخواهد شد
در دیدار وزیر خارجه سوئیس:

رییس جمهوری با بیان اینکه آمریکا با خروج از برجام و نقض قطعنامه ۲۲۳۱ سازمان ملل با هدف از پای درآوردن جمهوری اسلامی از ۲ سال و نیم گذشته تاکنون تحریم‌های ظالمانه و ناعادلانه‌ای علیه ملت ایران اعمال کرده است، گفت: تاریخ نشان داده که مردم ایران برابر گردن‌کشی، قلدری و زورگویی یک قدرت تسلیم نخواهد شد.
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰:۰۶
اجازه نمی‌دهیم تکانه‌های اقتصادی توسعه کشور را تحت تأثیر قرار دهد
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت؛

رییس جمهوری با بیان اینکه نباید اجازه دهیم تکانه‌های اقتصادی چون تحریم یا تنگناهای کرونایی آهنگ توسعه کشور را کند کرده و به اقتصاد خانوار و معیشت و رفاه مردم ضربه بزند، گفت: دولت تلاش کرده در دو حوزه اقتصاد کلان و اقتصاد خانوار سیاست‌ها و برنامه‌های دقیقی در این زمینه تدوین و اجرایی کند.
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۸:۵۶
دولت همواره رهنمودهای مقام معظم رهبری را وجهه همت خود قرار داده است
در جلسه ویدئو کنفرانس در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی؛

رییس جمهوری در جلسه ویدئو کنفرانس هیات دولت در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، گفت: ارتقاء تاب‌آوری اقتصاد و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی سرلوحه و محور همه فعالیت‌ها و تلاش‌های دولت قرار دارد که آثار مثبت آن در مواجهه با تکانه‌های بیرونی قابل مشاهده است.
یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶:۵۱
صنعت دفاعی ایران به جایگاه چهاردهم جهان رسیده است
رییس جمهوری:

رییس جمهوری گفت: صنعت دفاعی ایران در ۶ سال گذشته از جایگاه بیست و سوم به جایگاه چهاردهم جهانی رسیده است.
پنج شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۱:۲۴
تصویب کلیات طرح فروش داخلی نفت در شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا
رییس جمهوری خبر داد:

رییس جمهوری از تصویب کلیات طرح فروش داخلی نفت و عرضه آن در بورس انرژی در جلسه روز گذشته شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا خبر داد و ابراز امیدواری کرد: دولت بتواند پس از تصویب نهایی و تدوین شیوه اجرایی، آن را عملیاتی کند.
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴:۰۸
دولت و ملت ایران در کنار مردم لبنان خواهند بود
روحانی در گفت‌وگو با رئیس جمهور لبنان:

رئیس جمهوری در گفت‌و گوی تلفنی با همتای لبنانی خود گفت: دولت و ملت ایران مثل همیشه در کنار مردم عزیز لبنان خواهند بود و دولت ایران برای تامین هر گونه نیاز امدادی، درمانی، دارویی و غذایی اعلامی از سوی دولت لبنان، آمادگی دارد.
پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۹:۳۲
القای ناکارآمدی دولت محور اصلی جنگ روانی علیه ملت ایران است
روحانی:

رییس جمهوری ناامید کردن مردم و تضعیف رزمندگان خط مقدم جبهه نبرد اقتصادی را از نمونه‌های عملکرد جریان تحریف دانست و گفت: القای ناکارآمدی دولت و نظام و تحریف توانایی‌ها و انکار یا ضعیف جلوه دادن موفقیت‌های بزرگ کشور و ملت، محور اصلی جنگ روانی دشمنان است.
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۳:۲۵
بخش دولتی پیشتاز مقابله با گرانی باشد
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت؛

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه بخش دولتی باید پیشتاز مقابله با گرانی باشد، گفت: بورس کالا باید تقویت شود و با شفافیت عرضه و تقاضا و خارج کردن عملیات سفته بازانه، قیمت کالاهای تولیدی کشور را به سطح منطقی برساند.
یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲:۴۳
اراده ایران و عراق ارتقای روابط تجاری به ۲۰ میلیارد دلار است
در کنفرانس خبری با نخست وزیر عراق مطرح شد؛

رییس جمهوری از اراده دو دولت ایران و عراق برای ارتقای روابط تجاری دو کشور به ۲۰ میلیارد دلار خبر داد و گفت: دو کشور مصمم هستند همه مفاد توافقات دو طرف در اسفند ماه ۹۷ را اجرایی کنند.
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹:۳۷