امروز: دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه روحانی
گفت وگوی تمدن ها ره آورد فکری و نظری ملت بزرگ ایران است
در دیدار با دانشجویان و جوانان؛

رئیس جمهوری با تاکید براینکه کمتر کشوری توانسته در مجمع عمومی سازمان ملل 2 قطعنامه اجمالی به نفع آراء ملت ایران به دست آورد که یکی از این قطعنامه‌ها، قطعنامه تعامل و همفکری جهانی و گفت وگوی تمدن‌هاست، گفت: گفت وگوی تمدن‌ها ره‌آورد فکری و نظری ملت بزرگ ایران است.
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۸:۰۴
مهمترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است
رئیس جمهوری در دیدار با اصحاب فرهنگ و هنر:

رئیس جمهوری با تاکید بر اهمیت نقش فرهنگ و هنر بویژه در مقطع حساس کشور اظهار داشت: مهم‌ترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است چرا که احساس غرور ملی و امید و نشاط سرمایه اصلی کشور است و می تواند روند حل مشکلات را تسریع کند.
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲:۳۰
 بزرگترین قدرت برای دفاع از نظام، مردم ایران هستند
دیدار صمیمی رییس جمهوری با وکلا و حقوقدانان؛

رئیس جمهور با بیان اینکه بهره‌گیری از نظر قضات، وکلا و اساتید حقوقی و همچنین حضور یکی از اساتید حقوقی دانشکده حقوق برای دفاع از ملت در مجامع بین‌المللی، مایه فخر و مباهات دولت است، تأکیدکرد: بزرگترین قدرت برای دفاع از نظام، مردم ایران هستند.
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰:۴۶
با ایثار و وحدت می توانیم از معضلات عبور کنیم
روحانی:

رئیس جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: با ایثار و وحدت مردم و با سازماندهی، برنامه ریزی، مدیریت بهتر و هماهنگی بیشتر و تمرکز در اداره کشور می توانیم از این معضلات عبور کنیم.
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰:۴۷
همه مردم ایران و مذاهب صاحب کشور و انقلاب هستند
در دیدار با علما و فرهیختگان اهل سنت سراسر کشور؛

رئیس جمهوری شامگاه دوشنبه در دیدار صمیمی با علما و فرهیختگان اهل سنت سراسر کشور تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران مربوط به مذهب خاصی نیست و همه مردم ایران و همه مذاهب در صحنه انقلاب حضور و مشارکت فعال و گسترده داشتند و همه اینها صاحب کشور و انقلاب هستند.
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۴:۰۱
فروش اورانیوم غنی سازی شده و آب سنگین متوقف شد
رییس جمهوری:

رییس جمهوری از توقف فروش اورانیوم غنی سازی شده و آب سنگین برای مدت 60 روز خبر داد و گفت: اگر آنها در این مدت به جبران بپردازند ما هم به شرایط امروز برمی گردیم ولی اگر در پایان 60 روز به نتیجه ای نرسیم دو اقدام دیگر را در پیش می گیریم.
چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴:۰۳
 ناامیدی قابل تحمل نیست
در دیدار با مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی؛

رئیس جمهوری با اشاره به اعتماد کامل مردم به کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی، گفت: امروز بزرگترین مسئولیت همه این است که فرزندان عزیزی که تحت پوشش این دو مرکز قرار دارند، به آینده خود امیدوار باشند و ناامیدی قابل تحمل نیست.
سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹:۰۵
ارتقاء وتعمیق روابط ایران و عراق خواست دو ملت است
روحانی:

رئیس جمهوری در تماس تلفنی با همتای عراقی خود اجرای توافقات میان تهران – بغداد را گامی ارزنده در مسیر توسعه شتابان روابط دو کشور دانست و تاکید کرد که تلاش در مسیر ارتقاء و تعمیق بیش از پیش روابط دو کشور، خواست دو ملت ایران و عراق است.
دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸:۰۸
جنگ امروز آمریکا جنگ با امید است
رییس جمهوری:

رییس جمهوری با تاکید بر این که امروز دعواها و فحاشی‌های داخلی نباید خریدار داشته باشد، گفت: راهی جز مقاومت و اتحاد و امید به آینده نداریم. جنگ امروز آمریکا جنگ با امید است.
شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲:۳۸
آمریکایی ها خواهند دید که صادرات نفت را ادامه می دهیم
رییس جمهوری:

رییس جمهوری گفت: ممانعت از صادرات نفت ایران و به صفر رساندن آن تصمیم نادرست و اشتباه آمریکایی ها است، آنها در ماه های آینده خواهند دید که ما صادرات نفت را ادامه می دهیم.
سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹:۳۹
راهی جز ایستادگی و مقاومت در برابر متجاوز وجود ندارد
رییس جمهوری در جلسه هیات دولت:

رییس جمهوری با تأکید بر این که آمریکا به دروغ به دنبال مذاکره است، گفت: ما همواره مرد مذاکره و دیپلماسی بوده ایم ، همانطور که مرد جنگ و دفاع هستیم، مذاکره در صورتی میسر است که همه فشارها برداشته شود و از اقدامات غیرقانونی خود عذرخواهی کنند و احترام متقابل وجود داشته باشد.
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵:۱۱
توهین به سپاه، توهین به ملت ایران است/ قدرت نیروهای مسلح ما قدرت کشورهای منطقه و جهان اسلام است
رییس جمهور در مراسم رژه روز ارتش :

سپاه در سراسر کشور در صحنه خدماتی و ملی حضور دارد و مردم سپاه را از خود می‌دانند توهین به سپاه و نیروهای مسلح توهین به ملت ایران است.
پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴:۰۶
بازسازی مناطق سیل زده از امروزتحت فرماندهی وزیر کشور آغاز می شود
رییس جمهوری:

رییس جمهوری با بیان اینکه بازسازی ها از امروز تحت فرماندهی وزیر کشور در قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده آغاز می شود، گفت: مردم مناطق سیل زده ، به هیچ وجه نباید نسبت به جبران خسارات نگرانی داشته باشند، چرا که دولت با افتخار در این مسیر تلاش خواهد کرد.
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۴:۴۴
فضای مجازی در اشتغال و رونق تولید ملی تاثیرگذار است
روحانی در جلسه شورای عالی فضای مجازی:

رییس جمهوری با تاکید براینکه فضای مجازی می تواند در بخش تولید و اشتغال تحرک ایجاد کرده و در رونق تولیدملی تاثیرگذاری مثبتی داشته باشد، گفت: باید در راستای تدوین برنامه های موثر برای رفع موانع و مشکلات ازمسیر توسعه کسب وکار و تولید توسط شرکت های دانش بنیان، تلاش کنیم.
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۵:۵۱
سپاه مدافع آزادی و امنیت منطقه است
رییس جمهوری:

رییس جمهوری، موضوع واگذاری بلندی های جولان به رژیم صهیونیستی و اعلام سپاه پاسداران به عنوان سازمان تروریستی را اقدام احمقانه و بی خردانه آمریکا برای حمایت از یک گروه جنایتکار در سرزمین های اشغالی دانست و گفت: سپاه مدافع آزادی در منطقه و در رأس مبارزه با تروریسم است.
چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰:۲۰